Trendmaster OÜ
RegistrisRegistrikood: 11473948
Trendmaster OÜ: 2025. aasta müügitulu 3 625 888 €, puhaskasum 54 900 € (Ainult ettevõte). 18 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
Ajalugu
Ajalugu: esmakordselt 21.03.2026; Vanim võlg: 20.03.2026; viimati 23.06.2026; suurim võlg 12 434,81 €; 14 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 24.06.2026; nimekirjast väljas 21.04.2026; nimekirjast väljas 06.04.2026; nimekirjast väljas 24.03.2026. Avalikud signaalid - Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 20253 625 888 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 202518Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 41001, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 2 310 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 625 888 € | 67 860 € | p97 (n = 2 310) |
| Puhaskasum | 54 900 € | 725 € | p92 (n = 2 955) |
| Omakapital | 316 716 € | 16 798 € | p92 (n = 2 970) |
| Töötajaid | 18 | 1 | p98 (n = 2 965) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Osaühing Trendmaster
- Registrikood
- 11473948
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 04.03.2008
- Osakapital
- 2 556 €
- KMKR
- EE101241438
- Põhitegevusala
- 41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kristiine linnaosa, Kibuvitsa tn 20a
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Osaühing Trendmaster on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 14,9 % ja ulatus 3 625 888 euroni, kasum langes 66,6 %. Tegevusala on Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (41001). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 04.03.2008. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 54 900 €, aasta keskmine töötajate arv 18. 2026. aasta III kvartali maksud olid 129 312 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.03.2026; Vanim võlg: 20.03.2026; viimati 23.06.2026; suurim võlg 12 434,81 €; 14 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 24.06.2026; nimekirjast väljas 21.04.2026; nimekirjast väljas 06.04.2026; nimekirjast väljas 24.03.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 4. Tegevusloa kirjeid on 1 (sh ajalugu). Ühe võitjaga riigihangete võite on 1 (2026); registreeritud lepingu/raamlepingu piirväärtus 25 393 €, mitte tegelikud maksed.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Trendmaster OÜ: müügitulu 3 625 888 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 41001 · Harju maakond · 2025 · n = 2 310
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 3 625 888 € | +14,9 % | p97 (n = 2310) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +14,9 %p97 (n = 2310)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 54 900 € | -66,6 % | p92 (n = 2955) | 2025 · marginaal 1,5 % (eelmisel aastal 5,2 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -66,6 %p92 (n = 2955)2025 · marginaal 1,5 % (eelmisel aastal 5,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 316 716 € | — | p92 (n = 2970) | 2025 · osakaal varadest 35,2 % (eelmisel aastal 42,9 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p92 (n = 2970)2025 · osakaal varadest 35,2 % (eelmisel aastal 42,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 18 | — | p98 (n = 2965) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p98 (n = 2965)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 1 165 674 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 142 487 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 74 065 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 7 475,46 € | — | — | 4 otsust · viimane 2026 | RAR | tõmmis 05.11.2026 | 4 otsust · viimane 2026RARtõmmis 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
Trendmaster OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaTrendmaster OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.03.2026; Vanim võlg: 20.03.2026; viimati 23.06.2026; suurim võlg 12 434,81 €; 14 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 24.06.2026; nimekirjast väljas 21.04.2026; nimekirjast väljas 06.04.2026; nimekirjast väljas 24.03.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | Ajalugu (4)Ajalugu: esmakordselt 21.03.2026; Vanim võlg: 20.03.2026; viimati 23.06.2026; suurim võlg 12 434,81 €; 14 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 24.06.2026; nimekirjast väljas 21.04.2026; nimekirjast väljas 06.04.2026; nimekirjast väljas 24.03.2026. | — | — | Nimekirjast väljas 24.06.2026; Uus nimekirjas 23.06.2026; Nimekirjast väljas 21.04.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | Nimekirjast väljas 24.06.2026; Uus nimekirjas 23.06.2026; Nimekirjast väljas 21.04.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 4 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Trendmaster OÜ: puhaskasum 54 900 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 3 625 888 €, puhaskasum 54 900 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 625 888 € | +14,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +14,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 54 900 € | -66,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -66,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 316 716 € | +17,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +17,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 900 125 € | +43,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +43,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 18 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 3 155 871 € | +8,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +8,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 164 144 € | +312,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +312,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 269 317 € | +129,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +129,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 628 179 € | -15,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -15,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 18 | +12,5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +12,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 2 906 176 € | +86,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +86,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 39 822 € | +298,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +298,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 117 173 € | +38,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +38,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 744 186 € | +161,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +161,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 16 | -11,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -11,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 555 220 € | +0,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +0,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 10 003 € | -59,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -59,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 84 345 € | +13,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +13,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 284 982 € | +14,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +14,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 18 | +5,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +5,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 544 485 € | +23,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +23,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 24 512 € | +119,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +119,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 74 342 € | +49,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +49,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 248 574 € | -40 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -40 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 17 | -5,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -5,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 250 852 € | -0,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -0,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -122 954 € | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 49 830 € | -71,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -71,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 414 120 € | -19,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -19,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 18 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 260 138 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 24 244 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 172 783 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 516 622 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 18 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Trendmaster OÜ: riiklikud maksud 129 312 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 1 001 654 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 129 312 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 72 106 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 28 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 1 001 654 | 129 312 | 72 106 | 28 |
| 2026 II | 772 676 | 72 527 | 66 832 | 26 |
| 2026 I | 761 999 | 122 488 | 67 730 | 27 |
| 2025 IV | 1 165 674 | 142 487 | 74 065 | 25 |
| 2025 III | 1 011 215 | 136 319 | 73 471 | 27 |
| 2025 II | 705 524 | 68 066 | 55 529 | 26 |
| 2025 I | 1 084 048 | 114 143 | 52 173 | 23 |
| 2024 IV | 916 680 | 99 579 | 54 592 | 22 |
| 2024 III | 689 899 | 69 531 | 50 937 | 24 |
| 2024 II | 623 336 | 67 026 | 52 277 | 21 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
Trendmaster OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 4 (allikas: RAR; tõmmis: 05.11.2026).
Haridus- ja Noorteamet · Muu >> Muu · 08.06.2026
Summa €: 184,57
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:110070 | 2026-06-08 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:11473948 | 2008-03-04 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11473948 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 25.09.2024
Summa €: 3 175
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:45182 | 2024-09-25 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:11473948 | 2008-03-04 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11473948 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 18.07.2024
Summa €: 3 625,39
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:47848 | 2024-07-18 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:11473948 | 2008-03-04 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11473948 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Eesti Töötukassa · Nõustamine VTA >> Nõustamine VTA · 18.11.2022
Summa €: 490,5
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:4133 | 2022-11-18 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:11473948 | 2008-03-04 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11473948 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
Trendmaster OÜ: hankevõite 1 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Võitis hanke. Ettevõte on võitnud riigihanke, 1 võit.
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Köögi külmkambri paigaldamine (korduv) · 21.09.2026
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; ed9275db-d8c5-4453-8271-285ca6f3703e/RES-0000/11473948 | 2026-09-21 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/315334; ariregister:11473948 | 2008-03-04 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11473948 Allikas märgib ühte pakkumust: Indikaator esineb; ; ; ed9275db-d8c5-4453-8271-285ca6f3703e/RES-0000/11473948 | 2026-09-21 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/315334 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2026-09-21 – 2026-09-21; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 334e2c5a-ce88-47ad-9c96-188a3909a1e0/ed9275db-d8c5-4453-8271-285ca6f3703e/RES-0000/TEN-0001/11473948 | 2026-09-21 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/315334 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
ed9275db-d8c5-4453-8271-285ca6f3703e/RES-0000/11473948 · 2026-09-21
ariregister:11473948 · 2008-03-04
ed9275db-d8c5-4453-8271-285ca6f3703e/RES-0000/11473948 · 2026-09-21
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
Trendmaster OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (4)
- MTA 2026 III: käive 1 mln €, 28 töötajat
- MTA 2026 II: käive 772,7 tuh €, 26 töötajat
- Riigiabi otsus: Haridus- ja Noorteamet · Muu >> Muu, 184,6 €
- MTA 2026 I: käive 762 tuh €, 27 töötajat
2025
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2025 IV: käive 1,17 mln €, 25 töötajat
2012
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
2008
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Osaühing Trendmaster
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 28
28 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
Trendmaster OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.