White Camomile OÜ
RegistrisRegistrikood: 12074305
White Camomile OÜ: 2024. aasta müügitulu 15 370 €, puhaskasum -38 056 € (Ainult ettevõte). 3 töötajat, 2024 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas: 15 421,85 €EMTA. Vaatlus: 04.11.2026
Ajalugu
Ajalugu: nimekirjas vähemalt alates 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2025; viimati 04.11.2026; suurim võlg 21 903,34 €. Avalikud signaalid - Aruanne 2025HilinenudÄriregisterAlus teadmata
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 202415 370 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20243Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 82101, Harju maakond, 2024
Müügitulu 2024, ainult ettevõte, n = 170 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 370 € | 13 803 € | p54 (n = 170) |
| Puhaskasum | -38 056 € | 213 € | p2 (n = 237) |
| Omakapital | -27 693 € | 6 388 € | p1 (n = 237) |
| Töötajaid | 3 | 0 | p96 (n = 239) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- White Camomile OÜ
- Registrikood
- 12074305
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 15.03.2011
- Osakapital
- 4 400 €
- KMKR
- EE101702210
- Põhitegevusala
- 82101 Büroohaldus ja selle abitegevused
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7-634
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-05 |
White Camomile OÜ on osaühing. 2024. aastal langes müügitulu 82,2 % ja oli 15 370 €, kasum oli -38 056 € (eelmisel aastal 1 058 €). Tegevusala on Büroohaldus ja selle abitegevused (82101). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 15.03.2011. Osakapital on 4 400 €. 2024. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 3. 2026. aasta III kvartali maksud olid 6 767 €. Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 15 421,85 €. EMTA. Vaatlus: 04.11.2026. Ajalugu: nimekirjas vähemalt alates 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2025; viimati 04.11.2026; suurim võlg 21 903,34 €. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2024)?
White Camomile OÜ: müügitulu 15 370 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 82101 · Harju maakond · 2024 · n = 170
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2024 | 15 370 € | -82,2 % | p54 (n = 170) | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -82,2 %p54 (n = 170)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2024 | -38 056 € | — | p2 (n = 237) | 2024 · marginaal -247,6 % (eelmisel aastal 1,2 %) · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p2 (n = 237)2024 · marginaal -247,6 % (eelmisel aastal 1,2 %) · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2024 | -27 693 € | — | p1 (n = 237) | 2024 · osakaal varadest -25 % (eelmisel aastal 7 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p1 (n = 237)2024 · osakaal varadest -25 % (eelmisel aastal 7 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2024 | 3 | — | p96 (n = 239) | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p96 (n = 239)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 7 152 € | — | — | 2024 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2024 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 757 € | — | — | 2024 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2024 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 733 € | — | — | 2024 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2024 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 05.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitamata | — | — | tähtaeg 30.06.2026 · viimane esitatud 2024 (puudub) | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | tähtaeg 30.06.2026 · viimane esitatud 2024 (puudub)RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
White Camomile OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaWhite Camomile OÜ: Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 15 421,85 €. EMTA. Vaatlus: 04.11.2026. Ajalugu: nimekirjas vähemalt alates 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2025; viimati 04.11.2026; suurim võlg 21 903,34 €. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 15 421,85 €. EMTA. Vaatlus: 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | Vaidlustatud 0 €; Ajatatud 13 049,71 €; ajatamine kuni 30.09.2027; alla 100 € võlga ei avaldata | EMTA | 04.11.2026 | Vaidlustatud 0 €; Ajatatud 13 049,71 €; ajatamine kuni 30.09.2027; alla 100 € võlga ei avaldataEMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu)märts 2026 – nov 2026 | Ajalugu: nimekirjas vähemalt alates 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2025; viimati 04.11.2026; suurim võlg 21 903,34 €. | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | 2025 esitamata | — | — | 128 päeva üle tähtaja | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 128 päeva üle tähtajaRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 5 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Mõõdukasvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 35/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 15 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 15 punkti.
- Finantsseis · 20 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 20 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2024)?
White Camomile OÜ: puhaskasum -38 056 € (periood: 2024; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2024 · Ainult ettevõte: müügitulu 15 370 €, puhaskasum -38 056 €.
Aastaaruanded 2019–2024
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 370 € | -82,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -82,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -38 056 € | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | -27 693 € | -367,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -367,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 110 778 € | -24,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -24,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 86 355 € | +7,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +7,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 1 058 € | +105,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +105,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 10 363 € | +11,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +11,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 147 367 € | +25,8 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +25,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 80 576 € | +1,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -19 613 € | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 9 305 € | -67,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -67,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 117 123 € | +24,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +24,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | +50 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +50 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 79 733 € | +69,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +69,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 1 516 € | -89,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -89,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 28 918 € | +5,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +5,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 93 894 € | +38,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +38,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | +100 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +100 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 46 995 € | -23,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -23,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 14 273 € | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 27 402 € | +108,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +108,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 67 638 € | -7,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -7,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | -50 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -50 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 61 285 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 880 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 13 129 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 73 102 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2024 (aastaaruandlus) · Aruanne on talletatud aruandlusoleku järgi hilinenud · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
White Camomile OÜ: riiklikud maksud 6 767 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 4 200 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 6 767 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 3 202 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 4 200 | 6 767 | 3 202 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2026 II | 1 726 | 3 838 | 2 817 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2026 I | 0 | 1 916 | 1 621 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 IV | 0 | 224 | 258 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 III | 0 | 521 | 499 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 II | 200 | 1 225 | 520 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 I | 5 300 | 401 | 435 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 IV | 7 152 | 757 | 733 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 III | 1 000 | 172 | 125 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 II | 6 130 | 2 638 | 1 920 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
White Camomile OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
White Camomile OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
White Camomile OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (4)
- MTA 2026 III: käive 4,2 tuh €, puudub töötajat
- Majandusaasta aruanne 2025 tähtaeg möödus, esitamata
- MTA 2026 II: käive 1,73 tuh €, puudub töötajat
- MTA 2026 I: käive 0 €, puudub töötajat
2013
- Osakapital muutus: 2 500 € → 4 400 €
2011
- Osakapital muutus: 2500.0 EEK → 2 500 €
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 2500.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → White Camomile OÜ
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 26
26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
White Camomile OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.