OÜ Lüdeke Montageservice
RegistrisRegistrikood: 14320004
OÜ Lüdeke Montageservice: 2025. aasta müügitulu 379 112 €, puhaskasum -49 163 € (Ainult ettevõte). 19 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
Ajalugu
Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2026; viimati 16.10.2026; suurim võlg 11 141,27 €; nimekirjast väljas 23.09.2026; nimekirjast väljas 22.08.2026; nimekirjast väljas 25.07.2026; nimekirjast väljas 17.06.2026; nimekirjast väljas 21.05.2026; nimekirjast väljas 24.04.2026; nimekirjast väljas 21.03.2026. Avalikud signaalid - Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 2025379 112 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 202519Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 26111, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 13 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 379 112 € | 441 213 € | p46 (n = 13) |
| Puhaskasum | -49 163 € | -208 € | p18 (n = 17) |
| Omakapital | 55 023 € | 55 023 € | p53 (n = 17) |
| Töötajaid | 19 | 2 | p76 (n = 17) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- OÜ Lüdeke Montageservice
- Registrikood
- 14320004
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 28.08.2017
- Osakapital
- 2 500 €
- KMKR
- EE102009873
- Põhitegevusala
- 26111 Elektronkomponentide tootmine
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Käru tn 9/1
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
OÜ Lüdeke Montageservice on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 31,9 % ja oli 379 112 €, kasum oli -49 163 € (eelmisel aastal 60 497 €). Tegevusala on Elektronkomponentide tootmine (26111). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 28.08.2017. Osakapital on 2 500 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 19. 2026. aasta III kvartali maksud olid 29 885 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2026; viimati 16.10.2026; suurim võlg 11 141,27 €; nimekirjast väljas 23.09.2026; nimekirjast väljas 22.08.2026; nimekirjast väljas 25.07.2026; nimekirjast väljas 17.06.2026; nimekirjast väljas 21.05.2026; nimekirjast väljas 24.04.2026; nimekirjast väljas 21.03.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
OÜ Lüdeke Montageservice: müügitulu 379 112 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 26111 · Harju maakond · 2025 · n = 13
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 379 112 € | -31,9 % | p46 (n = 13) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -31,9 %p46 (n = 13)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -49 163 € | -181,3 % | p18 (n = 17) | 2025 · marginaal -13 % (eelmisel aastal 10,9 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -181,3 %p18 (n = 17)2025 · marginaal -13 % (eelmisel aastal 10,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 55 023 € | — | p53 (n = 17) | 2025 · osakaal varadest 57,3 % (eelmisel aastal 72,1 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p53 (n = 17)2025 · osakaal varadest 57,3 % (eelmisel aastal 72,1 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 19 | — | p76 (n = 17) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p76 (n = 17)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 58 338 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 29 713 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 33 913 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 05.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
OÜ Lüdeke Montageservice: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaOÜ Lüdeke Montageservice: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2026; viimati 16.10.2026; suurim võlg 11 141,27 €; nimekirjast väljas 23.09.2026; nimekirjast väljas 22.08.2026; nimekirjast väljas 25.07.2026; nimekirjast väljas 17.06.2026; nimekirjast väljas 21.05.2026; nimekirjast väljas 24.04.2026; nimekirjast väljas 21.03.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu)aug 2026 – okt 2026 | Ajalugu (7)Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2026; viimati 16.10.2026; suurim võlg 11 141,27 €; nimekirjast väljas 23.09.2026; nimekirjast väljas 22.08.2026; nimekirjast väljas 25.07.2026; nimekirjast väljas 17.06.2026; nimekirjast väljas 21.05.2026; nimekirjast väljas 24.04.2026; nimekirjast väljas 21.03.2026. | — | — | Uus nimekirjas 13.10.2026; Nimekirjast väljas 23.09.2026; Uus nimekirjas 11.09.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | Uus nimekirjas 13.10.2026; Nimekirjast väljas 23.09.2026; Uus nimekirjas 11.09.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 3 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 3 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata12.08.2026 10:15 – 18.10.2026 10:153. oktoobril 2026 muutus metoodika versiooniks 1.2. Selle piiri ületav muutus ei tõenda olukorra halvenemist ega paranemist.Risk tõuseb 12.09.2026 · +5 | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
OÜ Lüdeke Montageservice: puhaskasum -49 163 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 379 112 €, puhaskasum -49 163 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 379 112 € | -31,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -31,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -49 163 € | -181,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -181,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 55 023 € | -47,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -47,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 96 083 € | -33,5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -33,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 19 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 556 498 € | +1,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 60 497 € | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 104 186 € | +138,5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +138,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 144 508 € | +55,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +55,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 19 | -5 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 548 983 € | +6,8 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +6,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 2 316 € | +116,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +116,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 43 689 € | +5,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +5,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 93 033 € | -2,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -2,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 20 | +5,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +5,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 514 036 € | +33,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +33,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -13 845 € | -137,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -137,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 41 373 € | -25,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -25,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 95 857 € | -2,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -2,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 19 | +18,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +18,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 384 528 € | +18,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +18,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 37 083 € | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 55 218 € | +204,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +204,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 98 232 € | +85 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +85 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 16 | -15,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -15,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 325 051 € | -8,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -8,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -7 502 € | -150,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -150,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 18 135 € | -29,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -29,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 53 103 € | -12,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -12,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 19 | -17,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -17,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 354 688 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 14 726 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 25 637 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 60 515 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 23 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
OÜ Lüdeke Montageservice: riiklikud maksud 29 885 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 100 498 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 29 885 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 33 551 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 20 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 100 498 | 29 885 | 33 551 | 20 |
| 2026 II | 139 363 | 31 197 | 32 558 | 20 |
| 2026 I | 77 449 | 28 922 | 31 318 | 19 |
| 2025 IV | 58 338 | 29 713 | 33 913 | 19 |
| 2025 III | 56 728 | 27 039 | 31 065 | 19 |
| 2025 II | 150 480 | 26 684 | 29 104 | 19 |
| 2025 I | 123 915 | 27 938 | 30 683 | 19 |
| 2024 IV | 115 302 | 31 362 | 33 132 | 19 |
| 2024 III | 132 056 | 38 719 | 40 683 | 20 |
| 2024 II | 175 417 | 37 601 | 39 655 | 21 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
OÜ Lüdeke Montageservice: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
OÜ Lüdeke Montageservice: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
OÜ Lüdeke Montageservice: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 100,5 tuh €, 20 töötajat
- MTA 2026 II: käive 139,4 tuh €, 20 töötajat
- MTA 2026 I: käive 77,4 tuh €, 19 töötajat
2025
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2025 IV: käive 58,3 tuh €, 19 töötajat
- MTA 2025 III: käive 56,7 tuh €, 19 töötajat
- MTA 2025 II: käive 150,5 tuh €, 19 töötajat
2017
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 2 500 €
- Nimi muudetud: puudub → OÜ Lüdeke Montageservice
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 23
23 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
OÜ Lüdeke Montageservice: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.