Tkohvik OÜ
RegistrisRegistrikood: 12370021
Tkohvik OÜ: 2025. aasta müügitulu 914 822 €, puhaskasum 55 651 € (Ainult ettevõte). 2 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 2025914 822 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20252Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 56111, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 688 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 914 822 € | 224 608 € | p85 (n = 688) |
| Puhaskasum | 55 651 € | 0 € | p93 (n = 952) |
| Omakapital | 116 785 € | 6 661 € | p86 (n = 958) |
| Töötajaid | 2 | 2 | p53 (n = 955) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Tkohvik OÜ
- Registrikood
- 12370021
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 30.10.2012
- Osakapital
- 2 500 €
- KMKR
- EE101584577
- Põhitegevusala
- 56111 Restoranide ja kohvikute tegevus
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lastekodu tn 46
- E-post
- info@pluskohvikud.ee
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Tkohvik OÜ on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 4,2 % ja ulatus 914 822 euroni, kasum kasvas 189,9 %. Tegevusala on Restoranide ja kohvikute tegevus (56111). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 30.10.2012. Osakapital on 2 500 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 55 651 €, aasta keskmine töötajate arv 2. 2026. aasta III kvartali maksud olid 17 803 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 4. Tegevusloa kirjeid on 1 (sh ajalugu). Ühe võitjaga riigihangete võite on 1 (2026); registreeritud lepingu/raamlepingu piirväärtus 50 000 €, mitte tegelikud maksed.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Tkohvik OÜ: müügitulu 914 822 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 56111 · Harju maakond · 2025 · n = 688
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 914 822 € | +4,2 % | p85 (n = 688) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +4,2 %p85 (n = 688)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 55 651 € | +189,9 % | p93 (n = 952) | 2025 · marginaal 6,1 % (eelmisel aastal 2,2 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +189,9 %p93 (n = 952)2025 · marginaal 6,1 % (eelmisel aastal 2,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 116 785 € | — | p86 (n = 958) | 2025 · osakaal varadest 55,2 % (eelmisel aastal 52,1 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p86 (n = 958)2025 · osakaal varadest 55,2 % (eelmisel aastal 52,1 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 2 | — | p53 (n = 955) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p53 (n = 955)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 233 174 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 10 816 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 2 657 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi ja toetused | 22 372,4 € | — | — | 3 otsust ja 1 projekti | RAR, RTK | tõmmis 06.11.2026 | 3 otsust ja 1 projektiRAR, RTKtõmmis 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
Tkohvik OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaTkohvik OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 3 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 3 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Tkohvik OÜ: puhaskasum 55 651 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 914 822 €, puhaskasum 55 651 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 914 822 € | +4,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +4,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 55 651 € | +189,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +189,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 116 785 € | +28,1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +28,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 211 666 € | +21,1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +21,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 877 763 € | +21,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +21,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 19 198 € | +380,5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +380,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 91 134 € | -0,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -0,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 174 825 € | -3,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -3,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | -33,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -33,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 722 902 € | +31,8 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +31,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -6 845 € | -200 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -200 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 91 935 € | -17 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -17 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 180 927 € | -1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 548 632 € | +93,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +93,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 6 846 € | -17,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -17,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 110 780 € | +6,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +6,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 182 766 € | +8,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +8,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | +200 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +200 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 283 679 € | -29,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -29,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 8 342 € | +154,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +154,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 103 934 € | +8,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +8,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 169 006 € | -5,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -5,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | -83,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -83,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 399 970 € | -52,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -52,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 3 279 € | -60,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -60,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 95 592 € | +3,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +3,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 178 185 € | -8,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -8,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 6 | -57,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -57,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 842 400 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 8 309 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 92 313 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 193 973 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 14 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Tkohvik OÜ: riiklikud maksud 17 803 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 261 202 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 17 803 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 3 727 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 6 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 261 202 | 17 803 | 3 727 | 6 |
| 2026 II | 240 959 | 10 796 | 2 332 | 3 |
| 2026 I | 214 966 | 14 920 | 2 284 | 2 |
| 2025 IV | 233 174 | 10 816 | 2 657 | 2 |
| 2025 III | 258 469 | 15 456 | 2 417 | 2 |
| 2025 II | 218 947 | 5 846 | 2 395 | 2 |
| 2025 I | 197 666 | 4 308 | 2 211 | 2 |
| 2024 IV | 219 931 | 11 774 | 2 651 | 2 |
| 2024 III | 257 565 | 5 833 | 2 340 | 2 |
| 2024 II | 219 217 | 10 436 | 4 311 | 2 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
Tkohvik OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 4 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 01.01.2024
Summa €: 1 870,75
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:59125 | 2024-01-01 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:12370021 | 2012-10-30 | https://ariregister.rik.ee/est/company/12370021 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 13.03.2023
Summa €: 1 537,43
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:36450 | 2023-03-13 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:12370021 | 2012-10-30 | https://ariregister.rik.ee/est/company/12370021 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 03.03.2023
Summa €: 3 844,22
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:36774 | 2023-03-03 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:12370021 | 2012-10-30 | https://ariregister.rik.ee/est/company/12370021 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Tkohvik toitlustuse suuna muutus StreetFood · 30.05.2020
Summa €: 15 120
Teadmata Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
Tkohvik OÜ: hankevõite 1 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Võitis hanke. Ettevõte on võitnud riigihanke, 1 võit.
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Toitlustusteenuse kontsessioon TalTech kohvikutesse · 29.06.2026
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; ec43660e-5557-420b-944c-2999b71e4faf/RES-0000/12370021 | 2026-06-29 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/309580; ariregister:12370021 | 2012-10-30 | https://ariregister.rik.ee/est/company/12370021 Allikas märgib ühte pakkumust: Indikaator esineb; ; ; ec43660e-5557-420b-944c-2999b71e4faf/RES-0000/12370021 | 2026-06-29 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/309580 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2026-06-29 – 2026-06-29; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 33c7136e-9caf-47f0-847a-b58e0cf10f03/ec43660e-5557-420b-944c-2999b71e4faf/RES-0000/TEN-0001/12370021 | 2026-06-29 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/309580 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
ec43660e-5557-420b-944c-2999b71e4faf/RES-0000/12370021 · 2026-06-29
ariregister:12370021 · 2012-10-30
ec43660e-5557-420b-944c-2999b71e4faf/RES-0000/12370021 · 2026-06-29
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
Tkohvik OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 06.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 261,2 tuh €, 6 töötajat
- MTA 2026 II: käive 241 tuh €, 3 töötajat
- MTA 2026 I: käive 215 tuh €, 2 töötajat
2025
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2025 IV: käive 233,2 tuh €, 2 töötajat
- MTA 2025 III: käive 258,5 tuh €, 2 töötajat
- MTA 2025 II: käive 218,9 tuh €, 2 töötajat
2012
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 2 500 €
- Nimi muudetud: puudub → Tkohvik OÜ
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 26
26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
Tkohvik OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.