Oja Puit OÜ
RegistrisRegistrikood: 10868805
Oja Puit OÜ: 2025. aasta müügitulu 1 131 213 €, puhaskasum 49 208 € (Ainult ettevõte). 28 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
Ajalugu
Ajalugu: esmakordselt 21.07.2026; Vanim võlg: 20.07.2026; viimati 21.07.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026. Avalikud signaalid - Aruanne 2026Tähtaeg eesÄriregisterAlus teadmata
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
- Müügitulu 20251 131 213 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 202528Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 16111, Viljandi maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 21 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 131 213 € | 939 369 € | p62 (n = 21) |
| Puhaskasum | 49 208 € | 162 € | p74 (n = 27) |
| Omakapital | 1 297 975 € | 145 514 € | p70 (n = 27) |
| Töötajaid | 28 | 3 | p78 (n = 27) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Oja Puit OÜ
- Registrikood
- 10868805
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 06.08.2002
- Osakapital
- 2 556 €
- KMKR
- EE100775060
- Põhitegevusala
- 16111 Puidu saagimine ja hööveldamine
- Aadress
- Viljandi maakond · Viljandi vald, Tobraselja küla, Ojapuidu
- E-post
- info@ojapuit.ee
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: Osaühing Oja Puit
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Oja Puit OÜ on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 0,8 % ja oli 1 131 213 €, kasum langes 62,4 %. Tegevusala on Puidu saagimine ja hööveldamine (16111). Ettevõte asub Viljandi maakonnas. Registreeritud 06.08.2002. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 49 208 €, aasta keskmine töötajate arv 28. 2026. aasta III kvartali maksud olid 132 760 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.07.2026; Vanim võlg: 20.07.2026; viimati 21.07.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Oja Puit OÜ: müügitulu 1 131 213 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 16111 · Viljandi maakond · 2025 · n = 21
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 1 131 213 € | -0,8 % | p62 (n = 21) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -0,8 %p62 (n = 21)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 49 208 € | -62,4 % | p74 (n = 27) | 2025 · marginaal 4,4 % (eelmisel aastal 11,5 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -62,4 %p74 (n = 27)2025 · marginaal 4,4 % (eelmisel aastal 11,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 1 297 975 € | — | p70 (n = 27) | 2025 · osakaal varadest 82,2 % (eelmisel aastal 72,3 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p70 (n = 27)2025 · osakaal varadest 82,2 % (eelmisel aastal 72,3 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 28 | — | p78 (n = 27) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p78 (n = 27)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 292 323 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 124 757 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 77 393 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 04.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 04.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | tähtaeg 28.02.2027 | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | tähtaeg 28.02.2027RIKkontrollitud 04.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?
Oja Puit OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaOja Puit OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.07.2026; Vanim võlg: 20.07.2026; viimati 21.07.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 30.10.2026 | EMTA30.10.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | Ajalugu: esmakordselt 21.07.2026; Vanim võlg: 20.07.2026; viimati 21.07.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026. | — | — | Nimekirjast väljas 22.07.2026; Uus nimekirjas 21.07.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 30.10.2026 | Nimekirjast väljas 22.07.2026; Uus nimekirjas 21.07.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | RIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 04.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 04.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 7 kirjet | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 30.10.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Oja Puit OÜ: puhaskasum 49 208 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 1 131 213 €, puhaskasum 49 208 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 131 213 € | -0,8 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -0,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 49 208 € | -62,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -62,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 1 297 975 € | +26,8 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +26,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 1 578 611 € | +11,5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +11,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 28 | +3,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +3,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 1 140 553 € | +9,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +9,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 130 921 € | -2,5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -2,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 1 023 767 € | +14,7 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +14,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 1 416 296 € | +8,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +8,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 27 | +12,5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +12,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 1 037 840 € | +35,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +35,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 134 293 € | +28,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +28,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 892 846 € | +17,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +17,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 1 302 068 € | +16,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +16,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 24 | -11,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -11,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 767 190 € | -22,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -22,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 104 361 € | +166,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +166,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 758 553 € | +174,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +174,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 1 120 093 € | +122,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +122,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 27 | -22,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -22,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 990 530 € | +7,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +7,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 39 203 € | +216,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +216,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 276 726 € | +16,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +16,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 502 573 € | -7,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -7,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 35 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 922 675 € | +6,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +6,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 12 380 € | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 237 523 € | +5,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +5,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 541 728 € | -8,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -8,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 35 | -2,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -2,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 868 594 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 26 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 225 143 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 590 496 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 36 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Oja Puit OÜ: riiklikud maksud 132 760 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 325 831 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 132 760 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 72 733 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 26 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 325 831 | 132 760 | 72 733 | 26 |
| 2026 II | 310 606 | 111 624 | 66 501 | 26 |
| 2026 I | 252 409 | 114 306 | 70 417 | 25 |
| 2025 IV | 292 323 | 124 757 | 77 393 | 25 |
| 2025 III | 291 555 | 126 148 | 72 461 | 26 |
| 2025 II | 300 212 | 112 305 | 69 268 | 27 |
| 2025 I | 250 122 | 110 466 | 73 205 | 27 |
| 2024 IV | 295 927 | 98 434 | 72 615 | 27 |
| 2024 III | 285 534 | 103 473 | 70 592 | 27 |
| 2024 II | 326 359 | 102 120 | 60 989 | 26 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?
Oja Puit OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 31.10.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Laadi CSV allaArhiveeritud või lõppenud (6)
| Kirje liik | Number | Allika staatus | Alguskuupäev | Lõppkuupäev | Õiguslik kehtivus | Ametlik link |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Heiteallikas | HEIT0001624 | Arhiveeritud | Allikas kehtiv alates: Teadmata | Allikas kehtiv kuni: 2025-12-08 | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
| Heiteallikas | HEIT0001625 | Arhiveeritud | Allikas kehtiv alates: Teadmata | Allikas kehtiv kuni: 2021-11-10 | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
| Heiteallikas | HEIT0001626 | Arhiveeritud | Allikas kehtiv alates: Teadmata | Allikas kehtiv kuni: 2021-11-10 | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
| Heiteallikas | HEIT0008534 | Arhiveeritud | Allikas kehtiv alates: Teadmata | Allikas kehtiv kuni: 2021-11-10 | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
| Heiteallikas | HEIT0008535 | Arhiveeritud | Allikas kehtiv alates: Teadmata | Allikas kehtiv kuni: 2021-11-10 | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
| Heiteallikas | HEIT0008536 | Arhiveeritud | Allikas kehtiv alates: Teadmata | Allikas kehtiv kuni: 2021-11-10 | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?
Oja Puit OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?
Oja Puit OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 31.10.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (2)
- MTA 2026 III: käive 325,8 tuh €, 26 töötajat
- MTA 2026 II: käive 310,6 tuh €, 26 töötajat
2022
- Nimi muudetud: Osaühing Oja Puit → Oja Puit OÜ
2011
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
2006
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 40000.0 EEK
- Nimi muudetud: Osaühing Oja Puit → Osaühing Oja Puit
2002
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Osaühing Oja Puit
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 27
27 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?
Oja Puit OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.