Hermitage Eesti OÜ

RegistrisRegistrikood: 11125986

Hermitage Eesti OÜ: 2025. aasta müügitulu Andmed pole saadaval, puhaskasum 86 057 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 2025Andmed pole saadavalÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20250Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 64311, Harju maakond, 2025

Puhaskasum 2025, ainult ettevõte, n = 913 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p750 €0 €4 673 €Hermitage Eesti OÜ86 057 €, p910100p25mediaanp750 €0 €4 673 €Hermitage Eesti OÜ86 057 €, p91

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügituluallikas ei ole seda esitanud5 350 €n = 59
Puhaskasum86 057 €0 €p91 (n = 913)
Omakapital1 612 346 €5 394 €p92 (n = 924)
Töötajaid00p95 (n = 942)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Hermitage Eesti OÜ
Registrikood
11125986
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
25.04.2005
Osakapital
25 500 €
KMKR
puudub
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 6

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

Hermitage Eesti OÜ on osaühing. 2025. aastal kasvas kasum 138,5 % ja oli 86 057 €. Tegevusala on Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse (64311). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 25.04.2005. Osakapital on 25 500 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. 2024. aasta IV kvartali maksud olid 2 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Hermitage Eesti OÜ: 2025. aasta müügitulu Andmed pole saadaval, puhaskasum 86 057 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 64311 · Harju maakond · 2025 · n = 59

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulupuudub——2025 · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262025 · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2020 · -40 425 €, max 2021 · 205 896 €, viimane 2025 · 86 057 €2019 – 202586 057 €+138,5 %p91 (n = 913)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +138,5 %Koht: p91 (n = 913)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2025 · 1 612 346 €, max 2022 · 2 632 800 €, viimane 2025 · 1 612 346 €2019 – 20251 612 346 €—p92 (n = 924)2025 · osakaal varadest 99,9 % (eelmisel aastal 100 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p92 (n = 924)2025 · osakaal varadest 99,9 % (eelmisel aastal 100 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2019 · 0, max 2019 · 0, viimane 2025 · 02019 – 20250—p95 (n = 942)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Koht: p95 (n = 942)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Käive MTA järgipuudub——MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riiklikud maksudpuudub——MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Tööjõumaksudpuudub——MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 07.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 07.11.2026RIKSeis: kontrollitud 07.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

Hermitage Eesti OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Hermitage Eesti OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 07.11.2026RIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 07.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 07.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 07.11.2026staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 07.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2024 Q4 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 07.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Hermitage Eesti OÜ: puhaskasum 86 057 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte, puhaskasum 86 057 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulupuudub—2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum86 057 €+138,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +138,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital1 612 346 €-6,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -6,6 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad1 613 827 €-6,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -6,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid0—2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulupuudub—2024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum36 082 €+259,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +259,7 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital1 726 288 €-9,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -9,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad1 726 801 €-9,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -9,7 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid0—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulupuudub—2023; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262023; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum-22 594 €-121,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -121,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital1 910 206 €-27,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -27,4 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad1 912 578 €-27,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -27,4 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid0—2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulupuudub—2022; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262022; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum103 552 €-49,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -49,7 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital2 632 800 €+4,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +4,1 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad2 634 972 €-22,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -22,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid0—2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulupuudub—2021; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262021; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum205 896 €—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital2 529 248 €+8,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +8,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad3 406 554 €+6,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +6,5 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid0—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulupuudub—2020; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262020; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum-40 425 €—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital2 323 352 €-1,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: -1,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad3 197 658 €+8,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026Δ: +8,2 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid0—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Müügitulupuudub—2019; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Puhaskasum9 630 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Omakapital2 363 777 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Varad2 956 617 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajaid0—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 07.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2024 IV)?

Hermitage Eesti OÜ: riiklikud maksud 2 € (periood: 2024 IV; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)puudub——2024 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262024 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Riiklikud maksud2 €——2024 IV; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262024 IV; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Tööjõumaksud0 €——2024 IV; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262024 IV; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)puudub——2024 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.20262024 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 07.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2024 IVpuudub · allikas ei ole seda esitanud20puudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 IIIpuudub · allikas ei ole seda esitanud1000puudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 IIpuudub · allikas ei ole seda esitanud490puudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 Ipuudub · allikas ei ole seda esitanud10puudub · allikas ei ole seda esitanud

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2024 Q4 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 07.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

Hermitage Eesti OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

Hermitage Eesti OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

Hermitage Eesti OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2024

Aruanded, maksud ja toetused (4)
  • MTA 2024 IV avaldati
    maksud
  • MTA 2024 III avaldati
    maksud
  • MTA 2024 II avaldati
    maksud
  • MTA 2024 I avaldati
    maksud

2012

  • Osakapital muutus: 399000.0 EEK → 25 500 €
    register

2006

  • Osakapital muutus: 100000.0 EEK → 399000.0 EEK
    register

2005

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 100000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Hermitage Eesti OÜ
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

10 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

Hermitage Eesti OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026)06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4507.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc