Hansen Grupp OÜ
RegistrisRegistrikood: 10759708
OÜ HANSEN GRUPP: 2025. aasta müügitulu 0 €, puhaskasum -438 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
- Müügitulu 20250 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20250Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 77111, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 402 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 € | 16 071 € | p0 (n = 402) |
| Puhaskasum | -438 € | 61 € | p29 (n = 542) |
| Omakapital | 124 179 € | 13 858 € | p80 (n = 546) |
| Töötajaid | 0 | 0 | p83 (n = 545) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- OÜ HANSEN GRUPP
- Registrikood
- 10759708
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 09.05.2001
- Osakapital
- 2 556 €
- KMKR
- EE100696013
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 2
Varasemad nimed / õigusjärglus
- Ühinemine: seotud ettevõte · 03.04.2025: 14257139
- Ühinemine: seotud ettevõte · 03.04.2025: 10828421
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-10-31
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
OÜ HANSEN GRUPP on osaühing. 2025. aastal oli müügitulu 0 € (eelmisel aastal 0 €), kasum oli -438 € (eelmisel aastal -95 327 €). Tegevusala on Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent (77111). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 09.05.2001. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. 2026. aasta II kvartali maksud olid 242 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
OÜ HANSEN GRUPP: müügitulu 0 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 77111 · Harju maakond · 2025 · n = 402
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 0 € | — | p0 (n = 402) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p0 (n = 402)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -438 € | +99,5 % | p29 (n = 542) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +99,5 %p29 (n = 542)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 124 179 € | — | p80 (n = 546) | 2025 · osakaal varadest 99,8 % (eelmisel aastal -96,9 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p80 (n = 546)2025 · osakaal varadest 99,8 % (eelmisel aastal -96,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 0 | — | p83 (n = 545) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p83 (n = 545)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 0 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riiklikud maksud | puudub | — | — | 2025 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2025 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Tööjõumaksud | puudub | — | — | 2025 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2025 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 04.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 04.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | RIKkontrollitud 04.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?
OÜ HANSEN GRUPP: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaOÜ HANSEN GRUPP: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 30.10.2026 | EMTA30.10.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 30.10.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | RIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 04.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 04.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 4 kirjet | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 30.10.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
OÜ HANSEN GRUPP: puhaskasum -438 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 0 €, puhaskasum -438 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 € | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | -438 € | +99,5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +99,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 124 179 € | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 124 469 € | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 0 € | -100 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -100 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | -95 327 € | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | -6 356 € | -107,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -107,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 6 560 € | -93,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -93,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 5 417 € | +49,8 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +49,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 2 362 € | +144,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +144,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 88 971 € | +2,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +2,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 101 887 € | +2,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +2,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 3 617 € | -82,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -82,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | -5 280 € | -161,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -161,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 86 609 € | -5,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -5,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 99 525 € | -9,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -9,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 20 352 € | -6,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -6,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 8 646 € | +208,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +208,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 91 889 € | +10,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +10,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 109 521 € | -45,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -45,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 21 838 € | -34,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -34,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 2 802 € | +99,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +99,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 83 243 € | +3,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +3,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 201 092 € | +5,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +5,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 33 450 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 1 405 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 80 441 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 190 468 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
OÜ HANSEN GRUPP: riiklikud maksud puudub (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 0 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riiklikud maksud | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Tööjõumaksud | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2026 II | 806 | 242 | 15 | 1 |
| 2026 I | 0 | 147 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 IV | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 III | 0 | 18 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 II | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 I | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 IV | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 III | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 II | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?
OÜ HANSEN GRUPP: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 31.10.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?
OÜ HANSEN GRUPP: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?
OÜ HANSEN GRUPP: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 31.10.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 0 €, puudub töötajat
- MTA 2026 II: käive 806 €, 1 töötajat
- MTA 2026 I: käive 0 €, puudub töötajat
2025
- Ühinemine: seotud ettevõte 14257139
- Ühinemine: seotud ettevõte 10828421
2011
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
2001
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → OÜ HANSEN GRUPP
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 26
26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?
OÜ HANSEN GRUPP: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.