Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus
Registris on 6 298 aktiivset juriidilist isikut (v.a FIE), seisuga 06.11.2026 07:45. Allikas: Äriregister (RIK). 2025 müügitulu mediaan on 25 500 € (n = 3 275).
Filtrid (0)
6298 ettevõtet edetabelis (2025 aruanded).
EMTAK 73: Müügitulu (2025 andmed)
CSV sisaldab ainult laaditud ridu: 50 / 6298.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| # | Ettevõte | Müügitulu 2025 € ↓ | Vald | Kasv a/a | Kasum € | Töötajaid | Käibe trend |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | OÜ Sparknet Company116096552025 · K | 79 926 636 | Tallinn | +0,1 % | 3 981 032 | 243 | 2019 – 2025 |
| 2 | OÜ Playground Advertising116099682025 · K | 62 363 569 | Tallinn | -6,4 % | 1 374 002 | 104 | 2019 – 2025 |
| 3 | Exodim OÜ169764532025 | 53 190 850 | Tallinn | +83 % | 2 287 165 | 0 | 2024 – 2025 |
| 4 | Dentsu Estonia AS101472762025 · K | 37 401 115 | Tallinn | -32,3 % | 223 555 | 122 | 2019 – 2025 |
| 5 | Mediabrands Digital OÜ113991752025 | 21 487 725 | Tallinn | -0,1 % | 752 900 | 99 | 2019 – 2025 |
| 6 | Inspired Universal McCann OÜ110924362025 | 21 408 448 | Tallinn | -0 % | 641 784 | 21 | 2019 – 2025 |
| 7 | Osaühing Initiative104599522025 | 19 604 870 | Tallinn | -5,1 % | 564 976 | 17 | 2019 – 2025 |
| 8 | AS All Media Eesti100147472025 | 17 159 590 | Tallinn | -10,7 % | -1 867 143 | 93 | 2019 – 2025 |
| 9 | Osaühing Intense growth HUB105031452025 | 15 000 800 | Tallinn | +11,1 % | 457 988 | 19 | 2019 – 2025 |
| 10 | Equitex Advertising OÜ168320102025 | 12 818 139 | Tallinn | +155,1 % | -534 486 | 1 | 2023 – 2025 |
| 11 | Norstat Eesti AS114448752025 | 11 229 370 | Tallinn | -0,7 % | 3 380 266 | 37 | 2019 – 2025 |
| 12 | Yalla Classifieds OÜ128887982025 | 11 224 036 | Tallinn | +47 % | 3 655 581 | 49 | 2019 – 2025 |
| 13 | GlobeCoders OÜ163694862025 | 10 508 796 | Tallinn | -22,3 % | 18 545 | 0 | 2022 – 2025 |
| 14 | Mobitopia OÜ167397012025 | 10 140 648 | Tallinn | +319,3 % | 208 840 | 0 | 2023 – 2025 |
| 15 | Heavy Value OÜ162127152025 | 9 340 919 | Tallinn | -4,3 % | 52 798 | 0 | 2021 – 2025 |
| 16 | JCDecaux Eesti OÜ103482632025 | 9 025 798 | Tallinn | +3,1 % | 1 569 448 | 33 | 2019 – 2025 |
| 17 | OÜ Trendmark107115122025 | 8 535 339 | Tallinn | -7,6 % | 269 381 | 21 | 2019 – 2025 |
| 18 | Havas Media OÜ108997282025 | 8 137 990 | Tallinn | -9,8 % | -18 776 | 14 | 2019 – 2025 |
| 19 | MediaBroker OÜ108394592025 | 7 844 818 | Tallinn | -5,5 % | 356 691 | 19 | 2019 – 2025 |
| 20 | aktsiaselts Emor100765762025 · K | 7 343 601 | Tallinn | -2,2 % | 464 104 | 153 | 2019 – 2025 |
| 21 | Nord Media Group OÜ101169622025 · K | 7 165 340 | Tallinn | +6,3 % | 430 163 | 22 | 2019 – 2025 |
| 22 | Fiizy OÜ126944622025 · K | 7 100 134 | Tallinn | +4,4 % | -393 066 | 17 | 2021 – 2025 |
| 23 | OÜ Media House103032912025 | 7 094 839 | Tallinn | -23,9 % | -74 818 | 19 | 2019 – 2025 |
| 24 | Partial Match Media OÜ168534432025 | 6 517 543 | Tallinn | +38,4 % | 4 789 987 | 1 | 2024 – 2025 |
| 25 | Itech Media OÜ118746822025 | 6 479 382 | Tallinn | -45,2 % | 682 628 | 5 | 2019 – 2025 |
| 26 | HBS Estonia OÜ112422552025 | 5 909 209 | Tallinn | +6,5 % | 210 962 | 8 | 2019 – 2025 |
| 27 | Traffic Control OÜ115018572025 | 5 505 309 | Tallinn | -17 % | -34 523 | 14 | 2019 – 2025 |
| 28 | OT Service OÜ123943462025 | 5 008 047 | Rae vald | -4,2 % | 6 031 041 | 3 | 2019 – 2025 |
| 29 | Gepard Media OÜ148666252025 | 4 963 802 | Tallinn | +16,2 % | -370 690 | 33 | 2021 – 2025 |
| 30 | Tornaado Agency OÜ171178702025 | 4 710 244 | Tallinn | puudub | 847 330 | 0 | 4 710 244 € |
| 31 | Raadioreklaami OÜ115042872025 | 4 414 220 | Tallinn | -11,5 % | -217 210 | 55 | 2019 – 2025 |
| 32 | WestMelody OÜ161770312025 | 4 089 710 | Tallinn | -64,7 % | -57 947 | 0 | 2021 – 2025 |
| 33 | 365ecom OÜ170181452025 | 3 996 037 | Tallinn | +609,7 % | 53 349 | 0 | 2024 – 2025 |
| 34 | Trailcoat OÜ148926112025 | 3 933 447 | Tallinn | +193 % | -303 115 | 1 | 2020 – 2025 |
| 35 | Meta Advisory Group OÜ117279982025 | 3 925 399 | Tallinn | +8,1 % | 553 134 | 23 | 2019 – 2025 |
| 36 | New agency OÜ162450112025 | 3 900 159 | Tallinn | -6,8 % | 199 705 | 0 | 2021 – 2025 |
| 37 | osaühing Triple M111943842025 | 3 896 458 | Rae vald | +0,3 % | -346 527 | 12 | 2019 – 2025 |
| 38 | Mediaricks OÜ170262162025 | 3 818 392 | Tallinn | +173,2 % | -38 110 | 0 | 2024 – 2025 |
| 39 | OÜ AGE REKLAAM102816032025 | 3 788 621 | Tallinn | +4 % | 8 813 | 18 | 2019 – 2025 |
| 40 | Trivenor Digital OÜ171671702025 | 3 764 285 | Tallinn | puudub | 11 898 | 0 | 3 764 285 € |
| 41 | Osaühing VIA Media102617472025 | 3 691 187 | Tallinn | +27,9 % | 68 031 | 11 | 2019 – 2025 |
| 42 | Maverix Agency OÜ167632662025 | 3 618 625 | Tallinn | +60,9 % | -126 738 | 0 | 2023 – 2025 |
| 43 | Meediaagentuur OÜ114260442025 | 3 582 941 | Tallinn | -14,1 % | -153 711 | 8 | 2019 – 2025 |
| 44 | Nobel Digital OÜ100471612025 | 3 455 289 | Tallinn | +2,9 % | 13 908 | 32 | 2019 – 2025 |
| 45 | Reflekt Group OÜ141726382025 | 3 428 437 | Tallinn | +11,3 % | 304 024 | 9 | 2019 – 2025 |
| 46 | ADCONCEPT OÜ164973272025 | 3 400 677 | Tallinn | -7,9 % | 131 746 | 1 | 2022 – 2025 |
| 47 | Mediainvesting OÜ143505602025 | 3 385 414 | Pärnu linn | +29,3 % | 910 422 | 3 | 2019 – 2025 |
| 48 | Market test OÜ166394312025 | 3 343 055 | Tallinn | +634,3 % | 22 775 | 1 | 2023 – 2025 |
| 49 | Cisco Systems Estonia OÜ112242862025 | 3 166 806 | Tallinn | +257,1 % | 292 701 | 12 | 2019 – 2025 |
| 50 | ACNielsen Eesti OÜ100405032025 | 3 157 000 | Tallinn | -20,7 % | 71 000 | 32 | 2019 – 2025 |
Konsolideeritud aruanded hõlmavad tütarettevõtteid. Eri ettevõtete näitajad võivad kajastada sama kontserni tegevust; neid ridu ei tohi kokku liita.
Kuidas jaotub tegevusala 73 müügitulu (2025 andmed)?
n = 3 118- 0–10 tuh1 042
- 10–50 tuh1 049
- 50–100 tuh340
- 100–250 tuh290
- 250 tuh–1 mln261
- 1–5 mln111
- 5–20 mln20
- 20 mln+5
Andmed
| Periood / kategooria | n |
|---|---|
| 0–10 tuh | 1 042 |
| 10–50 tuh | 1 049 |
| 50–100 tuh | 340 |
| 100–250 tuh | 290 |
| 250 tuh–1 mln | 261 |
| 1–5 mln | 111 |
| 5–20 mln | 20 |
| 20 mln+ | 5 |
RIK aastaaruanded · 06.11.2026 07:45
Mediaanid ja histogramm jätavad nullkäibega filerid välja (n = 657 nullkäivet).
Kus tegevusala 73 ettevõtted asuvad?
ettevõtetAndmed
| Periood / kategooria | ettevõtet |
|---|---|
| Hiiu | 23 |
| Saare | 84 |
| Lääne | 42 |
| Harju | 4 893 |
| Rapla | 62 |
| Järva | 50 |
| Lääne-Viru | 98 |
| Ida-Viru | 98 |
| Jõgeva | 29 |
| Pärnu | 211 |
| Viljandi | 61 |
| Tartu | 460 |
| Põlva | 40 |
| Valga | 26 |
| Võru | 60 |
Klõps maakonnal vahetab võrdlusrühma. Viis loomulike murdepunktidega klassi; legendis kasvab väärtus vasakult paremale.
Maakonnad tabelina
Näita kõiki näitajaid
Lisaveerud: Mediaan 2025.
| Maakond | Ettevõtteid | Mediaan 2025 | Klass |
|---|---|---|---|
| 1. Harju maakond | 4 893 | 30 681 € | klass 5/5, kuni 4 893 |
| 2. Tartu maakond | 460 | 15 673 € | klass 4/5, kuni 460 |
| 3. Pärnu maakond | 211 | 10 233 € | klass 3/5, kuni 211 |
| 4. Ida-Viru maakond | 98 | 15 155 € | klass 2/5, kuni 98 |
| 5. Lääne-Viru maakond | 98 | 15 974 € | klass 2/5, kuni 98 |
| 6. Saare maakond | 84 | 20 887 € | klass 2/5, kuni 98 |
| 7. Rapla maakond | 62 | 17 767 € | klass 1/5, kuni 62 |
| 8. Viljandi maakond | 61 | 10 025 € | klass 1/5, kuni 62 |
| 9. Võru maakond | 60 | 18 175 € | klass 1/5, kuni 62 |
| 10. Järva maakond | 50 | 26 271 € | klass 1/5, kuni 62 |
| 11. Lääne maakond | 42 | 14 497 € | klass 1/5, kuni 62 |
| 12. Põlva maakond | 40 | 2 761 € | klass 1/5, kuni 62 |
| 13. Jõgeva maakond | 29 | 10 853 € | klass 1/5, kuni 62 |
| 14. Valga maakond | 26 | 10 827 € | klass 1/5, kuni 62 |
| 15. Hiiu maakond | 23 | 36 251 € | klass 1/5, kuni 62 |
| Maakond puudu: 61 ettevõtet, mediaan 54 848 € (ei ole kaardil ega tabelis). Mediaanid täiseurodes; maakonna valik vahetab võrdlusrühma. | |||
Kuidas on tegevusala 73 mediaankäive muutunud 2019–2025?
mediaankäive · valitud maakond ja EestiAjaloolised aruanded on rühmitatud ettevõtte selle andmeväljavõtte registrijärgse tegevusala ja maakonna järgi. Aruande esitajad erinevad aastati; praeguse tegevusalata ettevõtted on välja jäetud. Mediaan hõlmab ainult positiivset müügitulu; viimane aasta võib olla osaline.
