Hervalis OÜ
RegistrisRegistrikood: 10497250
Hervalis OÜ: 2025. aasta müügitulu 244 401 €, puhaskasum 82 723 € (Ainult ettevõte). 4 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 2025244 401 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20254Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 69202, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 3 238 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 244 401 € | 14 865 € | p98 (n = 3 238) |
| Puhaskasum | 82 723 € | 1 014 € | p99 (n = 3 675) |
| Omakapital | 374 681 € | 12 276 € | p98 (n = 3 690) |
| Töötajaid | 4 | 0 | p98 (n = 3 700) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Osaühing Hervalis
- Registrikood
- 10497250
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 20.10.1998
- Osakapital
- 2 556 €
- KMKR
- EE100533354
- Põhitegevusala
- 69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Haabersti linnaosa, Ehitajate tee 114
- Telefon
- +372 6567901
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Osaühing Hervalis on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 18,9 % ja ulatus 244 401 euroni, kasum kasvas 66,5 %. Tegevusala on Raamatupidamine, maksualane nõustamine (69202). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 20.10.1998. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 82 723 €, aasta keskmine töötajate arv 4. 2026. aasta III kvartali maksud olid 20 077 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 1.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Hervalis OÜ: müügitulu 244 401 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 69202 · Harju maakond · 2025 · n = 3 238
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 244 401 € | +18,9 % | p98 (n = 3238) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +18,9 %p98 (n = 3238)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 82 723 € | +66,5 % | p99 (n = 3675) | 2025 · marginaal 33,8 % (eelmisel aastal 24,2 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +66,5 %p99 (n = 3675)2025 · marginaal 33,8 % (eelmisel aastal 24,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 374 681 € | — | p98 (n = 3690) | 2025 · osakaal varadest 63,4 % (eelmisel aastal 50,9 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p98 (n = 3690)2025 · osakaal varadest 63,4 % (eelmisel aastal 50,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 4 | — | p98 (n = 3700) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p98 (n = 3700)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 56 379 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 21 459 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 9 772 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 1 245,82 € | — | — | 1 otsust · viimane 2024 | RAR | tõmmis 05.11.2026 | 1 otsust · viimane 2024RARtõmmis 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
Hervalis OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaHervalis OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 5 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Hervalis OÜ: puhaskasum 82 723 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 244 401 €, puhaskasum 82 723 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 244 401 € | +18,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +18,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 82 723 € | +66,5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +66,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 374 681 € | +28,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +28,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 590 579 € | +2,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +2,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 4 | +33,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +33,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 205 591 € | -0,5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -0,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 49 681 € | -8,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -8,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 291 958 € | +20,5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +20,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 573 920 € | +11,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +11,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 206 676 € | +8,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +8,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 54 503 € | +2,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +2,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 242 277 € | +25,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +25,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 515 515 € | +138,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +138,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 191 072 € | +12,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +12,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 53 079 € | +33,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +33,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 192 374 € | +26,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +26,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 216 257 € | +24,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +24,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 170 416 € | +8,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +8,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 39 771 € | -1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 152 595 € | +24,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +24,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 174 107 € | +23,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +23,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | -25 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -25 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 157 694 € | +25,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +25,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 40 169 € | +22,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +22,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 122 824 € | +24,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +24,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 141 213 € | +28 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +28 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 4 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 126 087 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 32 826 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 98 380 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 110 355 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 4 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Hervalis OÜ: riiklikud maksud 20 077 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 57 426 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 20 077 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 9 967 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 4 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 57 426 | 20 077 | 9 967 | 4 |
| 2026 II | 50 627 | 16 952 | 7 360 | 4 |
| 2026 I | 60 338 | 21 363 | 9 824 | 4 |
| 2025 IV | 56 379 | 21 459 | 9 772 | 5 |
| 2025 III | 66 340 | 23 606 | 10 250 | 4 |
| 2025 II | 64 193 | 22 410 | 10 512 | 4 |
| 2025 I | 52 881 | 19 885 | 10 760 | 5 |
| 2024 IV | 53 459 | 14 452 | 10 030 | 5 |
| 2024 III | 54 951 | 14 438 | 9 660 | 4 |
| 2024 II | 49 948 | 10 161 | 6 593 | 4 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
Hervalis OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 1 (allikas: RAR; tõmmis: 05.11.2026).
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 04.09.2024
Summa €: 1 245,82
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:46064 | 2024-09-04 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10497250 | 1998-10-20 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10497250 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
Hervalis OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
Hervalis OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 57,4 tuh €, 4 töötajat
- MTA 2026 II: käive 50,6 tuh €, 4 töötajat
- MTA 2026 I: käive 60,3 tuh €, 4 töötajat
2025
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2025 IV: käive 56,4 tuh €, 5 töötajat
2011
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
1999
- Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 40000.0 EEK
1998
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Osaühing Hervalis
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 26
26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
Hervalis OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.