Siltau Systems Osaühing

RegistrisRegistrikood: 11228841

Siltau Systems Osaühing: 2025. aasta müügitulu 400 676 €, puhaskasum 25 493 € (Ainult ettevõte). 4 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
  • Müügitulu 2025400 676 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20254Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 41001, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 2 310 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7523 043 €67 860 €271 124 €Siltau Systems Osaühing400 676 €, p810100p25mediaanp7523 043 €67 860 €271 124 €Siltau Systems Osaühing400 676 €, p81

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu400 676 €67 860 €p81 (n = 2 310)
Puhaskasum25 493 €724 €p84 (n = 2 956)
Omakapital235 728 €16 782 €p90 (n = 2 971)
Töötajaid41p87 (n = 2 966)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Siltau Systems Osaühing
Registrikood
11228841
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
17.03.2006
Osakapital
2 556 €
KMKR
EE101037794
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Nõmme linnaosa, Hommiku tn 37

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-10-31

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-10-31

Siltau Systems Osaühing on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 22,8 % ja oli 400 676 €, kasum oli 25 493 € (eelmisel aastal -70 054 €). Tegevusala on Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (41001). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 17.03.2006. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 4. 2026. aasta III kvartali maksud olid 29 441 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026. Tegevusloa kirjeid on 2 (sh ajalugu). Ühe võitjaga riigihangete võite on 3 (2023–2026); registreeritud lepingu/raamlepingu piirväärtus 246 808,8 €, mitte tegelikud maksed.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Siltau Systems Osaühing: müügitulu 400 676 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 41001 · Harju maakond · 2025 · n = 2 310

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2020 · 392 032 €, max 2023 · 643 871 €, viimane 2025 · 400 676 €2019 – 2025400 676 €-22,8 %p81 (n = 2310)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -22,8 %Koht: p81 (n = 2310)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2020 · -122 450 €, max 2021 · 72 442 €, viimane 2025 · 25 493 €2019 – 202525 493 €+136,4 %p84 (n = 2956)2025 · marginaal 6,4 % (eelmisel aastal -13,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +136,4 %Koht: p84 (n = 2956)2025 · marginaal 6,4 % (eelmisel aastal -13,5 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2024 · 210 235 €, max 2019 · 462 630 €, viimane 2025 · 235 728 €2019 – 2025235 728 €—p90 (n = 2971)2025 · osakaal varadest 83,8 % (eelmisel aastal 82,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p90 (n = 2971)2025 · osakaal varadest 83,8 % (eelmisel aastal 82,2 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2019 · 3, max 2021 · 6, viimane 2025 · 42019 – 20254—p87 (n = 2966)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p87 (n = 2966)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 II · 38 875 €, max 2024 III · 255 018 €, viimane 2026 III · 155 950 €2022 I – 2026 III117 905 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2024 II · 7 379 €, max 2024 III · 37 853 €, viimane 2026 III · 29 441 €2022 I – 2026 III15 764 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 I · 5 301 €, max 2022 IV · 14 529 €, viimane 2026 III · 8 441 €2022 I – 2026 III7 926 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?