Andmed
| Aasta | Valiku mediaan | Eesti mediaan |
|---|---|---|
| 2025 | 25 500 | 25 500 |
| 2024 | 24 670 | 24 670 |
| 2023 | 24 108 | 24 108 |
| 2022 | 24 244 | 24 244 |
| 2021 | 23 233 | 23 233 |
| 2020 | 21 521 | 21 521 |
| 2019 | 22 040 | 22 040 |
Millised on tegevusala 73 põhinäitajad (2025 andmed)?
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|
| Ettevõtteid | 6 298 | Aktiivsed juriidilised isikud, v.a FIE · Andmeseis 06.11.2026 07:45 | Äriregister (RIK) | tõmmis 06.11.2026 | Aktiivsed juriidilised isikud, v.a FIE · Andmeseis 06.11.2026 07:45Äriregister (RIK)tõmmis 06.11.2026 |
| Mediaankäive | 25 500 € | 2025 andmed; Tegevusala trendi valim; Aruanded käibega > 0; n = 3 275 | RIK aastaaruanded | tõmmis 06.11.2026 | 2025 andmed; Tegevusala trendi valim; Aruanded käibega > 0; n = 3 275RIK aastaaruandedtõmmis 06.11.2026 |
| Positiivse müügituluga ettevõtete mediaan | 23 951 € | 2025 andmed; Ettevõtete valim; Aruanded käibega > 0; n = 3 046 | RIK aastaaruanded | tõmmis 06.11.2026 | 2025 andmed; Ettevõtete valim; Aruanded käibega > 0; n = 3 046RIK aastaaruandedtõmmis 06.11.2026 |
| Käive kokku | 972 479 642 € | 2025 andmed; summa | RIK aastaaruanded | tõmmis 06.11.2026 | 2025 andmed; summaRIK aastaaruandedtõmmis 06.11.2026 |
| Mediaanmarginaal | puudub | 2025 andmed; puhaskasum / müügitulu | RIK aastaaruanded | tõmmis 06.11.2026 | 2025 andmed; puhaskasum / müügituluRIK aastaaruandedtõmmis 06.11.2026 |
| Töötajaid kokku | 3 688 inimest | 2025 andmed; aastaaruande keskmine | RIK aastaaruanded | tõmmis 06.11.2026 | 2025 andmed; aastaaruande keskmineRIK aastaaruandedtõmmis 06.11.2026 |
| Avatud voorud | 0 | üleriigilised | Toetusvoorud | puudub | üleriigilisedToetusvoorudpuudub |
Mediaanid kasutavad erinevaid valimeid; need ei ole otse võrreldavad.
Kvartaalne ettevõtluspulss · Andmed olemas
Kvartaalne ettevõtluspulss
Viimased kaheksa kvartalit, sõltumata majandusaasta filtrist. Püsiv rühm, kus käive, töötajate arv ja tööjõumaksud on esitatud kõigis 12 võrdluskvartalis. Kaetus loendab ainult avaldatud rühma ettevõtteid; uued ja puudulike andmetega esitajad on välja jäetud. Praegune maakond ja üks praegune EMTAK kood ettevõtte kohta; OÜ, AS ja muud kaasatud õiguslikud vormid on eraldi. FIE ja teadmata õiguslikud vormid on välistatud.
Käive hõlmab ka asjakohaseid pöördmaksustatavaid oste. Töötajate arv ja selle muutus on deklareeritud näitajad, mitte unikaalsed loodud töökohad. Tööjõumaksud ei ole palk. Aastamuutus võrdleb samu ettevõtteid eelmise aasta sama kvartaliga; protsent eeldab positiivset varasemat kogusummat. Puuduvad väärtused jäävad CSV-s tühjaks.
OÜ (osaühingud) · Võrreldav rühm: 499 ettevõtet
Väikesed rühmad on välja jäetud: maakonna, täieliku praeguse EMTAK koodi ja õigusliku vormi rühmas peab olema vähemalt viis võrreldavat ettevõtet. Nende näitajad ja arvud on kõigist summadest välja jäetud, et vältida avaldamist lahutamise teel. See on osaline rühm, mitte kogu tegevusala või maakond.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Kvartal | EMTA deklareeritud käive (€) | EMTA deklareeritud käive (€): aastamuutus (%) | Deklareeritud töötajate arv | Deklareeritud töötajate arv: aastamuutus (%) | Tööjõumaksud (€) | Tööjõumaksud (€): aastamuutus (%) | Töötajate arvu aastamuutus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024Q4 | 152 081 632 | 7,59 | 2 908 | -0,92 | 7 166 725 | 10,87 | -27 |
| 2025Q1 | 157 306 153 | 14,42 | 2 360 | -17,25 | 7 943 483 | 10,37 | -492 |
| 2025Q2 | 162 279 788 | 13,78 | 2 349 | -18,55 | 7 863 226 | 8,68 | -535 |
| 2025Q3 | 177 650 240 | 26,78 | 2 322 | -19,99 | 8 090 861 | 13,23 | -580 |
| 2025Q4 | 213 789 963 | 40,58 | 2 353 | -19,09 | 7 794 987 | 8,77 | -555 |
| 2026Q1 | 221 789 685 | 40,99 | 2 322 | -1,61 | 7 990 649 | 0,59 | -38 |
| 2026Q2 | 248 191 518 | 52,94 | 2 354 | 0,21 | 7 685 474 | -2,26 | 5 |
| 2026Q3 | 254 082 609 | 43,02 | 2 231 | -3,92 | 7 742 834 | -4,3 | -91 |
AS (aktsiaseltsid) · Võrreldavat rühma ei näidata (alla 5 ettevõtte).
Väikesed rühmad on välja jäetud: maakonna, täieliku praeguse EMTAK koodi ja õigusliku vormi rühmas peab olema vähemalt viis võrreldavat ettevõtet. Nende näitajad ja arvud on kõigist summadest välja jäetud, et vältida avaldamist lahutamise teel. See on osaline rühm, mitte kogu tegevusala või maakond.
Selle valiku kohta andmeid pole
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Kvartal | EMTA deklareeritud käive (€) | EMTA deklareeritud käive (€): aastamuutus (%) | Deklareeritud töötajate arv | Deklareeritud töötajate arv: aastamuutus (%) | Tööjõumaksud (€) | Tööjõumaksud (€): aastamuutus (%) | Töötajate arvu aastamuutus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024Q4 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2025Q1 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2025Q2 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2025Q3 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2025Q4 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2026Q1 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2026Q2 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2026Q3 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
Muud kaasatud õiguslikud vormid · Võrreldavat rühma ei näidata (alla 5 ettevõtte).
Väikesed rühmad on välja jäetud: maakonna, täieliku praeguse EMTAK koodi ja õigusliku vormi rühmas peab olema vähemalt viis võrreldavat ettevõtet. Nende näitajad ja arvud on kõigist summadest välja jäetud, et vältida avaldamist lahutamise teel. See on osaline rühm, mitte kogu tegevusala või maakond.
Selle valiku kohta andmeid pole
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Kvartal | EMTA deklareeritud käive (€) | EMTA deklareeritud käive (€): aastamuutus (%) | Deklareeritud töötajate arv | Deklareeritud töötajate arv: aastamuutus (%) | Tööjõumaksud (€) | Tööjõumaksud (€): aastamuutus (%) | Töötajate arvu aastamuutus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024Q4 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2025Q1 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2025Q2 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2025Q3 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2025Q4 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2026Q1 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2026Q2 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2026Q3 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
Brutopalga jaotus · Andmed olemas
Brutopalga jaotus
Üle-eestiline kontekst, sõltumata maakonna filtrist. Brutopalk eurodes, mitte tööjõumaksud. PA103: tegevusala osa aasta mediaan; PA111: jao kvartali detsiilid (D5 on mediaan). PA5335: oktoobri sooline palgalõhe ehk meeste ja naiste keskmise brutotunnipalga erinevus protsendina meeste palgast; see ei ole kohandatud võrdse tasu näitaja.
Igal real on oma periood, sõltumata ettevõtete aruandeaasta filtrist. Eesti võrdlus kasutab sama allikat, näitajat ja perioodi. Allikas puuduv hõlmab puuduvaid ja allikas varjatud väärtusi: andmeladu ei säilita nende eristust. Väärtusi ei interpoleerita ega asendata nulliga.
EMTAK 2025 on seotud ametlike eelkäijate kontekstiga, mitte täpse ümberklassifitseerimisega. Mitmetähenduslikke osi ega jagusid ei liideta. Laiema jao arvud ei asenda puuduvaid osa väärtusi. Alus: EMTAK 2008 / NACE Rev. 2. Osa: mitmetähenduslik või seostamata; Jagu: M.
Laadi kõik kuvatud perioodid alla (CSV)↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Periood | Klassifikaator / piirkond | Ühik | Väärtus | Eesti · sama periood | Allikatabel |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 886 | 875 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 1 125 | 1 061 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 1 520 | 1 300 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 1 878 | 1 555 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 2 208 | 1 840 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 2 591 | 2 138 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 3 000 | 2 512 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 3 638 | 3 043 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 4 876 | 4 038 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2025 | Jagu M | % | 4,7 | 12,2 | PA5335 |
Varasemad vaatlused · trenditabel
Mediaanbrutokuupalk (D5) · Jagu M
Allikas puuduv hõlmab puuduvaid ja allikas varjatud väärtusi: andmeladu ei säilita nende eristust. Väärtusi ei interpoleerita ega asendata nulliga.
Sooline palgalõhe · oktoober (%) · Jagu M
Allikas puuduv hõlmab puuduvaid ja allikas varjatud väärtusi: andmeladu ei säilita nende eristust. Väärtusi ei interpoleerita ega asendata nulliga.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Periood | Klassifikaator / piirkond | Ühik | Väärtus | Eesti · sama periood | Allikatabel |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 886 | 875 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 1 125 | 1 061 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 1 520 | 1 300 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 1 878 | 1 555 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 2 208 | 1 840 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 2 591 | 2 138 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 3 000 | 2 512 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 3 638 | 3 043 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2026Q2 | Jagu M | EUR | 4 876 | 4 038 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2025 | Jagu M | % | 4,7 | 12,2 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2026Q1 | Jagu M | EUR | 872 | 829 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2026Q1 | Jagu M | EUR | 1 093 | 1 008 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2026Q1 | Jagu M | EUR | 1 466 | 1 229 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2026Q1 | Jagu M | EUR | 1 800 | 1 476 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2026Q1 | Jagu M | EUR | 2 145 | 1 753 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2026Q1 | Jagu M | EUR | 2 500 | 2 026 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2026Q1 | Jagu M | EUR | 2 934 | 2 387 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2026Q1 | Jagu M | EUR | 3 546 | 2 889 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2026Q1 | Jagu M | EUR | 4 786 | 3 853 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2024 | Jagu M | % | 8,7 | 13,2 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2025Q4 | Jagu M | EUR | 864 | 835 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2025Q4 | Jagu M | EUR | 1 107 | 1 029 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2025Q4 | Jagu M | EUR | 1 500 | 1 263 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2025Q4 | Jagu M | EUR | 1 835 | 1 515 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2025Q4 | Jagu M | EUR | 2 181 | 1 792 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2025Q4 | Jagu M | EUR | 2 541 | 2 083 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2025Q4 | Jagu M | EUR | 2 960 | 2 446 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2025Q4 | Jagu M | EUR | 3 550 | 2 944 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2025Q4 | Jagu M | EUR | 4 684 | 3 887 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2023 | Jagu M | % | -2,4 | 13,1 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2025Q3 | Jagu M | EUR | 869 | 799 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2025Q3 | Jagu M | EUR | 1 098 | 997 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2025Q3 | Jagu M | EUR | 1 468 | 1 210 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2025Q3 | Jagu M | EUR | 1 800 | 1 459 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2025Q3 | Jagu M | EUR | 2 116 | 1 722 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2025Q3 | Jagu M | EUR | 2 497 | 1 998 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2025Q3 | Jagu M | EUR | 2 876 | 2 334 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2025Q3 | Jagu M | EUR | 3 486 | 2 808 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2025Q3 | Jagu M | EUR | 4 596 | 3 704 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2022 | Jagu M | % | 17,8 | 17,5 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2025Q2 | Jagu M | EUR | 844 | 817 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2025Q2 | Jagu M | EUR | 1 091 | 1 000 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2025Q2 | Jagu M | EUR | 1 463 | 1 219 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2025Q2 | Jagu M | EUR | 1 798 | 1 467 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2025Q2 | Jagu M | EUR | 2 103 | 1 734 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2025Q2 | Jagu M | EUR | 2 479 | 2 005 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2025Q2 | Jagu M | EUR | 2 877 | 2 372 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2025Q2 | Jagu M | EUR | 3 500 | 2 882 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2025Q2 | Jagu M | EUR | 4 603 | 3 857 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2021 | Jagu M | % | 7,3 | 14,9 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2025Q1 | Jagu M | EUR | 820 | 796 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2025Q1 | Jagu M | EUR | 1 040 | 969 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2025Q1 | Jagu M | EUR | 1 388 | 1 173 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2025Q1 | Jagu M | EUR | 1 700 | 1 400 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2025Q1 | Jagu M | EUR | 2 000 | 1 649 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2025Q1 | Jagu M | EUR | 2 329 | 1 909 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2025Q1 | Jagu M | EUR | 2 715 | 2 231 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2025Q1 | Jagu M | EUR | 3 300 | 2 700 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2025Q1 | Jagu M | EUR | 4 410 | 3 607 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2020 | Jagu M | % | 12,1 | 15,6 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2024Q4 | Jagu M | EUR | 820 | 796 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2024Q4 | Jagu M | EUR | 1 071 | 979 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2024Q4 | Jagu M | EUR | 1 430 | 1 200 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2024Q4 | Jagu M | EUR | 1 750 | 1 440 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2024Q4 | Jagu M | EUR | 2 069 | 1 699 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2024Q4 | Jagu M | EUR | 2 450 | 1 982 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2024Q4 | Jagu M | EUR | 2 867 | 2 330 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2024Q4 | Jagu M | EUR | 3 469 | 2 814 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2024Q4 | Jagu M | EUR | 4 598 | 3 745 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2019 | Jagu M | % | 8,1 | 17,1 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2024Q3 | Jagu M | EUR | 812 | 735 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2024Q3 | Jagu M | EUR | 1 028 | 932 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2024Q3 | Jagu M | EUR | 1 383 | 1 145 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2024Q3 | Jagu M | EUR | 1 693 | 1 371 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2024Q3 | Jagu M | EUR | 2 000 | 1 620 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2024Q3 | Jagu M | EUR | 2 320 | 1 885 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2024Q3 | Jagu M | EUR | 2 700 | 2 200 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2024Q3 | Jagu M | EUR | 3 267 | 2 650 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2024Q3 | Jagu M | EUR | 4 317 | 3 500 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2018 | Jagu M | % | 15,7 | 18 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2024Q2 | Jagu M | EUR | 800 | 771 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2024Q2 | Jagu M | EUR | 1 020 | 954 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2024Q2 | Jagu M | EUR | 1 379 | 1 167 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2024Q2 | Jagu M | EUR | 1 677 | 1 400 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2024Q2 | Jagu M | EUR | 1 978 | 1 641 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2024Q2 | Jagu M | EUR | 2 300 | 1 909 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2024Q2 | Jagu M | EUR | 2 687 | 2 238 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2024Q2 | Jagu M | EUR | 3 245 | 2 713 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2024Q2 | Jagu M | EUR | 4 284 | 3 625 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2017 | Jagu M | % | 22,8 | 20,9 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2024Q1 | Jagu M | EUR | 765 | 730 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2024Q1 | Jagu M | EUR | 1 000 | 904 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2024Q1 | Jagu M | EUR | 1 307 | 1 104 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2024Q1 | Jagu M | EUR | 1 605 | 1 315 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2024Q1 | Jagu M | EUR | 1 905 | 1 553 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2024Q1 | Jagu M | EUR | 2 204 | 1 800 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2024Q1 | Jagu M | EUR | 2 593 | 2 100 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2024Q1 | Jagu M | EUR | 3 145 | 2 552 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2024Q1 | Jagu M | EUR | 4 197 | 3 417 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2016 | Jagu M | % | 18,5 | 20,9 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2023Q4 | Jagu M | EUR | 725 | 724 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2023Q4 | Jagu M | EUR | 1 000 | 901 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2023Q4 | Jagu M | EUR | 1 320 | 1 119 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2023Q4 | Jagu M | EUR | 1 616 | 1 336 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2023Q4 | Jagu M | EUR | 1 913 | 1 578 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2023Q4 | Jagu M | EUR | 2 242 | 1 840 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2023Q4 | Jagu M | EUR | 2 605 | 2 151 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2023Q4 | Jagu M | EUR | 3 173 | 2 594 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2023Q4 | Jagu M | EUR | 4 092 | 3 431 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2015 | Jagu M | % | 24,7 | 22,2 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2023Q3 | Jagu M | EUR | 725 | 668 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2023Q3 | Jagu M | EUR | 966 | 851 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2023Q3 | Jagu M | EUR | 1 288 | 1 061 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2023Q3 | Jagu M | EUR | 1 550 | 1 272 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2023Q3 | Jagu M | EUR | 1 840 | 1 500 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2023Q3 | Jagu M | EUR | 2 130 | 1 749 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2023Q3 | Jagu M | EUR | 2 500 | 2 028 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2023Q3 | Jagu M | EUR | 3 000 | 2 460 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2023Q3 | Jagu M | EUR | 3 933 | 3 238 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2014 | Jagu M | % | 14,9 | 23,5 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2023Q2 | Jagu M | EUR | 725 | 700 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2023Q2 | Jagu M | EUR | 970 | 873 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2023Q2 | Jagu M | EUR | 1 297 | 1 084 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2023Q2 | Jagu M | EUR | 1 550 | 1 298 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2023Q2 | Jagu M | EUR | 1 833 | 1 524 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2023Q2 | Jagu M | EUR | 2 112 | 1 775 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2023Q2 | Jagu M | EUR | 2 500 | 2 080 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2023Q2 | Jagu M | EUR | 3 000 | 2 537 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2023Q2 | Jagu M | EUR | 3 943 | 3 395 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2013 | Jagu M | % | 21,4 | 24,8 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2023Q1 | Jagu M | EUR | 700 | 659 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2023Q1 | Jagu M | EUR | 919 | 822 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2023Q1 | Jagu M | EUR | 1 226 | 1 010 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2023Q1 | Jagu M | EUR | 1 490 | 1 205 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2023Q1 | Jagu M | EUR | 1 749 | 1 424 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2023Q1 | Jagu M | EUR | 2 025 | 1 651 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2023Q1 | Jagu M | EUR | 2 400 | 1 933 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2023Q1 | Jagu M | EUR | 2 900 | 2 341 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2023Q1 | Jagu M | EUR | 3 861 | 3 136 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2012 | Jagu M | % | 17,5 | 24,6 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2022Q4 | Jagu M | EUR | 654 | 651 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2022Q4 | Jagu M | EUR | 907 | 818 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2022Q4 | Jagu M | EUR | 1 200 | 1 017 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2022Q4 | Jagu M | EUR | 1 495 | 1 219 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2022Q4 | Jagu M | EUR | 1 756 | 1 429 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2022Q4 | Jagu M | EUR | 2 040 | 1 656 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2022Q4 | Jagu M | EUR | 2 407 | 1 944 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2022Q4 | Jagu M | EUR | 2 900 | 2 350 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2022Q4 | Jagu M | EUR | 3 843 | 3 126 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2011 | Jagu M | % | 18,3 | 22,9 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2022Q3 | Jagu M | EUR | 654 | 600 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2022Q3 | Jagu M | EUR | 864 | 769 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2022Q3 | Jagu M | EUR | 1 168 | 961 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2022Q3 | Jagu M | EUR | 1 414 | 1 157 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2022Q3 | Jagu M | EUR | 1 654 | 1 349 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2022Q3 | Jagu M | EUR | 1 945 | 1 557 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2022Q3 | Jagu M | EUR | 2 274 | 1 827 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2022Q3 | Jagu M | EUR | 2 728 | 2 209 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2022Q3 | Jagu M | EUR | 3 604 | 2 940 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2022Q2 | Jagu M | EUR | 654 | 609 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2022Q2 | Jagu M | EUR | 845 | 776 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2022Q2 | Jagu M | EUR | 1 163 | 966 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2022Q2 | Jagu M | EUR | 1 379 | 1 164 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2022Q2 | Jagu M | EUR | 1 610 | 1 354 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2022Q2 | Jagu M | EUR | 1 900 | 1 565 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2022Q2 | Jagu M | EUR | 2 205 | 1 845 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2022Q2 | Jagu M | EUR | 2 667 | 2 244 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2022Q2 | Jagu M | EUR | 3 549 | 3 000 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2022Q1 | Jagu M | EUR | 614 | 563 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2022Q1 | Jagu M | EUR | 794 | 708 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2022Q1 | Jagu M | EUR | 1 067 | 878 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2022Q1 | Jagu M | EUR | 1 297 | 1 053 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2022Q1 | Jagu M | EUR | 1 520 | 1 240 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2022Q1 | Jagu M | EUR | 1 789 | 1 440 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2022Q1 | Jagu M | EUR | 2 092 | 1 688 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2022Q1 | Jagu M | EUR | 2 550 | 2 052 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2022Q1 | Jagu M | EUR | 3 464 | 2 776 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2021Q4 | Jagu M | EUR | 584 | 560 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2021Q4 | Jagu M | EUR | 778 | 712 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2021Q4 | Jagu M | EUR | 1 057 | 895 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2021Q4 | Jagu M | EUR | 1 291 | 1 082 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2021Q4 | Jagu M | EUR | 1 522 | 1 270 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2021Q4 | Jagu M | EUR | 1 795 | 1 474 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2021Q4 | Jagu M | EUR | 2 100 | 1 724 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2021Q4 | Jagu M | EUR | 2 533 | 2 083 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2021Q4 | Jagu M | EUR | 3 314 | 2 767 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2021Q3 | Jagu M | EUR | 584 | 508 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2021Q3 | Jagu M | EUR | 756 | 658 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2021Q3 | Jagu M | EUR | 1 023 | 835 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2021Q3 | Jagu M | EUR | 1 249 | 1 011 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2021Q3 | Jagu M | EUR | 1 471 | 1 200 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2021Q3 | Jagu M | EUR | 1 708 | 1 393 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2021Q3 | Jagu M | EUR | 2 000 | 1 623 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2021Q3 | Jagu M | EUR | 2 420 | 1 968 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2021Q3 | Jagu M | EUR | 3 159 | 2 600 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2021Q2 | Jagu M | EUR | 574 | 472 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2021Q2 | Jagu M | EUR | 701 | 639 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2021Q2 | Jagu M | EUR | 993 | 812 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2021Q2 | Jagu M | EUR | 1 200 | 1 000 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2021Q2 | Jagu M | EUR | 1 431 | 1 199 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2021Q2 | Jagu M | EUR | 1 686 | 1 400 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2021Q2 | Jagu M | EUR | 1 983 | 1 651 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2021Q2 | Jagu M | EUR | 2 400 | 2 014 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2021Q2 | Jagu M | EUR | 3 176 | 2 707 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2021Q1 | Jagu M | EUR | 581 | 532 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2021Q1 | Jagu M | EUR | 703 | 654 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2021Q1 | Jagu M | EUR | 975 | 808 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2021Q1 | Jagu M | EUR | 1 178 | 978 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2021Q1 | Jagu M | EUR | 1 395 | 1 158 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2021Q1 | Jagu M | EUR | 1 616 | 1 330 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2021Q1 | Jagu M | EUR | 1 919 | 1 556 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2021Q1 | Jagu M | EUR | 2 329 | 1 892 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2021Q1 | Jagu M | EUR | 3 058 | 2 521 | PA111 |
PA111 · PA103 · PA5335 · Allikas: Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt
Majandusnäitajad · Andmed olemas
Majanduse taust
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 818 167 tuhat € | 2024 | Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt | — | 2024Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt |
| Ettevõtete arv | 2 955 ettevõtet | 2024 | Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt | — | 2024Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt |
| Aasta keskmine töötajate arv | 4 858 inimest | 2024 | Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt | — | 2024Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt |
| Puhaskasum | 92 185,9 tuhat € | 2024 | Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt | — | 2024Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt |
Statistikaameti tasand on 2-kohaline; arvud ei ole samal alusel.
Vabad ametikohad
Andmed
| Periood / kategooria | Vabad ametikohad (vabad ametikohad) |
|---|---|
| 2008Q1 | 754 |
| 2008Q2 | 658 |
| 2008Q3 | 540 |
| 2008Q4 | 505 |
| 2009Q1 | 229 |
| 2009Q2 | 163 |
| 2009Q3 | 188 |
| 2009Q4 | 126 |
| 2010Q1 | 214 |
| 2010Q2 | 243 |
| 2010Q3 | 367 |
| 2010Q4 | 213 |
| 2011Q1 | 245 |
| 2011Q2 | 262 |
| 2011Q3 | 305 |
| 2011Q4 | 203 |
| 2012Q1 | 343 |
| 2012Q2 | 374 |
| 2012Q3 | 260 |
| 2012Q4 | 213 |
| 2013Q1 | 235 |
| 2013Q2 | 213 |
| 2013Q3 | 218 |
| 2013Q4 | 125 |
| 2014Q1 | 242 |
| 2014Q2 | 247 |
| 2014Q3 | 295 |
| 2014Q4 | 330 |
| 2015Q1 | 277 |
| 2015Q2 | 336 |
| 2015Q3 | 417 |
| 2015Q4 | 238 |
| 2016Q1 | 253 |
| 2016Q2 | 318 |
| 2016Q3 | 307 |
| 2016Q4 | 245 |
| 2017Q1 | 268 |
| 2017Q2 | 270 |
| 2017Q3 | 320 |
| 2017Q4 | 245 |
| 2018Q1 | 294 |
| 2018Q2 | 325 |
| 2018Q3 | 268 |
| 2018Q4 | 172 |
| 2019Q1 | 397 |
| 2019Q2 | 417 |
| 2019Q3 | 484 |
| 2019Q4 | 438 |
| 2020Q1 | 341 |
| 2020Q2 | 202 |
| 2020Q3 | 213 |
| 2020Q4 | 291 |
| 2021Q1 | 270 |
| 2021Q2 | 255 |
| 2021Q3 | 255 |
| 2021Q4 | 323 |
| 2022Q1 | 492 |
| 2022Q2 | 296 |
| 2022Q3 | 437 |
| 2022Q4 | 511 |
| 2023Q1 | 613 |
| 2023Q4 | 658 |
| 2024Q1 | 211 |
| 2024Q2 | 361 |
| 2024Q3 | 234 |
| 2024Q4 | 206 |
| 2025Q1 | 300 |
| 2025Q2 | 391 |
| 2025Q4 | 378 |
| 2026Q1 | 362 |
| 2026Q2 | 195 |
Statistikaamet PAV011 · NACE Rev. 2 sektsioon (M) · kvartal · arv
Tehisintellekti kasutus
Andmed
| Periood / kategooria | Tehisintellekti kasutus (%) |
|---|---|
| 2025 | 51 |
| 2024 | 36,4 |
| 2023 | 10,7 |
| 2021 | 8,5 |
Statistikaamet IT149 · NACE Rev. 2 sektsioon (M) · aasta · % ettevõtetest · uuring: vähemalt 10 tööga hõivatud isikut; aasta alguse seis (IT149 märkus)
Pankrotistunud ettevõtted
Andmed
| Periood / kategooria | Pankrotistunud ettevõtted (ettevõtet) |
|---|---|
| 2021Q1 | 0 |
| 2021Q2 | 0 |
| 2021Q3 | 0 |
| 2021Q4 | 0 |
| 2022Q1 | 0 |
| 2022Q2 | 0 |
| 2022Q3 | 1 |
| 2022Q4 | 1 |
| 2023Q1 | 0 |
| 2023Q2 | 1 |
| 2023Q3 | 0 |
| 2023Q4 | 0 |
| 2024Q1 | 0 |
| 2024Q2 | 1 |
| 2024Q3 | 0 |
| 2024Q4 | 1 |
| 2025Q1 | 0 |
| 2025Q2 | 0 |
| 2025Q3 | 1 |
| 2025Q4 | 0 |
| 2026Q1 | 0 |
| 2026Q2 | 0 |
Statistikaamet ER033 · jaotis (M73) · kvartal · arv
Õigusaktid, mis seda ala puudutavad · Andmed olemas
Õigusaktid, mis seda ala puudutavad
tuletatudÕigusaktide loetelu ja väljavõtete katvus on puudulik.
Valdkonna õigusaktid (15)
Kõigile ettevõtetele (20 / 21)
MTR-is vaadeldud load ja teated · Andmed olemas
MTR-is vaadeldud load ja teated
MTR-is vaadeldud andmed, mitte õiguslike nõuete loetelu ega tõend kõigi nõuete täitmise kohta. Kirje olemasolu ei kinnita loa kehtivust: kaasatud on ka esitatud ja peatatud kirjed.
