Ehita OÜ

RegistrisRegistrikood: 12308950

Ehita OÜ: 2025. aasta müügitulu 1 111 659 €, puhaskasum 64 055 € (Ainult ettevõte). 2 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
    AjaluguAjalugu: esmakordselt 08.09.2026; Vanim võlg: 20.02.2026; viimati 08.09.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 09.09.2026. Avalikud signaalid
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 20251 111 659 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20252Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 41001, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 2 310 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7523 043 €67 860 €271 124 €Ehita OÜ1 111 659 €, p930100p25mediaanp7523 043 €67 860 €271 124 €Ehita OÜ1 111 659 €, p93

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu1 111 659 €67 860 €p93 (n = 2 310)
Puhaskasum64 055 €725 €p93 (n = 2 955)
Omakapital258 928 €16 798 €p90 (n = 2 970)
Töötajaid21p79 (n = 2 965)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Ehita OÜ
Registrikood
12308950
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
02.07.2012
Osakapital
2 500 €
KMKR
EE101556644
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Kristiine linnaosa, Tuisu tn 19

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

Ehita OÜ on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 100,5 % ja ulatus 1 111 659 euroni, kasum oli 64 055 € (eelmisel aastal -155 670 €). Tegevusala on Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (41001). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 02.07.2012. Osakapital on 2 500 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 2. 2026. aasta III kvartali maksud olid 35 468 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 08.09.2026; Vanim võlg: 20.02.2026; viimati 08.09.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 09.09.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Tegevusloa kirjeid on 2 (sh ajalugu).

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Ehita OÜ: müügitulu 1 111 659 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 41001 · Harju maakond · 2025 · n = 2 310

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2024 · 554 552 €, max 2022 · 2 137 467 €, viimane 2025 · 1 111 659 €2019 – 20251 111 659 €+100,5 %p93 (n = 2310)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +100,5 %Koht: p93 (n = 2310)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2024 · -155 670 €, max 2022 · 106 455 €, viimane 2025 · 64 055 €2019 – 202564 055 €+141,1 %p93 (n = 2955)2025 · marginaal 5,8 % (eelmisel aastal -28,1 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +141,1 %Koht: p93 (n = 2955)2025 · marginaal 5,8 % (eelmisel aastal -28,1 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2024 · 194 873 €, max 2022 · 409 865 €, viimane 2025 · 258 928 €2019 – 2025258 928 €—p90 (n = 2970)2025 · osakaal varadest 61,1 % (eelmisel aastal 53,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Koht: p90 (n = 2970)2025 · osakaal varadest 61,1 % (eelmisel aastal 53,9 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2020 · 2, max 2019 · 3, viimane 2025 · 22019 – 20252—p79 (n = 2965)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Koht: p79 (n = 2965)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 I · 79 456 €, max 2022 II · 702 954 €, viimane 2026 III · 413 617 €2022 I – 2026 III268 733 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 08.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 08.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2024 IV · 3 500 €, max 2026 III · 35 468 €, viimane 2026 III · 35 468 €2022 I – 2026 III6 788 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 08.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 08.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 2 235 €, max 2025 I · 4 509 €, viimane 2026 III · 2 285 €2022 I – 2026 III3 209 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 08.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 08.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 08.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 08.11.2026RIKSeis: kontrollitud 08.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

Ehita OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Ehita OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 08.09.2026; Vanim võlg: 20.02.2026; viimati 08.09.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 09.09.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)Võlaepisood (ajalugu): sept 2026, min sept 2026 · 775,85 €, max sept 2026 · 775,85 €, viimane sept 2026 · 775,85 €sept 2026Ajalugu: esmakordselt 08.09.2026; Vanim võlg: 20.02.2026; viimati 08.09.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 09.09.2026.——Nimekirjast väljas 09.09.2026; Uus nimekirjas 08.09.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026Nimekirjast väljas 09.09.2026; Uus nimekirjas 08.09.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 08.11.2026RIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 08.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 08.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 3 kirjetRIKkontrollitud 08.11.2026staatuse ajalugu: 3 kirjetRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)MadalvaataKoondsignaali trend: 09.09.2026 10:15 kuni 10.09.2026 10:15, min 10.09.2026 10:15 · 10 / 100, max 09.09.2026 10:15 · 20 / 100, viimane 10.09.2026 10:15 · 10 / 10009.09.2026 10:15 – 10.09.2026 10:15——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 08.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 08.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 08.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Ehita OÜ: puhaskasum 64 055 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 1 111 659 €, puhaskasum 64 055 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu1 111 659 €+100,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +100,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Puhaskasum64 055 €+141,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +141,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Omakapital258 928 €+32,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +32,9 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Varad424 108 €+17,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +17,3 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajaid20 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: 0 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Müügitulu554 552 €-56,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -56,5 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Puhaskasum-155 670 €—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Omakapital194 873 €-48,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -48,8 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Varad361 553 €-51,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -51,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajaid20 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: 0 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Müügitulu1 275 099 €-40,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -40,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Puhaskasum10 677 €-90 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -90 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Omakapital380 543 €-7,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -7,2 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Varad742 321 €-2,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -2,7 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajaid20 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Müügitulu2 137 467 €+13,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +13,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Puhaskasum106 455 €+50,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +50,5 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Omakapital409 865 €+35,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +35,1 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Varad762 976 €+28,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +28,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajaid20 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: 0 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Müügitulu1 875 915 €+24,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +24,7 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Puhaskasum70 721 €+456,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +456,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Omakapital303 410 €+30,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +30,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Varad595 196 €+39,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +39,2 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajaid20 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Müügitulu1 504 402 €+0,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +0,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Puhaskasum-19 849 €-123,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -123,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Omakapital232 663 €-7,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -7,9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Varad427 464 €-12,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -12,9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajaid2-33,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -33,3 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Müügitulu1 497 906 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Puhaskasum84 836 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Omakapital252 512 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Varad490 563 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajaid3—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Ehita OÜ: riiklikud maksud 35 468 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)413 617 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 08.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 08.11.2026
Riiklikud maksud35 468 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 08.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 08.11.2026
Tööjõumaksud2 285 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 08.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)2——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 08.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 08.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III413 61735 4682 2852
2026 II188 4804 5882 2852
2026 I79 4566 7583 1172
2025 IV268 7336 7883 2092
2025 III504 55232 2213 2092
2025 II233 27721 3213 2092
2025 I112 08013 4764 5092
2024 IV128 9263 5003 0182
2024 III133 8815 5703 0182
2024 II169 2937 0103 0182

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 08.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 08.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

Ehita OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

Ehita OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

Ehita OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 413,6 tuh €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 188,5 tuh €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 79,5 tuh €, 2 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2025 IV: käive 268,7 tuh €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2025 III: käive 504,6 tuh €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2025 II: käive 233,3 tuh €, 2 töötajat
    maksud

2012

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 2 500 €
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Ehita OÜ
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 23

23 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

Ehita OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 08.11.2026)06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc