Adams Logistics OÜ
RegistrisRegistrikood: 12406960
Adams Logistics OÜ: 2025. aasta müügitulu 3 120 394 €, puhaskasum 201 233 € (Ainult ettevõte). 34 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 20253 120 394 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 202534Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 49411, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 1 312 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 120 394 € | 94 115 € | p97 (n = 1 312) |
| Puhaskasum | 201 233 € | 544 € | p98 (n = 1 614) |
| Omakapital | 695 059 € | 26 789 € | p96 (n = 1 621) |
| Töötajaid | 34 | 1 | p99 (n = 1 618) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Adams Logistics OÜ
- Registrikood
- 12406960
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 17.01.2013
- Osakapital
- 2 500 €
- KMKR
- EE101611806
- Põhitegevusala
- 49411 Kaubavedu maanteel
- Aadress
- Harju maakond · Rae vald, Lehmja küla, Taevavärava tee 9a
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Adams Logistics OÜ on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 2,6 % ja oli 3 120 394 €, kasum kasvas 41,4 %. Tegevusala on Kaubavedu maanteel (49411). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 17.01.2013. Osakapital on 2 500 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 201 233 €, aasta keskmine töötajate arv 34. 2026. aasta III kvartali maksud olid 123 038 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Tegevusloa kirjeid on 12 (sh ajalugu).
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Adams Logistics OÜ: müügitulu 3 120 394 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 49411 · Harju maakond · 2025 · n = 1 312
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 3 120 394 € | -2,6 % | p97 (n = 1312) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -2,6 %p97 (n = 1312)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 201 233 € | +41,4 % | p98 (n = 1614) | 2025 · marginaal 6,4 % (eelmisel aastal 4,4 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +41,4 %p98 (n = 1614)2025 · marginaal 6,4 % (eelmisel aastal 4,4 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 695 059 € | — | p96 (n = 1621) | 2025 · osakaal varadest 54,9 % (eelmisel aastal 52,6 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p96 (n = 1621)2025 · osakaal varadest 54,9 % (eelmisel aastal 52,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 34 | — | p99 (n = 1618) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p99 (n = 1618)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 899 689 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 154 713 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 122 420 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 06.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
Adams Logistics OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaAdams Logistics OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 3 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 3 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Adams Logistics OÜ: puhaskasum 201 233 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 3 120 394 €, puhaskasum 201 233 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 120 394 € | -2,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -2,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 201 233 € | +41,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +41,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 695 059 € | +8 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 1 265 495 € | +3,5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +3,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 34 | +6,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +6,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 3 202 911 € | +20,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +20,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 142 269 € | -38,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -38,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 643 826 € | -8,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -8,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 1 223 257 € | -3,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -3,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 32 | +10,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +10,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 2 655 569 € | +23,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +23,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 233 030 € | — | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 701 557 € | +42,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +42,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 1 268 574 € | +2,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +2,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 29 | +38,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +38,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 2 147 650 € | -2,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -2,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 2 774 € | -96,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -96,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 492 831 € | -5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 1 236 757 € | -7,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -7,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 21 | -4,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -4,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 2 211 132 € | +1,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +1,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 73 444 € | -57,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -57,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 518 560 € | +10,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +10,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 1 341 981 € | +39,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +39,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 22 | +15,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +15,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 2 172 717 € | +13,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +13,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 171 461 € | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 469 060 € | +47,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +47,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 963 713 € | +10,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +10,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 19 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 1 912 046 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 16 352 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 318 066 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 870 157 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 19 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Adams Logistics OÜ: riiklikud maksud 123 038 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 653 800 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 123 038 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 111 856 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 29 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 653 800 | 123 038 | 111 856 | 29 |
| 2026 II | 654 711 | 125 898 | 113 051 | 29 |
| 2026 I | 806 388 | 158 977 | 120 979 | 36 |
| 2025 IV | 899 689 | 154 713 | 122 420 | 35 |
| 2025 III | 788 839 | 140 792 | 116 303 | 34 |
| 2025 II | 806 939 | 141 630 | 90 545 | 34 |
| 2025 I | 863 619 | 151 371 | 115 710 | 32 |
| 2024 IV | 1 024 978 | 134 286 | 119 973 | 33 |
| 2024 III | 1 154 889 | 130 454 | 116 768 | 33 |
| 2024 II | 874 042 | 147 184 | 109 156 | 33 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
Adams Logistics OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
Adams Logistics OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
Adams Logistics OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 653,8 tuh €, 29 töötajat
- MTA 2026 II: käive 654,7 tuh €, 29 töötajat
- MTA 2026 I: käive 806,4 tuh €, 36 töötajat
2025
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2025 IV: käive 899,7 tuh €, 35 töötajat
- MTA 2025 III: käive 788,8 tuh €, 34 töötajat
- MTA 2025 II: käive 806,9 tuh €, 34 töötajat
2013
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 2 500 €
- Nimi muudetud: puudub → Adams Logistics OÜ
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 23
23 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
Adams Logistics OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.