Cloudmore OÜ
RegistrisRegistrikood: 12378198
Cloudmore OÜ: 2025. aasta müügitulu 1 900 705 €, puhaskasum 124 289 € (Ainult ettevõte). 23 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 20251 900 705 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 202523Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 62101, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 4 568 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 900 705 € | 55 123 € | p96 (n = 4 568) |
| Puhaskasum | 124 289 € | 0 € | p95 (n = 6 572) |
| Omakapital | 678 092 € | 10 696 € | p96 (n = 6 623) |
| Töötajaid | 23 | 0 | p99 (n = 6 576) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Cloudmore OÜ
- Registrikood
- 12378198
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 13.11.2012
- Osakapital
- 2 500 €
- KMKR
- EE101599287
- Põhitegevusala
- 62101 Programmeerimine
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 6
- E-post
- estonia@cloudmore.com
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Cloudmore OÜ on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 33,7 % ja oli 1 900 705 €, kasum langes 33,7 %. Tegevusala on Programmeerimine (62101). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 13.11.2012. Osakapital on 2 500 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 124 289 €, aasta keskmine töötajate arv 23. 2026. aasta III kvartali maksud olid 110 238 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 3.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Cloudmore OÜ: müügitulu 1 900 705 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 62101 · Harju maakond · 2025 · n = 4 568
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 1 900 705 € | -33,7 % | p96 (n = 4568) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -33,7 %p96 (n = 4568)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 124 289 € | -33,7 % | p95 (n = 6572) | 2025 · marginaal 6,5 % (eelmisel aastal 6,5 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -33,7 %p95 (n = 6572)2025 · marginaal 6,5 % (eelmisel aastal 6,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 678 092 € | — | p96 (n = 6623) | 2025 · osakaal varadest 85,6 % (eelmisel aastal 72,9 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p96 (n = 6623)2025 · osakaal varadest 85,6 % (eelmisel aastal 72,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 23 | — | p99 (n = 6576) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p99 (n = 6576)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 408 145 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 141 081 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 150 420 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 2 613,78 € | — | — | 3 otsust · viimane 2024 | RAR | tõmmis 05.11.2026 | 3 otsust · viimane 2024RARtõmmis 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
Cloudmore OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaCloudmore OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 3 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 3 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Cloudmore OÜ: puhaskasum 124 289 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 1 900 705 €, puhaskasum 124 289 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 900 705 € | -33,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -33,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 124 289 € | -33,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -33,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 678 092 € | +22,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +22,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 792 496 € | +4,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +4,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 23 | -23,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -23,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 2 865 784 € | -25,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -25,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 187 481 € | -27,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -27,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 553 803 € | +51,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +51,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 759 447 € | +42,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +42,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 30 | -31,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -31,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 3 853 087 € | -10,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -10,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 257 726 € | -7,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -7,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 366 322 € | +237,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +237,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 532 455 € | +33,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +33,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 44 | -12 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -12 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 4 285 981 € | +91,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +91,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 278 986 € | +128,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +128,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 108 596 € | +117,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +117,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 399 297 € | +99 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +99 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 50 | +66,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +66,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 2 240 314 € | +99,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +99,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -988 092 € | -432,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -432,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | -620 389 € | -268,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -268,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 200 686 € | -81,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -81,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 30 | +87,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +87,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 122 948 € | +59,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +59,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -185 502 € | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 367 703 € | -33,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -33,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 108 857 € | -16,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -16,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 16 | +33,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +33,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 705 406 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 46 148 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 553 205 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 1 322 389 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 12 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Cloudmore OÜ: riiklikud maksud 110 238 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 310 036 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 110 238 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 118 753 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 15 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 310 036 | 110 238 | 118 753 | 15 |
| 2026 II | 351 158 | 117 496 | 126 568 | 16 |
| 2026 I | 357 376 | 126 550 | 135 874 | 17 |
| 2025 IV | 408 145 | 141 081 | 150 420 | 19 |
| 2025 III | 423 913 | 166 682 | 179 331 | 19 |
| 2025 II | 556 939 | 186 236 | 199 437 | 24 |
| 2025 I | 659 056 | 200 031 | 213 361 | 26 |
| 2024 IV | 753 941 | 211 034 | 225 111 | 28 |
| 2024 III | 644 887 | 208 198 | 221 971 | 29 |
| 2024 II | 735 255 | 230 529 | 245 570 | 30 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
Cloudmore OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 3 (allikas: RAR; tõmmis: 05.11.2026).
Haridus- ja Noorteamet · Muu >> Muu · 20.03.2024
Summa €: 185
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:54994 | 2024-03-20 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:12378198 | 2012-11-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/12378198 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Eesti Töötukassa · Koolitus VTA >> Koolitus VTA · 10.01.2024
Summa €: 1 247,99
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:58336 | 2024-01-10 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:12378198 | 2012-11-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/12378198 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Eesti Töötukassa · Koolitus VTA >> Koolitus VTA · 25.07.2023
Summa €: 1 180,79
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:30867 | 2023-07-25 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:12378198 | 2012-11-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/12378198 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
Cloudmore OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
Cloudmore OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 310 tuh €, 15 töötajat
- MTA 2026 II: käive 351,2 tuh €, 16 töötajat
- MTA 2026 I: käive 357,4 tuh €, 17 töötajat
2025
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2025 IV: käive 408,1 tuh €, 19 töötajat
- MTA 2025 III: käive 423,9 tuh €, 19 töötajat
- MTA 2025 II: käive 556,9 tuh €, 24 töötajat
2012
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 2 500 €
- Nimi muudetud: puudub → Cloudmore OÜ
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 26
26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
Cloudmore OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.