Kevali OÜ

RegistrisRegistrikood: 10044926

Kevali OÜ: 2025. aasta müügitulu 4 032 €, puhaskasum 2 783 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
  • Müügitulu 20254 032 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20250Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 55204, Saare maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 32 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p755 733 €14 557 €48 368 €Kevali OÜ4 032 €, p90100p25mediaanp755 733 €14 557 €48 368 €Kevali OÜ4 032 €, p9

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu4 032 €14 557 €p9 (n = 32)
Puhaskasum2 783 €1 563 €p66 (n = 38)
Omakapital7 444 €12 331 €p39 (n = 38)
Töötajaid00p74 (n = 38)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
osaühing Kevali
Registrikood
10044926
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
14.06.1996
Osakapital
4 728 €
KMKR
puudub
Põhitegevusala
55204 Külaliskorterid
Aadress
Saare maakond · Saaremaa vald, Kuressaare linn, Karja tn 17

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-10-31

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-10-31

osaühing Kevali on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 52,6 % ja ulatus 4 032 euroni, kasum kasvas 41,4 %. Tegevusala on Külaliskorterid (55204). Ettevõte asub Saare maakonnas. Registreeritud 14.06.1996. Osakapital on 4 728 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 2 783 €, aasta keskmine töötajate arv 0. 2025. aasta II kvartali maksud olid 2 821 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Kevali OÜ: müügitulu 4 032 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 55204 · Saare maakond · 2025 · n = 32

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2023 · 1 710 €, max 2025 · 4 032 €, viimane 2025 · 4 032 €2019 – 20254 032 €+52,6 %p9 (n = 32)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +52,6 %Koht: p9 (n = 32)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2022 · -1 651 €, max 2025 · 2 783 €, viimane 2025 · 2 783 €2019 – 20252 783 €+41,4 %p66 (n = 38)2025 · marginaal 69 % (eelmisel aastal 74,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +41,4 %Koht: p66 (n = 38)2025 · marginaal 69 % (eelmisel aastal 74,5 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2025 · 7 444 €, max 2024 · 17 482 €, viimane 2025 · 7 444 €2019 – 20257 444 €—p39 (n = 38)2025 · osakaal varadest 100 % (eelmisel aastal 100 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p39 (n = 38)2025 · osakaal varadest 100 % (eelmisel aastal 100 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2019 · 0, max 2019 · 0, viimane 2025 · 02019 – 20250—p74 (n = 38)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p74 (n = 38)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgipuudub——2025 II · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 II · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2025 II, min 2025 II · 2 821 €, max 2025 II · 2 821 €, viimane 2025 II · 2 821 €2025 II2 821 €——2025 II; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 II; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2025 II, min 2025 II · 0 €, max 2025 II · 0 €, viimane 2025 II · 0 €2025 II0 €——2025 II; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 II; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?

Kevali OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Kevali OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA30.10.2026EMTASeis: 30.10.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 30.10.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 30.10.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2025 Q2 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 05.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 30.10.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Kevali OÜ: puhaskasum 2 783 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 4 032 €, puhaskasum 2 783 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu4 032 €+52,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +52,6 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum2 783 €+41,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +41,4 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital7 444 €-57,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -57,4 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad7 444 €-57,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -57,4 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu2 642 €+54,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +54,5 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum1 968 €+134 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +134 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital17 482 €+9,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +9,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad17 482 €+9,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +9,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu1 710 €-27,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -27,7 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum841 €+150,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +150,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital16 016 €+4,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +4,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad16 016 €+4,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +4,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu2 365 €+3,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +3,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-1 651 €-310,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -310,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital15 363 €-9,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -9,7 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad15 363 €-9,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -9,7 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu2 288 €+12,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +12,5 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum784 €+135,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +135,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital17 014 €+4,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +4,8 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad17 014 €+4,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +4,8 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu2 033 €-30,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -30,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum333 €-74,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -74,3 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital16 230 €+2,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +2,1 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad16 230 €+2,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +2,1 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu2 922 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum1 294 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital15 897 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad15 897 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2025 II)?

Kevali OÜ: riiklikud maksud 2 821 € (periood: 2025 II; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)puudub——2025 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262025 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud2 821 €——2025 II; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262025 II; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud0 €——2025 II; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262025 II; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)puudub——2025 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262025 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2025 IIpuudub · allikas ei ole seda esitanud2 8210puudub · allikas ei ole seda esitanud

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2025 Q2 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 05.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?

Kevali OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 31.10.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?

Kevali OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?

Kevali OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 31.10.2026).

#ajajoonTõmmis

2025

Aruanded, maksud ja toetused (1)
  • MTA 2025 II avaldati
    maksud

2011

  • Osakapital muutus: 74000.0 EEK → 4 728 €
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 74000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → osaühing Kevali
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

6 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?

Kevali OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026)31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc