Rehvistop OÜ
RegistrisRegistrikood: 12729396
Rehvistop OÜ: 2023. aasta müügitulu 144 799 €, puhaskasum 1 624 € (Ainult ettevõte). 2 töötajat, 2023 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
Ajalugu
Ajalugu: esmakordselt 13.07.2026; Vanim võlg: 22.06.2026; viimati 13.07.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 14.07.2026. Avalikud signaalid - Aruanne 2024HilinenudÄriregisterAlus teadmata
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
- Müügitulu 2023144 799 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20232Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 47821, Harju maakond, 2023
Müügitulu 2023, ainult ettevõte, n = 281 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 144 799 € | 41 352 € | p69 (n = 281) |
| Puhaskasum | 1 624 € | 36 € | p67 (n = 377) |
| Omakapital | 20 438 € | 7 772 € | p64 (n = 376) |
| Töötajaid | 2 | 0 | p89 (n = 379) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Rehvistop OÜ
- Registrikood
- 12729396
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 02.10.2014
- Osakapital
- 2 500 €
- KMKR
- EE101746030
- Põhitegevusala
- 47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük (teisendatud EMTAK 2008 → 2025: 45321 → 47821)
- Aadress
- Harju maakond · Rae vald, Peetri alevik, Heki tee 6
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: CLEANHELP OÜ
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-10-31
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-10-31 |
| 2025 | Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-10-31 |
Rehvistop OÜ on osaühing. 2023. aastal kasvas müügitulu 2 % ja ulatus 144 799 euroni, kasum kasvas 107,9 %. Tegevusala on Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük (47821). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 02.10.2014. Osakapital on 2 500 €. 2023. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 1 624 €, aasta keskmine töötajate arv 2. 2026. aasta III kvartali maksud olid 3 855 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. Ajalugu: esmakordselt 13.07.2026; Vanim võlg: 22.06.2026; viimati 13.07.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 14.07.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2023)?
Rehvistop OÜ: müügitulu 144 799 € (periood: 2023; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 47821 · Harju maakond · 2023 · n = 281
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2023 | 144 799 € | +2 % | p69 (n = 281) | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +2 %p69 (n = 281)2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2023 | 1 624 € | +107,9 % | p67 (n = 377) | 2023 · marginaal 1,1 % (eelmisel aastal 0,5 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +107,9 %p67 (n = 377)2023 · marginaal 1,1 % (eelmisel aastal 0,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2023 | 20 438 € | — | p64 (n = 376) | 2023 · osakaal varadest 10,8 % (eelmisel aastal 10,4 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p64 (n = 376)2023 · osakaal varadest 10,8 % (eelmisel aastal 10,4 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2023 | 2 | — | p89 (n = 379) | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p89 (n = 379)2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 40 351 € | — | — | 2023 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2023 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 5 900 € | — | — | 2023 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2023 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 4 237 € | — | — | 2023 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2023 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 04.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 04.11.2026 |
| Aruanne 2024 | esitamata | — | — | tähtaeg 30.06.2025 · viimane esitatud 2023 (puudub) | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | tähtaeg 30.06.2025 · viimane esitatud 2023 (puudub)RIKkontrollitud 04.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?
Rehvistop OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaRehvistop OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. Ajalugu: esmakordselt 13.07.2026; Vanim võlg: 22.06.2026; viimati 13.07.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 14.07.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 30.10.2026 | EMTA30.10.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | Ajalugu: esmakordselt 13.07.2026; Vanim võlg: 22.06.2026; viimati 13.07.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 14.07.2026. | — | — | Nimekirjast väljas 14.07.2026; Uus nimekirjas 13.07.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 30.10.2026 | Nimekirjast väljas 14.07.2026; Uus nimekirjas 13.07.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026 |
| Aruanded | 2024 esitamata | — | — | 492 päeva üle tähtaja | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 492 päeva üle tähtajaRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 04.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 04.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 4 kirjet | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 30.10.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2023)?
Rehvistop OÜ: puhaskasum 1 624 € (periood: 2023; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
2023 · Ainult ettevõte: müügitulu 144 799 €, puhaskasum 1 624 €.
Aastaaruanded 2019–2023
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 144 799 € | +2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 1 624 € | +107,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +107,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 20 438 € | +8,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +8,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 189 762 € | +4,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +4,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 142 027 € | +18,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +18,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 781 € | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 18 814 € | +21,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +21,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 181 635 € | +30,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +30,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 119 463 € | +14,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +14,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 39 € | -98,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -98,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 15 533 € | -0,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -0,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 139 105 € | +66 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +66 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 104 551 € | -14 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -14 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 2 728 € | -27,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -27,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 15 582 € | +27 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +27 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 83 776 € | +51,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +51,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 121 549 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 3 753 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 12 265 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 55 332 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2023 (aastaaruandlus) · Aruanne on talletatud aruandlusoleku järgi hilinenud · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Rehvistop OÜ: riiklikud maksud 3 855 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 36 781 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 3 855 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 3 003 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 3 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 36 781 | 3 855 | 3 003 | 3 |
| 2026 II | 34 733 | 5 254 | 3 244 | 3 |
| 2026 I | 25 971 | 3 294 | 1 857 | 2 |
| 2025 IV | 31 924 | 4 062 | 3 692 | 2 |
| 2025 III | 33 478 | 4 475 | 2 629 | 2 |
| 2025 II | 16 008 | 3 020 | 1 387 | 2 |
| 2025 I | 34 599 | 3 789 | 2 369 | 2 |
| 2024 IV | 38 312 | 2 665 | 1 540 | 2 |
| 2024 III | 21 720 | 2 159 | 2 310 | 2 |
| 2024 II | 22 265 | 2 563 | 2 310 | 2 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?
Rehvistop OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 31.10.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?
Rehvistop OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?
Rehvistop OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 31.10.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 36,8 tuh €, 3 töötajat
- MTA 2026 II: käive 34,7 tuh €, 3 töötajat
- MTA 2026 I: käive 26 tuh €, 2 töötajat
2025
Aruanded, maksud ja toetused (2)
- MTA 2025 IV: käive 31,9 tuh €, 2 töötajat
- MTA 2025 III: käive 33,5 tuh €, 2 töötajat
2018
- Nimi muudetud: CLEANHELP OÜ → Rehvistop OÜ
2014
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 2 500 €
- Nimi muudetud: puudub → CLEANHELP OÜ
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 25
25 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?
Rehvistop OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.