Siltau Systems Osaühing: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Siltau Systems Osaühing: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA30.10.2026EMTASeis: 30.10.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 30.10.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 30.10.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 30.10.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Siltau Systems Osaühing: puhaskasum 25 493 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 400 676 €, puhaskasum 25 493 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu400 676 €-22,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -22,8 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum25 493 €+136,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +136,4 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital235 728 €+12,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +12,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad281 162 €+10 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +10 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid40 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu519 320 €-19,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -19,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-70 054 €—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital210 235 €-25 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -25 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad255 713 €-26,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -26,8 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid40 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu643 871 €+25,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +25,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum3 562 €+105,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +105,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital280 289 €-3,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -3,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad349 186 €+5,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid40 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu512 991 €-5,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -5,1 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-65 048 €-189,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -189,8 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital289 230 €-20,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -20,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad330 516 €-13,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -13,8 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid4-33,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -33,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu540 752 €+37,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +37,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum72 442 €+159,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +159,2 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital362 695 €+6,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +6,6 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad383 225 €+5,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid6+50 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +50 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu392 032 €-13,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -13,5 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-122 450 €-415 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -415 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital340 180 €-26,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -26,5 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad361 775 €-25,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -25,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid4+33,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +33,3 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu453 450 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum38 870 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital462 630 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad487 207 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid3—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Siltau Systems Osaühing: riiklikud maksud 29 441 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)155 950 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud29 441 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud8 441 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)4——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III155 95029 4418 4414
2026 II90 66216 8378 2164
2026 I103 63328 2545 3014
2025 IV117 90515 7647 9264
2025 III136 00931 9048 9274
2025 II38 87511 3608 7854
2025 I134 56924 9878 2854
2024 IV61 29711 5318 7834
2024 III255 01837 8537 9044
2024 II81 9067 3797 9004

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?

Siltau Systems Osaühing: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 31.10.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?

Siltau Systems Osaühing: hankevõite 3 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).

#hankedTõmmis

Võitis hanke. Ettevõte on võitnud riigihanke, 3 võitu.

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Sadamakraana värvimistööd · 21.04.2026

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 6d4d379c-514c-4206-87fe-0d5cdcb30ce6/RES-0000/11228841 | 2026-04-21 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/306692; ariregister:11228841 | 2006-03-17 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11228841 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 6d4d379c-514c-4206-87fe-0d5cdcb30ce6/RES-0000/11228841 | 2026-04-21 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/306692 Korduvad kirjendatud menetlused: Indikaator esineb; Eri menetlusi: 3; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2023-12-06 – 2026-04-21; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 481472c9-c08a-4f2c-99c3-2062f8a8337f/c409018b-6a1a-4135-b354-0c3f7ed4c96b/RES-0000/TEN-0001/11228841 | 2024-10-07 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/282166; 4d47b732-d7a3-40de-8464-d7fb5cb56de6/157e99e6-9556-4348-b0ce-6f42b2645bb6/RES-0000/TEN-0001/11228841 | 2023-12-06 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/270308; f726007e-c79e-4ad9-bde1-cbe85bf18f00/6d4d379c-514c-4206-87fe-0d5cdcb30ce6/RES-0000/TEN-0001/11228841 | 2026-04-21 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/306692 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

6d4d379c-514c-4206-87fe-0d5cdcb30ce6/RES-0000/11228841 · 2026-04-21

ariregister:11228841 · 2006-03-17

6d4d379c-514c-4206-87fe-0d5cdcb30ce6/RES-0000/11228841 · 2026-04-21

481472c9-c08a-4f2c-99c3-2062f8a8337f/c409018b-6a1a-4135-b354-0c3f7ed4c96b/RES-0000/TEN-0001/11228841 · 2024-10-07

4d47b732-d7a3-40de-8464-d7fb5cb56de6/157e99e6-9556-4348-b0ce-6f42b2645bb6/RES-0000/TEN-0001/11228841 · 2023-12-06

f726007e-c79e-4ad9-bde1-cbe85bf18f00/6d4d379c-514c-4206-87fe-0d5cdcb30ce6/RES-0000/TEN-0001/11228841 · 2026-04-21

Püssirohuaida katusekivide vahetamine · 07.10.2024

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; c409018b-6a1a-4135-b354-0c3f7ed4c96b/RES-0000/11228841 | 2024-10-07 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/282166; ariregister:11228841 | 2006-03-17 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11228841 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; c409018b-6a1a-4135-b354-0c3f7ed4c96b/RES-0000/11228841 | 2024-10-07 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/282166 Korduvad kirjendatud menetlused: Indikaator esineb; Eri menetlusi: 3; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2023-12-06 – 2026-04-21; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 481472c9-c08a-4f2c-99c3-2062f8a8337f/c409018b-6a1a-4135-b354-0c3f7ed4c96b/RES-0000/TEN-0001/11228841 | 2024-10-07 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/282166; 4d47b732-d7a3-40de-8464-d7fb5cb56de6/157e99e6-9556-4348-b0ce-6f42b2645bb6/RES-0000/TEN-0001/11228841 | 2023-12-06 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/270308; f726007e-c79e-4ad9-bde1-cbe85bf18f00/6d4d379c-514c-4206-87fe-0d5cdcb30ce6/RES-0000/TEN-0001/11228841 | 2026-04-21 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/306692 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

