Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ

RegistrisRegistrikood: 10221908

Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ: 2025. aasta müügitulu 300 197 €, puhaskasum 3 557 € (Ainult ettevõte). 2 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 2025300 197 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20252Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 46901, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 1 207 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7524 528 €140 325 €723 467 €Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ300 197 €, p620100p25mediaanp7524 528 €140 325 €723 467 €Nikander ja Wiinikk…300 197 €, p62

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu300 197 €140 325 €p62 (n = 1 207)
Puhaskasum3 557 €0 €p66 (n = 1 862)
Omakapital29 362 €16 530 €p56 (n = 1 877)
Töötajaid20p90 (n = 1 874)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ
Registrikood
10221908
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
20.06.1997
Osakapital
59 560 €
KMKR
EE100278282
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Kristiine linnaosa, Värvi tn 5

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Varasemad nimed / õigusjärglus

Varasemad nimed: Nikander ja Wiinikka Eesti Aktsiaselts

Äriregister (avaandmed)

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 23,8 % ja oli 300 197 €, kasum langes 74,5 %. Tegevusala on Spetsialiseerimata hulgikaubandus (46901). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 20.06.1997. Osakapital on 59 560 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 3 557 €, aasta keskmine töötajate arv 2. 2026. aasta III kvartali maksud olid 17 617 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ: müügitulu 300 197 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 46901 · Harju maakond · 2025 · n = 1 207

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2020 · 216 023 €, max 2024 · 393 951 €, viimane 2025 · 300 197 €2019 – 2025300 197 €-23,8 %p62 (n = 1207)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -23,8 %Koht: p62 (n = 1207)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2021 · -21 683 €, max 2024 · 13 967 €, viimane 2025 · 3 557 €2019 – 20253 557 €-74,5 %p66 (n = 1862)2025 · marginaal 1,2 % (eelmisel aastal 3,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -74,5 %Koht: p66 (n = 1862)2025 · marginaal 1,2 % (eelmisel aastal 3,5 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2022 · -16 354 €, max 2025 · 29 362 €, viimane 2025 · 29 362 €2019 – 202529 362 €—p56 (n = 1877)2025 · osakaal varadest 26,9 % (eelmisel aastal 22,1 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p56 (n = 1877)2025 · osakaal varadest 26,9 % (eelmisel aastal 22,1 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2023 · 1, max 2019 · 2, viimane 2025 · 22019 – 20252—p90 (n = 1874)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p90 (n = 1874)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 III · 41 930 €, max 2024 I · 185 994 €, viimane 2026 III · 62 097 €2022 I – 2026 III138 768 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2023 IV · 9 253 €, max 2026 I · 32 106 €, viimane 2026 III · 17 617 €2022 I – 2026 III25 655 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2023 II · 883 €, max 2025 II · 8 953 €, viimane 2026 III · 8 666 €2022 I – 2026 III8 454 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 07.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 07.11.2026RIKSeis: kontrollitud 07.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 07.11.2026RIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 07.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 07.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 9 kirjetRIKkontrollitud 07.11.2026staatuse ajalugu: 9 kirjetRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 07.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ: puhaskasum 3 557 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 300 197 €, puhaskasum 3 557 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu300 197 €-23,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -23,8 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum3 557 €-74,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -74,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital29 362 €+13,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +13,8 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad109 104 €-6,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -6,7 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid20 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: 0 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu393 951 €+37,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +37,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum13 967 €+340,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +340,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital25 805 €+118 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +118 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad116 911 €-17,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -17,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid2+100 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +100 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu286 726 €-5,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -5,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum-5 815 €+37,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +37,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital11 838 €+172,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +172,4 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad141 486 €+41,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +41,4 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid1-50 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -50 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu302 764 €+39,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +39,8 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum-9 304 €+57,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +57,1 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital-16 354 €-132 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -132 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad100 069 €+42 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +42 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid20 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: 0 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu216 516 €+0,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +0,2 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum-21 683 €-63,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -63,6 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital-7 050 €-148,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -148,2 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad70 451 €-19,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -19,8 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid20 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu216 023 €-32,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -32,2 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum-13 254 €+14,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +14,1 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital14 633 €-47,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -47,5 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad87 827 €+0,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +0,1 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid20 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulu318 772 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum-15 431 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital27 887 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad87 745 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid2—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ: riiklikud maksud 17 617 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)62 097 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riiklikud maksud17 617 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Tööjõumaksud8 666 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)2——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III62 09717 6178 6662
2026 II79 55516 0907 7792
2026 I182 07232 1068 2462
2025 IV138 76825 6558 4542
2025 III41 93014 4048 6362
2025 II87 81715 6158 9532
2025 I156 75628 0168 7302
2024 IV161 73425 8248 3312
2024 III105 67720 2718 3452
2024 II141 76623 2048 5182

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2023

  • Osakapital muutus: 38 560 € → 59 560 €
    register
  • Osakapital muutus: 25 560 € → 38 560 €
    register

2013

  • Osakapital muutus: 25 560 € → 25 560 €
    register
  • Nimi muudetud: Nikander ja Wiinikka Eesti Aktsiaselts → Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ
    register

2011

  • Osakapital muutus: 400000.0 EEK → 25 560 €
    register

1998

  • Osakapital muutus: 320000.0 EEK → 400000.0 EEK
    register

1997

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 320000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Nikander ja Wiinikka Eesti Aktsiaselts
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 29

29 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

Nikander ja Wiinikka Eesti OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026)06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc