Volutoso OÜ

RegistrisRegistrikood: 16137758

Volutoso OÜ: 2025. aasta müügitulu 263 140 €, puhaskasum 534 959 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
    AjaluguAjalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 01.09.2026; suurim võlg 1 579,42 €; 22 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 02.09.2026. Avalikud signaalid
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
  • Müügitulu 2025263 140 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20250Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 73111, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 1 721 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p756 856 €29 726 €100 933 €Volutoso OÜ263 140 €, p860100p25mediaanp756 856 €29 726 €100 933 €Volutoso OÜ263 140 €, p86

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu263 140 €29 726 €p86 (n = 1 721)
Puhaskasum534 959 €294 €p99 (n = 2 141)
Omakapital2 209 873 €8 137 €p100 (n = 2 145)
Töötajaid00p71 (n = 2 134)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Volutoso OÜ
Registrikood
16137758
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
12.01.2021
Osakapital
10 000 €
KMKR
EE102332249
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 5

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-10-31

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-10-31

Volutoso OÜ on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 5,4 % ja ulatus 263 140 euroni, kasum kasvas 14,6 %. Tegevusala on Reklaamiagentuuride tegevus (73111). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 12.01.2021. Osakapital on 10 000 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 534 959 €, aasta keskmine töötajate arv 0. 2026. aasta III kvartali maksud olid 518 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 01.09.2026; suurim võlg 1 579,42 €; 22 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 02.09.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Volutoso OÜ: müügitulu 263 140 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 73111 · Harju maakond · 2025 · n = 1 721

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2021 kuni 2025, min 2024 · 249 631 €, max 2022 · 697 586 €, viimane 2025 · 263 140 €2021 – 2025263 140 €+5,4 %p86 (n = 1721)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,4 %Koht: p86 (n = 1721)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2021 kuni 2025, min 2021 · 342 529 €, max 2025 · 534 959 €, viimane 2025 · 534 959 €2021 – 2025534 959 €+14,6 %p99 (n = 2141)2025 · marginaal 203,3 % (eelmisel aastal 187 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +14,6 %Koht: p99 (n = 2141)2025 · marginaal 203,3 % (eelmisel aastal 187 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2021 kuni 2025, min 2021 · 352 529 €, max 2025 · 2 209 873 €, viimane 2025 · 2 209 873 €2021 – 20252 209 873 €—p100 (n = 2145)2025 · osakaal varadest 98,3 % (eelmisel aastal 99,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p100 (n = 2145)2025 · osakaal varadest 98,3 % (eelmisel aastal 99,9 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2021 kuni 2025, min 2021 · 0, max 2021 · 0, viimane 2025 · 02021 – 20250—p71 (n = 2134)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p71 (n = 2134)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2024 IV · 33 640 €, max 2022 I · 499 416 €, viimane 2026 III · 127 981 €2022 I – 2026 III111 271 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 0 €, max 2025 IV · 14 393 €, viimane 2026 III · 518 €2022 I – 2026 III14 393 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 0 €, max 2022 I · 0 €, viimane 2026 III · 0 €2022 I – 2026 III0 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?

Volutoso OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Volutoso OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 01.09.2026; suurim võlg 1 579,42 €; 22 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 02.09.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA30.10.2026EMTASeis: 30.10.2026
Võlaepisood (ajalugu)Võlaepisood (ajalugu): aug 2026 kuni sept 2026, min aug 2026 · 1 548,46 €, max aug 2026 · 1 579,42 €, viimane sept 2026 · 1 548,46 €aug 2026 – sept 2026Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 01.09.2026; suurim võlg 1 579,42 €; 22 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 02.09.2026.——Nimekirjast väljas 02.09.2026; Uus nimekirjas 11.08.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026Nimekirjast väljas 02.09.2026; Uus nimekirjas 11.08.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 30.10.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 3 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 3 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 30.10.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 30.10.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Volutoso OÜ: puhaskasum 534 959 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 263 140 €, puhaskasum 534 959 €.

Aastaaruanded 2021–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu263 140 €+5,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,4 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum534 959 €+14,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +14,6 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital2 209 873 €+28 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +28 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad2 249 020 €+30,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +30,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu249 631 €-19,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -19,1 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum466 740 €+14,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +14,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital1 725 914 €+37,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +37,1 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad1 727 178 €+37,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +37,1 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu308 647 €-55,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -55,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum407 896 €-18,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -18,2 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital1 259 173 €+47,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +47,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad1 259 950 €+47,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +47,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu697 586 €+49,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +49,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum498 748 €+45,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +45,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital851 277 €+141,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +141,5 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad851 958 €+141,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +141,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu467 108 €—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum342 529 €—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital352 529 €—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad353 181 €—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Volutoso OÜ: riiklikud maksud 518 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)127 981 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud518 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud0 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)puudub——2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III127 9815180puudub · allikas ei ole seda esitanud
2026 II83 8542440puudub · allikas ei ole seda esitanud
2026 I117 621940puudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 IV111 27114 3930puudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 III87 521100puudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 II97 481puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 I87 248puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 IV33 640puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 III121 754puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 II76 213puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?

Volutoso OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 31.10.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?

Volutoso OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?

Volutoso OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 31.10.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 128 tuh €, puudub töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 83,9 tuh €, puudub töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 117,6 tuh €, puudub töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2025 IV: käive 111,3 tuh €, puudub töötajat
    maksud
  • MTA 2025 III: käive 87,5 tuh €, puudub töötajat
    maksud
  • MTA 2025 II: käive 97,5 tuh €, puudub töötajat
    maksud

2021

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 10 000 €
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Volutoso OÜ
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 23

23 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?

Volutoso OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026)31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc