V& A Transport OÜ
RegistrisRegistrikood: 10044837
V& A Transport OÜ: 2025. aasta müügitulu 76 519 €, puhaskasum 4 748 € (Ainult ettevõte). 2 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
- Müügitulu 202576 519 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20252Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 42221, Pärnu maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 17 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 76 519 € | 118 871 € | p29 (n = 17) |
| Puhaskasum | 4 748 € | 8 455 € | p44 (n = 18) |
| Omakapital | 143 980 € | 63 525 € | p72 (n = 18) |
| Töötajaid | 2 | 2 | p78 (n = 18) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Osaühing V& A Transport
- Registrikood
- 10044837
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 21.06.1996
- Osakapital
- 12 782 €
- KMKR
- EE100149544
- Põhitegevusala
- 42221 Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- Aadress
- Pärnu maakond · Pärnu linn, Aisa tn 39b
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-10-31
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Osaühing V& A Transport on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 41,9 % ja oli 76 519 €, kasum oli 4 748 € (eelmisel aastal -65 749 €). Tegevusala on Elektri- ja sidevõrkude ehitus (42221). Ettevõte asub Pärnu maakonnas. Registreeritud 21.06.1996. Osakapital on 12 782 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 2. 2026. aasta III kvartali maksud olid 12 257 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026. Tegevusloa kirjeid on 1 (sh ajalugu).
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
V& A Transport OÜ: müügitulu 76 519 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 42221 · Pärnu maakond · 2025 · n = 17
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 76 519 € | -41,9 % | p29 (n = 17) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -41,9 %p29 (n = 17)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 4 748 € | +107,2 % | p44 (n = 18) | 2025 · marginaal 6,2 % (eelmisel aastal -50 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +107,2 %p44 (n = 18)2025 · marginaal 6,2 % (eelmisel aastal -50 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 143 980 € | — | p72 (n = 18) | 2025 · osakaal varadest 55,5 % (eelmisel aastal 53,6 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p72 (n = 18)2025 · osakaal varadest 55,5 % (eelmisel aastal 53,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 2 | — | p78 (n = 18) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p78 (n = 18)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 19 133 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 5 235 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 2 077 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 05.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?
V& A Transport OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaV& A Transport OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 30.10.2026 | EMTA30.10.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 30.10.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 7 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 30.10.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
V& A Transport OÜ: puhaskasum 4 748 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 76 519 €, puhaskasum 4 748 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 76 519 € | -41,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -41,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 4 748 € | +107,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +107,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 143 980 € | +3,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +3,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 259 462 € | -0,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -0,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 131 618 € | -53,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -53,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -65 749 € | -117 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -117 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 139 232 € | -32,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -32,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 259 993 € | -12,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -12,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | -33,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -33,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 281 493 € | -5,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -5,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -30 300 € | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 204 981 € | -12,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -12,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 298 184 € | -13,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -13,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | +50 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +50 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 296 843 € | +19,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +19,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 253 € | +101,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +101,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 235 281 € | +0,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +0,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 343 447 € | +20,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +20,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 249 144 € | -12,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -12,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -17 964 € | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 235 028 € | -7,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -7,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 285 379 € | -7,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -7,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | -33,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -33,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 283 591 € | +0,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +0,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -1 314 € | +58,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +58,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 252 993 € | -0,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -0,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 309 709 € | -5,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -5,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 282 723 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -3 174 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 255 403 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 327 662 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
V& A Transport OÜ: riiklikud maksud 12 257 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 48 634 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 12 257 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 1 975 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 1 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 48 634 | 12 257 | 1 975 | 1 |
| 2026 II | 45 640 | 11 797 | 1 975 | 1 |
| 2026 I | 18 722 | 4 454 | 2 009 | 1 |
| 2025 IV | 19 133 | 5 235 | 2 077 | 1 |
| 2025 III | 29 293 | 7 341 | 2 077 | 1 |
| 2025 II | 22 433 | 5 491 | 1 637 | 1 |
| 2025 I | 32 971 | 12 650 | 2 660 | 1 |
| 2024 IV | 29 863 | 4 996 | 4 978 | 1 |
| 2024 III | 39 263 | 5 643 | 4 476 | 1 |
| 2024 II | 42 438 | 5 895 | 4 821 | 3 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?
V& A Transport OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 31.10.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?
V& A Transport OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?
V& A Transport OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 31.10.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (2)
- MTA 2026 III: käive 48,6 tuh €, 1 töötajat
- MTA 2026 II: käive 45,6 tuh €, 1 töötajat
2019
- Osakapital muutus: 200000.0 EEK → 12 782 €
2002
- Osakapital muutus: 100000.0 EEK → 200000.0 EEK
2000
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 100000.0 EEK
1999
- Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 40000.0 EEK
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Osaühing V& A Transport
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 27
27 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?
V& A Transport OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.