c409018b-6a1a-4135-b354-0c3f7ed4c96b/RES-0000/11228841 · 2024-10-07

ariregister:11228841 · 2006-03-17

c409018b-6a1a-4135-b354-0c3f7ed4c96b/RES-0000/11228841 · 2024-10-07

481472c9-c08a-4f2c-99c3-2062f8a8337f/c409018b-6a1a-4135-b354-0c3f7ed4c96b/RES-0000/TEN-0001/11228841 · 2024-10-07

4d47b732-d7a3-40de-8464-d7fb5cb56de6/157e99e6-9556-4348-b0ce-6f42b2645bb6/RES-0000/TEN-0001/11228841 · 2023-12-06

f726007e-c79e-4ad9-bde1-cbe85bf18f00/6d4d379c-514c-4206-87fe-0d5cdcb30ce6/RES-0000/TEN-0001/11228841 · 2026-04-21

Lennusadama angaari sisustuse hankimine · 06.12.2023

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 157e99e6-9556-4348-b0ce-6f42b2645bb6/RES-0000/11228841 | 2023-12-06 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/270308; ariregister:11228841 | 2006-03-17 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11228841 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 157e99e6-9556-4348-b0ce-6f42b2645bb6/RES-0000/11228841 | 2023-12-06 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/270308 Korduvad kirjendatud menetlused: Indikaator esineb; Eri menetlusi: 3; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2023-12-06 – 2026-04-21; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 481472c9-c08a-4f2c-99c3-2062f8a8337f/c409018b-6a1a-4135-b354-0c3f7ed4c96b/RES-0000/TEN-0001/11228841 | 2024-10-07 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/282166; 4d47b732-d7a3-40de-8464-d7fb5cb56de6/157e99e6-9556-4348-b0ce-6f42b2645bb6/RES-0000/TEN-0001/11228841 | 2023-12-06 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/270308; f726007e-c79e-4ad9-bde1-cbe85bf18f00/6d4d379c-514c-4206-87fe-0d5cdcb30ce6/RES-0000/TEN-0001/11228841 | 2026-04-21 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/306692 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

157e99e6-9556-4348-b0ce-6f42b2645bb6/RES-0000/11228841 · 2023-12-06

ariregister:11228841 · 2006-03-17

157e99e6-9556-4348-b0ce-6f42b2645bb6/RES-0000/11228841 · 2023-12-06

481472c9-c08a-4f2c-99c3-2062f8a8337f/c409018b-6a1a-4135-b354-0c3f7ed4c96b/RES-0000/TEN-0001/11228841 · 2024-10-07

4d47b732-d7a3-40de-8464-d7fb5cb56de6/157e99e6-9556-4348-b0ce-6f42b2645bb6/RES-0000/TEN-0001/11228841 · 2023-12-06

f726007e-c79e-4ad9-bde1-cbe85bf18f00/6d4d379c-514c-4206-87fe-0d5cdcb30ce6/RES-0000/TEN-0001/11228841 · 2026-04-21

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?

Siltau Systems Osaühing: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 31.10.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 156 tuh €, 4 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 90,7 tuh €, 4 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 103,6 tuh €, 4 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (2)
  • MTA 2025 IV: käive 117,9 tuh €, 4 töötajat
    maksud
  • MTA 2025 III: käive 136 tuh €, 4 töötajat
    maksud

2012

  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
    register

2006

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Siltau Systems Osaühing
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 24

24 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?

Siltau Systems Osaühing: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026)31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc