Imbi Tamm Hambaravi OÜ
RegistrisRegistrikood: 12913467
Imbi Tamm Hambaravi OÜ: 2023. aasta müügitulu 68 519 €, puhaskasum 24 359 € (Ainult ettevõte). 1 töötaja, 2023 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2024HilinenudÄriregisterAlus teadmata
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 202368 519 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20231Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 8623, Pärnu maakond, 2023
Müügitulu: alla 5 ettevõtte, protsentiili ja kvartiile ei näidata.
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 68 519 € | — | — |
| Puhaskasum | 24 359 € | — | — |
| Omakapital | 141 863 € | — | — |
| Töötajaid | 1 | — | — |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Imbi Tamm Hambaravi OÜ
- Registrikood
- 12913467
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 16.09.2015
- Osakapital
- 2 500 €
- KMKR
- puudub
- Põhitegevusala
- 8623 Hambaravi
- Aadress
- Pärnu maakond · Pärnu linn, Aida tn 1
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-06 |
| 2025 | Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-06 |
Imbi Tamm Hambaravi OÜ on osaühing. 2023. aastal kasvas müügitulu 5 % ja ulatus 68 519 euroni, kasum kasvas 17,4 %. Tegevusala on Hambaravi (8623). Ettevõte asub Pärnu maakonnas. Registreeritud 16.09.2015. Osakapital on 2 500 €. 2023. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 24 359 €, aasta keskmine töötajate arv 1. 2026. aasta III kvartali maksud olid 456 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2023)?
Imbi Tamm Hambaravi OÜ: müügitulu 68 519 € (periood: 2023; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: alla 5 ettevõtte, protsentiili ei näidata.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2023 | 68 519 € | +5 % | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 2) | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +5 %ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 2)2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2023 | 24 359 € | +17,4 % | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 2) | 2023 · marginaal 35,6 % (eelmisel aastal 31,8 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +17,4 %ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 2)2023 · marginaal 35,6 % (eelmisel aastal 31,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2023 | 141 863 € | — | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 2) | 2023 · osakaal varadest 91,4 % (eelmisel aastal 84,5 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 2)2023 · osakaal varadest 91,4 % (eelmisel aastal 84,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2023 | 1 | — | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 2) | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 2)2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Käive MTA järgi | puudub | — | — | 2023 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2023 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 429 € | — | — | 2023 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2023 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 267 € | — | — | 2023 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2023 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 07.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 07.11.2026 |
| Aruanne 2024 | esitamata | — | — | tähtaeg 30.06.2025 · viimane esitatud 2023 (puudub) | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | tähtaeg 30.06.2025 · viimane esitatud 2023 (puudub)RIKkontrollitud 07.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
Imbi Tamm Hambaravi OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaImbi Tamm Hambaravi OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | 2024 esitamata | — | — | 495 päeva üle tähtaja | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 495 päeva üle tähtajaRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 07.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 07.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 3 kirjet | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | staatuse ajalugu: 3 kirjetRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2023)?
Imbi Tamm Hambaravi OÜ: puhaskasum 24 359 € (periood: 2023; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2023 · Ainult ettevõte: müügitulu 68 519 €, puhaskasum 24 359 €.
Aastaaruanded 2019–2023
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 68 519 € | +5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 24 359 € | +17,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +17,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 141 863 € | -9,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -9,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 155 240 € | -16,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -16,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 65 282 € | +9,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +9,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 20 755 € | +19,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +19,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 156 687 € | -0,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -0,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 185 430 € | -1,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -1,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 59 493 € | -14,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -14,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 17 379 € | -33,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -33,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 157 232 € | +12,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +12,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 187 701 € | +13,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +13,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 69 691 € | -13,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -13,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 25 964 € | -29,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -29,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 139 853 € | +84,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +84,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 165 104 € | +69,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +69,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 80 986 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 36 927 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 75 671 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 97 607 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2023 (aastaaruandlus) · Aruanne on talletatud aruandlusoleku järgi hilinenud · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Imbi Tamm Hambaravi OÜ: riiklikud maksud 456 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | puudub | — | — | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 456 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 274 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 1 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 456 | 274 | 1 |
| 2026 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 511 | 274 | 1 |
| 2026 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 456 | 274 | 1 |
| 2025 IV | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 515 | 274 | 1 |
| 2025 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 456 | 274 | 1 |
| 2025 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 515 | 274 | 1 |
| 2025 I | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 447 | 271 | 1 |
| 2024 IV | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 429 | 267 | 1 |
| 2024 III | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 429 | 267 | 1 |
| 2024 II | puudub · allikas ei ole seda esitanud | 429 | 267 | 1 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
Imbi Tamm Hambaravi OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
Imbi Tamm Hambaravi OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
Imbi Tamm Hambaravi OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive puudub, 1 töötajat
- MTA 2026 II: käive puudub, 1 töötajat
- MTA 2026 I: käive puudub, 1 töötajat
2025
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2025 IV: käive puudub, 1 töötajat
- MTA 2025 III: käive puudub, 1 töötajat
- Majandusaasta aruanne 2024 tähtaeg möödus, esitamata
2015
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 2 500 €
- Nimi muudetud: puudub → Imbi Tamm Hambaravi OÜ
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 24
24 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
Imbi Tamm Hambaravi OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.