Nimetaja: kõik praegu aktiivsed juriidilised isikud selles tegevusalas ja maakonnas, sõltumata aruandeaastast. n näitab eri ettevõtteid tegevusala ja valdkonna kohta, mitte lubade arvu; rühmad võivad kattuda. Puuduv valdkond ja tegevusala jäävad teadmata. Seostamata registrikoodiga kirjed jäävad välja; kirje puudumine ei tõenda loa puudumist. Kui n < 5, on arv ja osakaal peidetud.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| MTR-i tegevusala | MTR-i valdkond | Eri ettevõtteid | Tegevusala ettevõtteid | Vaadeldud osakaal | n |
|---|---|---|---|---|---|
| Toitlustamine | Kaubandus | 20 | 6 298 | 0,32 % | 20 |
| Jaekaubandus | Kaubandus | 13 | 6 298 | 0,21 % | 13 |
| Hulgikaubandus | Kaubandus | 12 | 6 298 | 0,19 % | 12 |
| Renditööjõu vahendamine | Teadmata | 9 | 6 298 | 0,14 % | 9 |
| Taksoveo tegevusluba | Transport | 7 | 6 298 | 0,11 % | 7 |
| Ehitamine | Teadmata | 6 | 6 298 | 0,1 % | 6 |
| Projekteerimine | Teadmata | 5 | 6 298 | 0,08 % | 5 |
| Töövahendus | Teadmata | 5 | 6 298 | 0,08 % | 5 |
| Elektritööd | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Numbriload | Numbriload | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Raadioluba | Meediateenused | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Sideteenuse osutamine | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Taksoveo sõidukikaart | Transport | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Veesõiduki raadioluba | Sagedusload | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Kaubandusliku loterii korraldamine | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Omanikujärelevalve | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Postiteenuse majandustegevusteade | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Veosevedu | Transport | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) | Transport | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Ajutine raadio- või televisiooniluba | Meediateenused | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Finantseerimisasutusena tegutsemine | Finantsteenused | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Gaasitööd | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Kontrollimine ja hooldamine | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Rahvusvaheline televisiooniluba | Meediateenused | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Sagedusluba | Sagedusload | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Tellitav audiovisuaalmeedia teenus | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Tingimusjuurdepääsuga televisiooniteenus | Meediateenused | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Tuleohutusteenus | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Töötervishoiuteenus | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Üleriigiline televisiooniluba | Meediateenused | Peidetud (n < 5) | 6 298 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
Õiguskalender · Andmed olemas
Õiguskalender
Valdkonna seosed on tuletatud pealkirjadest ja võivad olla puudulikud. Universaalsed muudatused on eraldi. Teave ei ole õigusnõu; kontrollige ametlikku allikat.
Valiku kuupäev: 05.11.2026
Vastu võetud tulevased muudatused
Avaldatud riiklike muudatuste ja redaktsioonide jõustumiskuupäevad. Iga link viitab konkreetsele RT redaktsioonile; katvus on puudulik.
Pealkirjast tuletatud valdkonnaseosed
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 01.01.2027Jõustumine | KeeleseadusRT redaktsioon: 106032026007 |
| 01.01.2033Jõustumine | Keskkonnamõju hindamise ja keskkonnajuhtimissüsteemi seadusRT redaktsioon: 112052026009 |
Universaalsed muudatused (tuletatud)
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 01.01.2027Jõustumine | Alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seadusRT redaktsioon: 102012025007 |
| 01.01.2027Jõustumine | KäibemaksuseadusRT redaktsioon: 102012025014 |
| 01.01.2027Jõustumine | SotsiaalmaksuseadusRT redaktsioon: 103062026051 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 103062026059 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 103122024007 |
| 01.01.2027Jõustumine | KäibemaksuseadusRT redaktsioon: 103122024018 |
| 01.01.2027Jõustumine | KäibemaksuseadusRT redaktsioon: 108072025017 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 108072025021 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 109012025033 |
| 01.01.2027Jõustumine | KäibemaksuseadusRT redaktsioon: 111122024010 |
| 01.01.2027Jõustumine | Alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seadusRT redaktsioon: 112072025005 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 112072025030 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 112122024032 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 114082024004 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 115042026009 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 118122025018 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 120122024007 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 127092024012 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 129042026005 |
| 01.01.2027Jõustumine | Alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seadusRT redaktsioon: 129042026014 |
Seaduseelnõud — ei ole seadused
Ainult menetluses olevad seaduseelnõud. Kuupäev tähendab eelseisvat muudatusettepanekute tähtaega, mitte eeldatavat jõustumist. Eelseisva tähtajata eelnõude arv on näidatud eraldi. Seosed vastu võetud seadustega on kontrollimata.
Selles andmeväljavõttes puuduvad vastavad kirjed.
ELi ülevõtmistähtajad
Üldine ELi taust, mitte väide kohaldumisest valdkonnale. Tuvastatud meetmed ei tõenda nõuetele vastavust ega ülevõtmist. Kehtivus on kontrollimata.
Üldine taust — kontrollitud valdkonnaseos puudub
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
Ametlikud pealkirjad on lähtekeeles; ingliskeelses vaates kuvatakse võimalusel ELi ingliskeelne pealkiri.
Riigi Teataja · CC BY-SA 4.0 · Allikas: Justiits- ja Digiministeerium, Riigi Teatajas avaldatud õigusaktid, CC BY-SA 4.0
Riigikogu · CC BY-SA 3.0 Estonia · Source: Riigikogu Kantselei, law bill metadata; title-derived links by Ärikratt, CC BY-SA 3.0 Estonia.
EUR-Lex · CC0 1.0 (metadata) · Source: European Union, EUR-Lex metadata (CC0); calendar selection by Ärikratt. Legal documents have separate reuse terms under the EUR-Lex legal notice (Commission policy: Decision 2011/833/EU).
Ametlik ettevõtlusstatistika suurusklassi järgi · Andmete olemasolu teadmata
Ametlik ettevõtlusstatistika suurusklassi järgi
Ametlik ettevõtlusstatistika: ettevõtted ja tööga hõivatud isikud, mitte see äriühing. Ühik ja üldkogum erinevad RIK-i juriidiliste isikute aruannetest. Tööga hõivatud isikute arv ei ole sama mis töötajate arv. See on laiema tegevusala taust, mitte ettevõtte protsentiil.
EM001 hõlmab Eesti mittefinantsettevõtteid (NACE Rev. 2); välja jäävad finants- ja kindlustustegevus (K), avalik haldus (O) ning liikmesorganisatsioonid (S94). Aktiivsete üksuste üldkogum muutus 2021. aastal. Maakonnafilter ei rakendu.
Selle tegevusala vastendus NACE Rev. 2 tegevusalale on mitmetähenduslik. Ametlikke näitajaid ei jaotata ega liideta.