Aquila Invest OÜ
RegistrisRegistrikood: 11194680
AQUILA INVEST OÜ: 2025. aasta müügitulu Andmed pole saadaval, puhaskasum -1 753 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 2025Andmed pole saadavalÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20250Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 70201, Harju maakond, 2025
Puhaskasum 2025, ainult ettevõte, n = 7 896 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | allikas ei ole seda esitanud | 28 660 € | n = 5 140 |
| Puhaskasum | -1 753 € | 117 € | p21 (n = 7 896) |
| Omakapital | 12 278 € | 13 379 € | p49 (n = 7 947) |
| Töötajaid | 0 | 0 | p75 (n = 7 925) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- AQUILA INVEST OÜ
- Registrikood
- 11194680
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 28.11.2005
- Osakapital
- 2 556 €
- KMKR
- puudub
- Põhitegevusala
- 70201 Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine (teisendatud EMTAK 2008 → 2025: 70221 → 70201)
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Haabersti linnaosa, Ehitajate tee 114
- Telefon
- +372 6799151
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
AQUILA INVEST OÜ on osaühing. 2025. aastal oli kasum -1 753 € (eelmisel aastal -6 €). Tegevusala on Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine (70201). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 28.11.2005. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. 2023. aasta I kvartali maksud olid 751 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
AQUILA INVEST OÜ: 2025. aasta müügitulu Andmed pole saadaval, puhaskasum -1 753 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 70201 · Harju maakond · 2025 · n = 5 140
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | puudub | — | — | 2025 · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -1 753 € | — | p21 (n = 7896) | 2025 · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | p21 (n = 7896)2025 · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 12 278 € | — | p49 (n = 7947) | 2025 · osakaal varadest 15 % (eelmisel aastal 17,1 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | p49 (n = 7947)2025 · osakaal varadest 15 % (eelmisel aastal 17,1 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 0 | — | p75 (n = 7925) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | p75 (n = 7925)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Käive MTA järgi | puudub | — | — | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riiklikud maksud | puudub | — | — | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Tööjõumaksud | puudub | — | — | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 07.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 07.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | RIKkontrollitud 07.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
AQUILA INVEST OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaAQUILA INVEST OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | RIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 07.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 07.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 4 kirjet | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
AQUILA INVEST OÜ: puhaskasum -1 753 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte, puhaskasum -1 753 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | puudub | — | 2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2025; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | -1 753 € | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 12 278 € | -12,5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -12,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 82 025 € | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | puudub | — | 2024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | -6 € | +99,7 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +99,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 14 031 € | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 82 035 € | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | puudub | — | 2023; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2023; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | -2 323 € | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 14 037 € | -46,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -46,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 82 041 € | -4,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -4,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | puudub | — | 2022; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2022; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | -7 € | -103,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -103,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 26 360 € | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 85 798 € | -0,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -0,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | puudub | — | 2021; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2021; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 227 € | +66,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +66,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 26 368 € | +0,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +0,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 86 556 € | -4,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -4,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | puudub | — | 2020; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2020; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 136 € | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 26 141 € | +0,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +0,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 90 317 € | -3,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -3,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | puudub | — | 2019; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 62 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 26 005 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 93 954 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2023 I)?
AQUILA INVEST OÜ: riiklikud maksud 751 € (periood: 2023 I; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | puudub | — | — | 2023 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2023 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 751 € | — | — | 2023 I; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2023 I; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 147 € | — | — | 2023 I; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2023 I; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2023 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2023 I; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2023 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 751 | 147 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2022 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 751 | 191 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2023 Q1 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 07.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
AQUILA INVEST OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
AQUILA INVEST OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
AQUILA INVEST OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2023
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2023 I avaldati
2022
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2022 I avaldati
2012
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
2005
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → AQUILA INVEST OÜ
- Staatus muutus: puudub → registris
7 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
AQUILA INVEST OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.