Mailema OÜ
RegistrisRegistrikood: 10735197
OÜ MAILEMA: 2025. aasta müügitulu 937 392 €, puhaskasum 61 589 € (Ainult ettevõte). 3 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas: 10 194,8 €EMTA. Vaatlus: 04.11.2026
Ajalugu
Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 21.09.2026; viimati 04.11.2026; suurim võlg 18 830,2 €; nimekirjast väljas 19.09.2026. Avalikud signaalid - Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 2025937 392 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20253Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 02401, Tartu maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 150 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 937 392 € | 56 006 € | p95 (n = 150) |
| Puhaskasum | 61 589 € | 89 € | p95 (n = 197) |
| Omakapital | 483 565 € | 25 910 € | p96 (n = 198) |
| Töötajaid | 3 | 0 | p93 (n = 202) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- OÜ MAILEMA
- Registrikood
- 10735197
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 16.01.2001
- Osakapital
- 2 556 €
- KMKR
- EE100670055
- Põhitegevusala
- 02401 Metsamajandust abistavad tegevused
- Aadress
- Tartu maakond · Luunja vald, Kakumetsa küla, Kortslehe
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
OÜ MAILEMA on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 17 % ja ulatus 937 392 euroni, kasum langes 66,4 %. Tegevusala on Metsamajandust abistavad tegevused (02401). Ettevõte asub Tartu maakonnas. Registreeritud 16.01.2001. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 61 589 €, aasta keskmine töötajate arv 3. 2026. aasta III kvartali maksud olid 21 426 €. Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 10 194,8 €. EMTA. Vaatlus: 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 21.09.2026; viimati 04.11.2026; suurim võlg 18 830,2 €; nimekirjast väljas 19.09.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 2. Ühe võitjaga riigihangete võite on 2 (2025); registreeritud lepingu/raamlepingu piirväärtus 600 000 €, mitte tegelikud maksed. Ühiste võitude piirväärtused on eraldi ega sisaldu selle ettevõtte kogusummas.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
OÜ MAILEMA: müügitulu 937 392 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 02401 · Tartu maakond · 2025 · n = 150
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 937 392 € | +17 % | p95 (n = 150) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +17 %p95 (n = 150)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 61 589 € | -66,4 % | p95 (n = 197) | 2025 · marginaal 6,6 % (eelmisel aastal 22,9 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -66,4 %p95 (n = 197)2025 · marginaal 6,6 % (eelmisel aastal 22,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 483 565 € | — | p96 (n = 198) | 2025 · osakaal varadest 52,3 % (eelmisel aastal 68 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p96 (n = 198)2025 · osakaal varadest 52,3 % (eelmisel aastal 68 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 3 | — | p93 (n = 202) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p93 (n = 202)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 285 789 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 7 901 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 6 923 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 27,5 € | — | — | 2 otsust · viimane 2022 | RAR | tõmmis 05.11.2026 | 2 otsust · viimane 2022RARtõmmis 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
OÜ MAILEMA: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 2 / 2
Laadi selle lehe CSVKehtivad (2)
| Lepingu kood | Lepingu liik (allikas) | Alamliik (allikas) | Ettevõtte roll | Staatus allikas | Kehtib alates (allikas) | Kehtib kuni (allikas) | Sõlmitud (allikas) | Lõpetatud (allikas) | Allika tasu | Käibemaks rakendub (allikas) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OL00-26245 | omandamine · OMAND | ostmine | Andja | Kehtiv | Teadmata | Teadmata | 2015-07-28 | Teadmata | Teadmata, valuuta teadmata, periood teadmata, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
| OL00-434 | omandamine · OMAND | ostmine | Andja | Kehtiv | Teadmata | Teadmata | 2015-07-28 | Teadmata | Teadmata, valuuta teadmata, periood teadmata, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaOÜ MAILEMA: Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 10 194,8 €. EMTA. Vaatlus: 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 21.09.2026; viimati 04.11.2026; suurim võlg 18 830,2 €; nimekirjast väljas 19.09.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 10 194,8 €. EMTA. Vaatlus: 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | Vaidlustatud 0 €; Ajatatud 10 194,8 €; ajatamine kuni 17.05.2027; alla 100 € võlga ei avaldata | EMTA | 04.11.2026 | Vaidlustatud 0 €; Ajatatud 10 194,8 €; ajatamine kuni 17.05.2027; alla 100 € võlga ei avaldataEMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu)märts 2026 – nov 2026 | Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 21.09.2026; viimati 04.11.2026; suurim võlg 18 830,2 €; nimekirjast väljas 19.09.2026. | — | — | Uus nimekirjas 22.09.2026; Nimekirjast väljas 19.09.2026; Võlg kasvab 22.05.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | Uus nimekirjas 22.09.2026; Nimekirjast väljas 19.09.2026; Võlg kasvab 22.05.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 4 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata23.09.2026 10:15 – 23.10.2026 10:153. oktoobril 2026 muutus metoodika versiooniks 1.2. Selle piiri ületav muutus ei tõenda olukorra halvenemist ega paranemist. | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 15/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 15 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 15 punkti.
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
OÜ MAILEMA: puhaskasum 61 589 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 937 392 €, puhaskasum 61 589 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 937 392 € | +17 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +17 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 61 589 € | -66,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -66,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 483 565 € | +14,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +14,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 924 960 € | +49,1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +49,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | +50 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +50 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 800 889 € | +18,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +18,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 183 042 € | +326,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +326,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 421 976 € | +76,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +76,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 620 400 € | +10,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +10,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 677 689 € | +18,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +18,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 42 944 € | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 238 934 € | +21,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +21,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 559 781 € | +23,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +23,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | -60 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -60 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 573 518 € | -50,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -50,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 6 700 € | -38,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -38,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 195 990 € | +3,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +3,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 454 539 € | -25,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -25,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 5 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 160 416 € | +115,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +115,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 10 965 € | +111,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +111,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 189 291 € | +1,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 607 336 € | +24 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +24 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 5 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 538 611 € | -32,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -32,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -96 204 € | -351 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -351 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 186 406 € | -72,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -72,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 489 949 € | -59,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -59,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 5 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 794 842 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 38 322 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 671 610 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 197 726 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 5 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
OÜ MAILEMA: riiklikud maksud 21 426 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 188 599 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 21 426 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 1 462 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 4 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 188 599 | 21 426 | 1 462 | 4 |
| 2026 II | 288 947 | 33 595 | 2 857 | 1 |
| 2026 I | 245 224 | 33 136 | 5 781 | 1 |
| 2025 IV | 285 789 | 7 901 | 6 923 | 3 |
| 2025 III | 293 828 | 0 | 6 644 | 2 |
| 2025 II | 224 222 | 12 334 | 4 884 | 2 |
| 2025 I | 237 242 | 15 001 | 5 872 | 2 |
| 2024 IV | 294 077 | 15 932 | 4 037 | 2 |
| 2024 III | 224 720 | 17 805 | 3 582 | 2 |
| 2024 II | 175 252 | 24 326 | 2 760 | 2 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
OÜ MAILEMA: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 2 (allikas: RAR; tõmmis: 05.11.2026).
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus nr 1388/2014, 4. Jagu Muu abi liigid (artiklid 43- 45) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohased maksuvabastused ja -vähendused (artikkel 45) · 31.12.2022
Summa €: 14,27
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:1624 | 2022-12-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10735197 | 2001-01-16 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10735197 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt keskkonnamaksu vähendustena antav abi (artikkel 44) · 31.12.2022
Summa €: 13,23
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:1434 | 2022-12-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10735197 | 2001-01-16 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10735197 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
OÜ MAILEMA: hankevõite 2 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Võitis hanke. Ettevõte on võitnud riigihanke, 2 võitu.
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Harvendusraie raie- ning kokkuveoteenused Edela regiooni Lääne maakonnas, vajadusel ka Lääne-Harju maakonnas · 07.11.2025
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 95274a30-7aa6-490c-9c3f-881ef85173a7/RES-0000/10735197 | 2025-11-07 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/301635; ariregister:10735197 | 2001-01-16 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10735197 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 95274a30-7aa6-490c-9c3f-881ef85173a7/RES-0000/10735197 | 2025-11-07 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/301635 Korduvad kirjendatud menetlused: Indikaator esineb; Eri menetlusi: 4; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2024-06-23 – 2025-11-07; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 1b7698ae-4d1e-4f19-a314-de92bfc78bf8/0bff4dd0-464a-472b-89e7-1b4e4319e739/RES-0000/TEN-0017/10735197 | 2024-06-23 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/276390; 53347929-22fc-4a42-9ccb-b5de027d90f7/517b6024-4d76-48f6-999a-7cb5b3e99bd6/RES-0000/TEN-0001/10735197 | 2025-01-17 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/288733; 9adaacf1-3f08-4e86-b5e9-df6a071eb9ed/344f2988-3be5-496b-ba2e-b65d38c1d65a/RES-0000/TEN-0022/10735197 | 2024-08-06 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/280533; b9c9239c-605d-4dfb-9cdc-90221fcb214e/95274a30-7aa6-490c-9c3f-881ef85173a7/RES-0000/TEN-0001/10735197 | 2025-11-07 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/301635 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
95274a30-7aa6-490c-9c3f-881ef85173a7/RES-0000/10735197 · 2025-11-07
ariregister:10735197 · 2001-01-16
95274a30-7aa6-490c-9c3f-881ef85173a7/RES-0000/10735197 · 2025-11-07
Harvendusraie raie- ning kokkuveoteenuste tellimine Edela regiooni Lääne-Harju maakond, vajadusel ka Läänemaa ja Raplamaa (2) · 17.01.2025
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 517b6024-4d76-48f6-999a-7cb5b3e99bd6/RES-0000/10735197 | 2025-01-17 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/288733; ariregister:10735197 | 2001-01-16 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10735197 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 517b6024-4d76-48f6-999a-7cb5b3e99bd6/RES-0000/10735197 | 2025-01-17 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/288733 Korduvad kirjendatud menetlused: Indikaator esineb; Eri menetlusi: 4; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2024-06-23 – 2025-11-07; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 1b7698ae-4d1e-4f19-a314-de92bfc78bf8/0bff4dd0-464a-472b-89e7-1b4e4319e739/RES-0000/TEN-0017/10735197 | 2024-06-23 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/276390; 53347929-22fc-4a42-9ccb-b5de027d90f7/517b6024-4d76-48f6-999a-7cb5b3e99bd6/RES-0000/TEN-0001/10735197 | 2025-01-17 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/288733; 9adaacf1-3f08-4e86-b5e9-df6a071eb9ed/344f2988-3be5-496b-ba2e-b65d38c1d65a/RES-0000/TEN-0022/10735197 | 2024-08-06 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/280533; b9c9239c-605d-4dfb-9cdc-90221fcb214e/95274a30-7aa6-490c-9c3f-881ef85173a7/RES-0000/TEN-0001/10735197 | 2025-11-07 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/301635 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
517b6024-4d76-48f6-999a-7cb5b3e99bd6/RES-0000/10735197 · 2025-01-17
ariregister:10735197 · 2001-01-16
517b6024-4d76-48f6-999a-7cb5b3e99bd6/RES-0000/10735197 · 2025-01-17
Objektipõhised raietööd · 06.08.2024
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 344f2988-3be5-496b-ba2e-b65d38c1d65a/RES-0000/10735197 | 2024-08-06 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/280533; ariregister:10735197 | 2001-01-16 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10735197 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 344f2988-3be5-496b-ba2e-b65d38c1d65a/RES-0000/10735197 | 2024-08-06 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/280533 Korduvad kirjendatud menetlused: Indikaator esineb; Eri menetlusi: 4; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2024-06-23 – 2025-11-07; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 1b7698ae-4d1e-4f19-a314-de92bfc78bf8/0bff4dd0-464a-472b-89e7-1b4e4319e739/RES-0000/TEN-0017/10735197 | 2024-06-23 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/276390; 53347929-22fc-4a42-9ccb-b5de027d90f7/517b6024-4d76-48f6-999a-7cb5b3e99bd6/RES-0000/TEN-0001/10735197 | 2025-01-17 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/288733; 9adaacf1-3f08-4e86-b5e9-df6a071eb9ed/344f2988-3be5-496b-ba2e-b65d38c1d65a/RES-0000/TEN-0022/10735197 | 2024-08-06 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/280533; b9c9239c-605d-4dfb-9cdc-90221fcb214e/95274a30-7aa6-490c-9c3f-881ef85173a7/RES-0000/TEN-0001/10735197 | 2025-11-07 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/301635 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
344f2988-3be5-496b-ba2e-b65d38c1d65a/RES-0000/10735197 · 2024-08-06
ariregister:10735197 · 2001-01-16
344f2988-3be5-496b-ba2e-b65d38c1d65a/RES-0000/10735197 · 2024-08-06
Looduskaitseliste objektipõhiste raieteenuste tellimine · 23.06.2024
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 0bff4dd0-464a-472b-89e7-1b4e4319e739/RES-0000/10735197 | 2024-06-23 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/276390; ariregister:10735197 | 2001-01-16 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10735197 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 0bff4dd0-464a-472b-89e7-1b4e4319e739/RES-0000/10735197 | 2024-06-23 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/276390 Korduvad kirjendatud menetlused: Indikaator esineb; Eri menetlusi: 4; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2024-06-23 – 2025-11-07; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 1b7698ae-4d1e-4f19-a314-de92bfc78bf8/0bff4dd0-464a-472b-89e7-1b4e4319e739/RES-0000/TEN-0017/10735197 | 2024-06-23 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/276390; 53347929-22fc-4a42-9ccb-b5de027d90f7/517b6024-4d76-48f6-999a-7cb5b3e99bd6/RES-0000/TEN-0001/10735197 | 2025-01-17 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/288733; 9adaacf1-3f08-4e86-b5e9-df6a071eb9ed/344f2988-3be5-496b-ba2e-b65d38c1d65a/RES-0000/TEN-0022/10735197 | 2024-08-06 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/280533; b9c9239c-605d-4dfb-9cdc-90221fcb214e/95274a30-7aa6-490c-9c3f-881ef85173a7/RES-0000/TEN-0001/10735197 | 2025-11-07 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/301635 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
0bff4dd0-464a-472b-89e7-1b4e4319e739/RES-0000/10735197 · 2024-06-23
ariregister:10735197 · 2001-01-16
0bff4dd0-464a-472b-89e7-1b4e4319e739/RES-0000/10735197 · 2024-06-23
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
OÜ MAILEMA: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 188,6 tuh €, 4 töötajat
- MTA 2026 II: käive 288,9 tuh €, 1 töötajat
- MTA 2026 I: käive 245,2 tuh €, 1 töötajat
2025
Aruanded, maksud ja toetused (2)
- MTA 2025 IV: käive 285,8 tuh €, 3 töötajat
- MTA 2025 III: käive 293,8 tuh €, 2 töötajat
2012
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
2001
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → OÜ MAILEMA
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 26
26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
OÜ MAILEMA: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.