Timmon OÜ
RegistrisRegistrikood: 10044524
Timmon OÜ: 2025. aasta müügitulu 26 959 €, puhaskasum -43 417 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 202526 959 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20250Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 68201, Pärnu maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 584 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 959 € | 18 029 € | p59 (n = 584) |
| Puhaskasum | -43 417 € | 2 032 € | p2 (n = 688) |
| Omakapital | 366 384 € | 34 975 € | p80 (n = 690) |
| Töötajaid | 0 | 0 | p79 (n = 737) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Timmon OÜ
- Registrikood
- 10044524
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 06.06.1996
- Osakapital
- 25 200 €
- KMKR
- EE100124611
- Aadress
- Pärnu maakond · Pärnu linn, Silla küla, Jõekalda tee 64
- E-post
- info@rannaveere.com
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: aktsiaselts Timmon
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Timmon OÜ on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 245,9 % ja ulatus 26 959 euroni, kasum oli -43 417 € (eelmisel aastal 56 847 €). Tegevusala on Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (68201). Ettevõte asub Pärnu maakonnas. Registreeritud 06.06.1996. Osakapital on 25 200 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. 2026. aasta III kvartali maksud olid 138 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Timmon OÜ: müügitulu 26 959 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 68201 · Pärnu maakond · 2025 · n = 584
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 26 959 € | +245,9 % | p59 (n = 584) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +245,9 %p59 (n = 584)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -43 417 € | -176,4 % | p2 (n = 688) | 2025 · marginaal -161 % (eelmisel aastal 729,5 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -176,4 %p2 (n = 688)2025 · marginaal -161 % (eelmisel aastal 729,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 366 384 € | — | p80 (n = 690) | 2025 · osakaal varadest 94,6 % (eelmisel aastal 79,4 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | p80 (n = 690)2025 · osakaal varadest 94,6 % (eelmisel aastal 79,4 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 0 | — | p79 (n = 737) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | p79 (n = 737)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 6 020 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 0 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 0 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 07.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 07.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | RIKkontrollitud 07.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
Timmon OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaTimmon OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | RIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 07.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 07.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 6 kirjet | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Timmon OÜ: puhaskasum -43 417 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 26 959 €, puhaskasum -43 417 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 959 € | +245,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +245,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | -43 417 € | -176,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -176,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 366 384 € | -10,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -10,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 387 136 € | -25 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -25 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 7 793 € | -71,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -71,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 56 847 € | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 409 801 € | +16,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +16,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 516 114 € | +6,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +6,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 27 692 € | +56,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +56,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 6 437 € | -85,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -85,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 352 954 € | +1,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +1,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 485 568 € | +39 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +39 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 17 675 € | -54,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -54,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 44 719 € | +212,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +212,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 346 517 € | +14,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +14,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 349 211 € | +14,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +14,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 39 200 € | +83 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +83 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 14 302 € | +40,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +40,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 301 797 € | +5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 303 890 € | +4,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +4,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 21 416 € | -7,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -7,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 10 198 € | +246,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +246,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 287 495 € | +3,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +3,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 290 553 € | +3,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +3,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 23 180 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 2 946 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 277 298 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 280 977 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Timmon OÜ: riiklikud maksud 138 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 5 736 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 138 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 0 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 5 736 | 138 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2026 II | 5 661 | 113 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2026 I | 7 345 | 293 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 IV | 6 020 | 0 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 III | 13 528 | 2 026 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 II | 85 461 | 0 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 I | 4 849 | 95 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 IV | 128 740 | 740 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 III | 112 423 | 0 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 II | 414 602 | 13 917 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
Timmon OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
Timmon OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
Timmon OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 5,74 tuh €, puudub töötajat
- MTA 2026 II: käive 5,66 tuh €, puudub töötajat
- MTA 2026 I: käive 7,35 tuh €, puudub töötajat
2018
- Osakapital muutus: 25 200 € → 25 200 €
- Nimi muudetud: aktsiaselts Timmon → Timmon OÜ
2012
- Osakapital muutus: 400000.0 EEK → 25 200 €
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 400000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → aktsiaselts Timmon
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 26
26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
Timmon OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.