GLI Holding OÜ
RegistrisRegistrikood: 11067332
GLI Holding OÜ: 2019. aasta müügitulu 0 €, puhaskasum -6 795 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2019 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
- Müügitulu 20190 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20190Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 69101, Harju maakond, 2019
Müügitulu 2019, ainult ettevõte, n = 140 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 € | 111 635 € | p0 (n = 140) |
| Puhaskasum | -6 795 € | 15 345 € | p6 (n = 145) |
| Omakapital | 6 601 € | 65 539 € | p18 (n = 145) |
| Töötajaid | 0 | 2 | p12 (n = 145) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- GLI Holding OÜ
- Registrikood
- 11067332
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 08.09.2004
- Osakapital
- 4 296 €
- KMKR
- EE100923029
- Põhitegevusala
- 69101 Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kai tn 1
- Telefon
- +372 6118050
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: Advokaadibüroo GLIMSTEDT OÜ · Advokaadibüroo Glimstedt Straus & Partnerid OÜ · Advokaadibüroo Straus & Partnerid OÜ
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-10-31
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
GLI Holding OÜ on osaühing. Tegevusala on Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus (69101). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 08.09.2004. Osakapital on 4 296 €. 2019. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): käive 0 €, kasum -6 795 €, aasta keskmine töötajate arv 0. 2026. aasta III kvartali maksud olid 0 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2019)?
GLI Holding OÜ: müügitulu 0 € (periood: 2019; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 69101 · Harju maakond · 2019 · n = 140
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 | 0 € | — | p0 (n = 140) | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p0 (n = 140)2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -6 795 € | — | p6 (n = 145) | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p6 (n = 145)2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 6 601 € | — | p18 (n = 145) | 2019 · osakaal varadest 3,6 %; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p18 (n = 145)2019 · osakaal varadest 3,6 %; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 0 | — | p12 (n = 145) | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p12 (n = 145)2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Käive MTA järgi | puudub | — | — | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riiklikud maksud | puudub | — | — | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Tööjõumaksud | puudub | — | — | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 04.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 04.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | RIKkontrollitud 04.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?
GLI Holding OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaGLI Holding OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 30.10.2026 | EMTA30.10.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 30.10.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | RIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 04.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 04.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 9 kirjet | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | staatuse ajalugu: 9 kirjetRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 30.10.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2019)?
GLI Holding OÜ: puhaskasum -6 795 € (periood: 2019; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
2019 · Ainult ettevõte: müügitulu 0 €, puhaskasum -6 795 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | puudub | — | 2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | -535 € | +90,8 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +90,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 2 311 € | -18,8 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -18,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 207 940 € | +8,5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +8,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | puudub | — | 2024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | -5 804 € | -204,7 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -204,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 2 846 € | -67,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -67,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 191 580 € | +23,5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +23,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | puudub | — | 2023; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2023; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 5 545 € | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 8 650 € | +178,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +178,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 155 108 € | +70,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +70,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | puudub | — | 2022; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2022; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | -1 128 € | -243,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -243,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 3 105 € | -26,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -26,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 91 079 € | -1,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -1,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | puudub | — | 2021; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2021; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | -328 € | +83,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +83,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 4 232 € | -7,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -7,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 92 136 € | -46,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -46,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | puudub | — | 2020; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2020; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | -2 041 € | +70 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +70 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 4 560 € | -30,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -30,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 171 982 € | -5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 0 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | -6 795 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 6 601 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 181 033 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
GLI Holding OÜ: riiklikud maksud 0 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 0 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 0 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 0 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 0 | 0 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2026 II | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2026 I | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 IV | 0 | 0 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 III | 0 | 0 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 II | 0 | 0 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 I | 0 | 113 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 IV | 0 | 0 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 III | 0 | 0 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 II | 0 | 0 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?
GLI Holding OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 31.10.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?
GLI Holding OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?
GLI Holding OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 31.10.2026).
2017
- Nimi muudetud: Advokaadibüroo GLIMSTEDT OÜ → GLI Holding OÜ
2014
- Osakapital muutus: 3 222 € → 4 296 €
2010
- Osakapital muutus: 50000.0 EEK → 3 222 €
- Nimi muudetud: Advokaadibüroo Glimstedt Straus & Partnerid OÜ → Advokaadibüroo GLIMSTEDT OÜ
2006
- Nimi muudetud: Advokaadibüroo Straus & Partnerid OÜ → Advokaadibüroo Glimstedt Straus & Partnerid OÜ
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 50000.0 EEK
2004
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Advokaadibüroo Straus & Partnerid OÜ
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 29
29 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?
GLI Holding OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.