UNIT4 Eesti OÜ
RegistrisRegistrikood: 10226366
UNIT4 Eesti OÜ: 2025. aasta müügitulu 462 882 €, puhaskasum 54 278 € (Ainult ettevõte). 5 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 2025462 882 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20255Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 62101, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 4 568 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 462 882 € | 55 123 € | p88 (n = 4 568) |
| Puhaskasum | 54 278 € | 0 € | p88 (n = 6 572) |
| Omakapital | 189 649 € | 10 696 € | p88 (n = 6 623) |
| Töötajaid | 5 | 0 | p97 (n = 6 576) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- UNIT4 Eesti OÜ
- Registrikood
- 10226366
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 07.07.1997
- Osakapital
- 2 556 €
- KMKR
- EE100324929
- Põhitegevusala
- 62101 Programmeerimine
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri tn 23a
- Veebileht
- unit4.com
- Telefon
- +372 6617980
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: CODA Eesti Osaühing · SIMPLE CONCEPTS EESTI OSAÜHING · SIMPLE CONSEPTS EESTI OSAÜHING
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
UNIT4 Eesti OÜ on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 1 % ja ulatus 462 882 euroni, kasum langes 11 %. Tegevusala on Programmeerimine (62101). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 07.07.1997. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 54 278 €, aasta keskmine töötajate arv 5. 2026. aasta III kvartali maksud olid 48 901 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
UNIT4 Eesti OÜ: müügitulu 462 882 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 62101 · Harju maakond · 2025 · n = 4 568
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 462 882 € | +1 % | p88 (n = 4568) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1 %p88 (n = 4568)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 54 278 € | -11 % | p88 (n = 6572) | 2025 · marginaal 11,7 % (eelmisel aastal 13,3 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -11 %p88 (n = 6572)2025 · marginaal 11,7 % (eelmisel aastal 13,3 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 189 649 € | — | p88 (n = 6623) | 2025 · osakaal varadest 74,2 % (eelmisel aastal 67,4 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p88 (n = 6623)2025 · osakaal varadest 74,2 % (eelmisel aastal 67,4 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 5 | — | p97 (n = 6576) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p97 (n = 6576)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 104 104 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 37 110 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 40 055 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 05.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
UNIT4 Eesti OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaUNIT4 Eesti OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 8 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 8 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
UNIT4 Eesti OÜ: puhaskasum 54 278 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 462 882 €, puhaskasum 54 278 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 462 882 € | +1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 54 278 € | -11 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -11 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 189 649 € | +40,1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +40,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 255 561 € | +27,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +27,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 5 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 458 328 € | +28,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +28,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 61 011 € | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 135 371 € | +82 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +82 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 200 747 € | +47,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +47,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 5 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 357 493 € | +20,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +20,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 990 € | -96,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -96,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 74 360 € | +1,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 136 395 € | +25,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +25,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 5 | +25 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +25 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 297 093 € | -9,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -9,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 27 012 € | +136,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +136,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 73 370 € | +58,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +58,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 108 500 € | +35,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +35,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 4 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 328 512 € | -39,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -39,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -73 784 € | -249,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -249,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 46 359 € | -91,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -91,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 79 848 € | -86,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -86,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 4 | -33,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -33,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 541 200 € | +2,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +2,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 49 209 € | +2,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +2,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 572 143 € | +9,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +9,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 611 818 € | +5,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +5,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | -14,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -14,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 530 139 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 48 194 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 522 933 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 577 658 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
UNIT4 Eesti OÜ: riiklikud maksud 48 901 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 139 710 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 48 901 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 52 885 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 5 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 139 710 | 48 901 | 52 885 | 5 |
| 2026 II | 103 483 | 47 056 | 51 026 | 5 |
| 2026 I | 138 928 | 35 443 | 38 420 | 5 |
| 2025 IV | 104 104 | 37 110 | 40 055 | 5 |
| 2025 III | 108 184 | 38 924 | 42 029 | 5 |
| 2025 II | 109 298 | 49 512 | 53 531 | 5 |
| 2025 I | 124 609 | 35 340 | 38 222 | 5 |
| 2024 IV | 100 319 | 34 506 | 37 381 | 5 |
| 2024 III | 104 336 | 36 183 | 39 224 | 5 |
| 2024 II | 98 846 | 46 044 | 49 919 | 5 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
UNIT4 Eesti OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
UNIT4 Eesti OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
UNIT4 Eesti OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2026 III: käive 139,7 tuh €, 5 töötajat
2012
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
2010
- Nimi muudetud: CODA Eesti Osaühing → UNIT4 Eesti OÜ
2005
- Nimi muudetud: SIMPLE CONCEPTS EESTI OSAÜHING → CODA Eesti Osaühing
1999
- Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 40000.0 EEK
1997
- Nimi muudetud: SIMPLE CONSEPTS EESTI OSAÜHING → SIMPLE CONCEPTS EESTI OSAÜHING
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → SIMPLE CONSEPTS EESTI OSAÜHING
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 28
28 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
UNIT4 Eesti OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.