tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS

RegistrisRegistrikood: 10558424

tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS: 2024. aasta müügitulu 32 871 €, puhaskasum 1 201 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2024 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
    AjaluguAjalugu: esmakordselt 21.04.2026; Vanim võlg: 20.04.2026; viimati 25.04.2026; suurim võlg 123,24 €; 5 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 26.04.2026. Avalikud signaalid
  • Aruanne 2026Tähtaeg eesÄriregisterAlus teadmata
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 202432 871 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20240Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 35301, Harju maakond, 2024

Müügitulu 2024, ainult ettevõte, n = 20 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7569 017 €169 094 €1 139 469 €tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS32 871 €, p200100p25mediaanp7569 017 €169 094 €1 139 469 €tulundusühistu NÕLVAKU SO…32 871 €, p20

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2024 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu32 871 €169 094 €p20 (n = 20)
Puhaskasum1 201 €504 €p58 (n = 26)
Omakapital36 167 €47 286 €p46 (n = 26)
Töötajaid01p42 (n = 26)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS
Registrikood
10558424
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Tulundusühistu
Registreeritud
20.05.1999
Osakapital
puudub
KMKR
EE100517558
Aadress
Harju maakond · Saue vald, Laagri alevik, Nõlvaku tn 17

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS on tulundusühistu. 2024. aastal kasvas müügitulu 15 % ja ulatus 32 871 euroni, kasum kasvas 35,7 %. Tegevusala on Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (35301). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 20.05.1999. 2024. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 1 201 €, aasta keskmine töötajate arv 0. 2026. aasta III kvartali maksud olid 724 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.04.2026; Vanim võlg: 20.04.2026; viimati 25.04.2026; suurim võlg 123,24 €; 5 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 26.04.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2024)?

tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS: müügitulu 32 871 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 35301 · Harju maakond · 2024 · n = 20

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2024, min 2020 · 20 057 €, max 2021 · 42 377 €, viimane 2024 · 32 871 €2019 – 202432 871 €+15 %p20 (n = 20)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +15 %Koht: p20 (n = 20)2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2024, min 2020 · 701 €, max 2024 · 1 201 €, viimane 2024 · 1 201 €2019 – 20241 201 €+35,7 %p58 (n = 26)2024 · marginaal 3,7 % (eelmisel aastal 3,1 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +35,7 %Koht: p58 (n = 26)2024 · marginaal 3,7 % (eelmisel aastal 3,1 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2024, min 2019 · 31 825 €, max 2024 · 36 167 €, viimane 2024 · 36 167 €2019 – 202436 167 €—p46 (n = 26)2024 · osakaal varadest 97,6 % (eelmisel aastal 97,7 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p46 (n = 26)2024 · osakaal varadest 97,6 % (eelmisel aastal 97,7 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2024, min 2019 · 0, max 2019 · 0, viimane 2024 · 02019 – 20240—p42 (n = 26)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p42 (n = 26)2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 III · 2 173 €, max 2022 I · 19 380 €, viimane 2026 III · 2 173 €2022 I – 2026 III6 976 €——2024 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262024 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 509 €, max 2025 IV · 1 020 €, viimane 2026 III · 724 €2022 I – 2026 III969 €——2024 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262024 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 340 €, max 2025 IV · 674 €, viimane 2026 III · 440 €2022 I – 2026 III652 €——2024 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262024 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Aruanne 2025esitatud——tähtaeg 30.12.2026RIKkontrollitud 06.11.2026tähtaeg 30.12.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.04.2026; Vanim võlg: 20.04.2026; viimati 25.04.2026; suurim võlg 123,24 €; 5 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 26.04.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)Ajalugu: esmakordselt 21.04.2026; Vanim võlg: 20.04.2026; viimati 25.04.2026; suurim võlg 123,24 €; 5 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 26.04.2026.——Nimekirjast väljas 26.04.2026; Uus nimekirjas 21.04.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026Nimekirjast väljas 26.04.2026; Uus nimekirjas 21.04.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 06.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 2 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026staatuse ajalugu: 2 kirjetRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2024 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2024)?

tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS: puhaskasum 1 201 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2024 · Ainult ettevõte: müügitulu 32 871 €, puhaskasum 1 201 €.

Aastaaruanded 2019–2024

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu32 871 €+15 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +15 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum1 201 €+35,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +35,7 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital36 167 €+3,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +3,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad37 045 €+3,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +3,5 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu28 589 €-30,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -30,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum885 €+12,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +12,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital34 966 €+2,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +2,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad35 800 €+2,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +2,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu41 285 €-2,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -2,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum788 €+2,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +2,7 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital34 081 €+2,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +2,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad34 921 €+2,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +2,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu42 377 €+111,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +111,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum767 €+9,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +9,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital33 293 €+2,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +2,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad34 103 €+2,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +2,7 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu20 057 €-1,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -1,6 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum701 €-9,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -9,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital32 526 €+2,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +2,2 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad33 209 €+2,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +2,2 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu20 378 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum774 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital31 825 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad32 501 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2024 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS: riiklikud maksud 724 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)2 173 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksud724 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Tööjõumaksud440 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)1——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III2 1737244401
2026 II6 9247734401
2026 I13 2249546151
2025 IV6 9951 0206741
2025 III2 6328484401
2025 II9 1327724401
2025 I14 1677494351
2024 IV6 9769696521
2024 III2 5497784251
2024 II6 3387414251

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 2,17 tuh €, 1 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 6,92 tuh €, 1 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 13,2 tuh €, 1 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (4)
  • MTA 2025 IV: käive 7 tuh €, 1 töötajat
    maksud
  • MTA 2025 III: käive 2,63 tuh €, 1 töötajat
    maksud
  • MTA 2025 II: käive 9,13 tuh €, 1 töötajat
    maksud
  • MTA 2025 I: käive 14,2 tuh €, 1 töötajat
    maksud

1999

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Nimi muudetud: puudub → tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 22

22 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

tulundusühistu NÕLVAKU SOOJUS: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026)05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc