Contactus OÜ
RegistrisRegistrikood: 10076926
CONTACTUS OÜ: 2025. aasta müügitulu 780 207 €, puhaskasum 378 611 € (Ainult ettevõte). 14 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 2025780 207 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 202514Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 7112, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 284 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 780 207 € | 26 772 € | p97 (n = 284) |
| Puhaskasum | 378 611 € | 947 € | p98 (n = 385) |
| Omakapital | 845 919 € | 18 017 € | p98 (n = 387) |
| Töötajaid | 14 | 0 | p99 (n = 389) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- CONTACTUS OÜ
- Registrikood
- 10076926
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 12.09.1996
- Osakapital
- 25 600 €
- KMKR
- EE100240621
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139e/2
- Veebileht
- contactus.ee
- E-post
- info@contactus.ee
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: aktsiaselts CONTACTUS
- Jagunemine: seotud ettevõte · 20.10.2023: Papioru OÜ (16844496)
- Jagunemine: seotud ettevõte · 20.10.2023: Margules OÜ (16844467)
- Jagunemine: seotud ettevõte · 20.10.2023: Lätteoru OÜ (16844450)
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
CONTACTUS OÜ on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 0,1 % ja ulatus 780 207 euroni, kasum kasvas 13,7 %. Tegevusala on Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon (7112). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 12.09.1996. Osakapital on 25 600 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 378 611 €, aasta keskmine töötajate arv 14. 2026. aasta III kvartali maksud olid 93 863 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Tegevusloa kirjeid on 6 (sh ajalugu).
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
CONTACTUS OÜ: müügitulu 780 207 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 7112 · Harju maakond · 2025 · n = 284
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 780 207 € | +0,1 % | p97 (n = 284) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +0,1 %p97 (n = 284)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 378 611 € | +13,7 % | p98 (n = 385) | 2025 · marginaal 48,5 % (eelmisel aastal 42,7 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +13,7 %p98 (n = 385)2025 · marginaal 48,5 % (eelmisel aastal 42,7 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 845 919 € | — | p98 (n = 387) | 2025 · osakaal varadest 88,1 % (eelmisel aastal 80,8 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p98 (n = 387)2025 · osakaal varadest 88,1 % (eelmisel aastal 80,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 14 | — | p99 (n = 389) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p99 (n = 389)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 219 072 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 93 902 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 49 213 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 06.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
CONTACTUS OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaCONTACTUS OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
Juhatuse määramised: 2 kehtivat määramist ajavahemikul 06.11.2025–05.11.2026; viimane 03.07.2026. Allikas: RIK, seisuga 05.11.2026. Ainult juhatuse liikmed; esimesed 30 päeva pärast asutamist on välja jäetud. RIK
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 6 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
CONTACTUS OÜ: puhaskasum 378 611 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 780 207 €, puhaskasum 378 611 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 780 207 € | +0,1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +0,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 378 611 € | +13,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +13,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 845 919 € | +63,5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +63,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 960 352 € | +50 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +50 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 14 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 779 148 € | +25,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +25,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 333 000 € | -12,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -12,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 517 307 € | +77,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +77,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 640 323 € | +54,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +54,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 14 | -6,7 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -6,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 618 804 € | -36,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -36,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 381 022 € | +21,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +21,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 291 834 € | -81,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -81,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 415 314 € | -80,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -80,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 15 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 968 830 € | +73,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +73,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 314 615 € | -26,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -26,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 1 593 682 € | +7,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +7,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 2 118 598 € | +15,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +15,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 15 | -6,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -6,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 558 220 € | -20,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -20,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 426 115 € | +54,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +54,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 1 479 066 € | +9,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +9,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 1 834 789 € | +15 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +15 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 16 | +6,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +6,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 705 658 € | +5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 276 509 € | +6,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +6,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 1 352 951 € | +13,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +13,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 1 595 465 € | +24,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +24,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 15 | -6,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -6,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 672 343 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 259 640 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 1 196 442 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 1 277 701 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 16 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
CONTACTUS OÜ: riiklikud maksud 93 863 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 155 985 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 93 863 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 49 161 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 11 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 155 985 | 93 863 | 49 161 | 11 |
| 2026 II | 145 778 | 72 469 | 45 885 | 12 |
| 2026 I | 200 713 | 90 362 | 50 704 | 12 |
| 2025 IV | 219 072 | 93 902 | 49 213 | 12 |
| 2025 III | 190 707 | 98 516 | 50 877 | 12 |
| 2025 II | 166 936 | 76 825 | 47 270 | 12 |
| 2025 I | 217 682 | 86 328 | 47 208 | 12 |
| 2024 IV | 173 585 | 103 532 | 53 064 | 12 |
| 2024 III | 190 504 | 83 684 | 47 424 | 12 |
| 2024 II | 148 359 | 70 009 | 44 881 | 12 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
CONTACTUS OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
CONTACTUS OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
CONTACTUS OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2026
- Äriühingu ümberkujundamise teade
- Osakapital muutus: 25 600 € → 25 600 €
2023
- Jagunemine: seotud ettevõte Papioru OÜ (16844496)
- Jagunemine: seotud ettevõte Margules OÜ (16844467)
- Jagunemine: seotud ettevõte Lätteoru OÜ (16844450)
- Jagunemiskava koostamise või jagunemislepingu sõlmimise teade
2011
- Osakapital muutus: 400000.0 EEK → 25 600 €
1999
- Osakapital muutus: 100000.0 EEK → 400000.0 EEK
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 100000.0 EEK
Näidatud 10 / 31
31 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
CONTACTUS OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.