Eesti Farmakoloogia Selts

RegistrisRegistrikood: 80072255

Eesti Farmakoloogia Selts: 2024. aasta Müügitulu Andmed pole saadaval (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2024 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
  • Aruanne 2026Tähtaeg eesÄriregisterAlus teadmata
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 2024Andmed pole saadavalÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20240Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 94129, Tartu maakond, 2024

Töötajaid 2024, ainult ettevõte, n = 72 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p75000Eesti Farmakoloogia Selts0, p920100p25mediaanp75000Eesti Farmakoloogia Selts0, p92

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2024 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügituluallikas ei ole seda esitanud——
Puhaskasumallikas ei ole seda esitanud——
Omakapitalallikas ei ole seda esitanud——
Töötajaid00p92 (n = 72)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Eesti Farmakoloogia Selts
Registrikood
80072255
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Mittetulundusühing
Registreeritud
25.02.1999
Osakapital
puudub
KMKR
puudub
Aadress
Tartu maakond · Tartu linn, Ülikooli tn 18

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Eesti Farmakoloogia Selts on mittetulundusühing. Tegevusala on Muude kutseorganisatsioonide tegevus (94129). Ettevõte asub Tartu maakonnas. Registreeritud 25.02.1999. 2024. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 1.

Millised on ettevõtte näitajad (2024)?

Eesti Farmakoloogia Selts: 2024. aasta Müügitulu Andmed pole saadaval (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2024 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: alla 5 ettevõtte, protsentiili ei näidata.

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulupuudub—ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2024 · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2024 · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasumpuudub—ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2024 · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2024 · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapitalpuudub—ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2024 · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2024 · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2024, min 2019 · 0, max 2019 · 0, viimane 2024 · 02019 – 20240—ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 72)2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 72)2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgipuudub——MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudpuudub——MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksudpuudub——MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026MTA kvartalit selle aasta kohta ei ole; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Toetused saadud18 631,2 €——1 toetatud projektiRTKkontrollitud 05.11.20261 toetatud projektiRTKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud——tähtaeg 30.12.2026RIKkontrollitud 05.11.2026tähtaeg 30.12.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

Eesti Farmakoloogia Selts: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Eesti Farmakoloogia Selts: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 2 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 2 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2024 (aastaaruandlus) · Maksukvartal teadmata · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2024)?

Finantsandmed. Eesti Farmakoloogia Selts: 2024. aasta Müügitulu Andmed pole saadaval (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2024 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

#finantsTõmmis
Aastaaruanded 2019–2024

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulupuudub—2024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasumpuudub—2024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapitalpuudub—2024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262024; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad22 838 €-3,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -3,5 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulupuudub—2023; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262023; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasumpuudub—2023; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262023; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapitalpuudub—2023; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262023; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad23 672 €-0,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -0,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulupuudub—2022; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262022; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasumpuudub—2022; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262022; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapitalpuudub—2022; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262022; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad23 698 €+2,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +2,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulupuudub—2021; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262021; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasumpuudub—2021; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262021; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapitalpuudub—2021; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262021; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad23 038 €+61 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +61 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulupuudub—2020; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262020; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasumpuudub—2020; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262020; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapitalpuudub—2020; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262020; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad14 309 €-0,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -0,9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulupuudub—2019; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasumpuudub—2019; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapitalpuudub—2019; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad14 442 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2024 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus?

Eesti Farmakoloogia Selts: riiklikud maksud puudub (periood: periood puudub; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)puudub——puudub; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026puudub; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudpuudub——puudub; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026puudub; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksudpuudub——puudub; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026puudub; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)puudub——puudub; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026puudub; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026

MTA · kvartaliandmeid ei ole

Allikas: EMTA · Maksukvartal teadmata · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

Eesti Farmakoloogia Selts: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 1 (allikas: RTK; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis
Konverents: Rudolf Buchheim 200. New Essays on the Doctrine of Drugs · 14.01.2020

Summa €: 18 631,2

Teadmata Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

Eesti Farmakoloogia Selts: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

Eesti Farmakoloogia Selts: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

1999

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Nimi muudetud: puudub → puudub
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

3 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

Eesti Farmakoloogia Selts: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc