Estiko AS

RegistrisRegistrikood: 10000356

ESTIKO AS: 2025. aasta müügitulu 1 639 012 €, puhaskasum 8 441 329 € (Ainult ettevõte). 19 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
    AjaluguAjalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 11.08.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 12.08.2026. Avalikud signaalid
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
  • Müügitulu 20251 639 012 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 202519Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 70101, Tartu maakond, 2025

Puhaskasum 2025, ainult ettevõte, n = 11 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p75-212 €0 €6 902 100 €ESTIKO AS8 441 329 €, p910100p25mediaanp75-212 €0 €6 902 100 €ESTIKO AS8 441 329 €, p91

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu1 639 012 €——
Puhaskasum8 441 329 €0 €p91 (n = 11)
Omakapital77 546 967 €17 100 €p91 (n = 11)
Töötajaid190p75 (n = 12)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
aktsiaselts ESTIKO
Registrikood
10000356
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Aktsiaselts
Registreeritud
04.10.1995
Osakapital
3 834 600 €
KMKR
EE100022742
Aadress
Tartu maakond · Tartu linn, Soola tn 8
Veebileht
estiko.ee

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Varasemad nimed / õigusjärglus
  • Ühinemine: seotud ettevõte · 23.09.1997: 10116376

Äriregister (avaandmed)

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

aktsiaselts ESTIKO on aktsiaselts. 2025. aastal kasvas müügitulu 13,7 % ja ulatus 1 639 012 euroni, kasum kasvas 13,7 %. Tegevusala on Peakontorite tegevus (70101). Ettevõte asub Tartu maakonnas. Registreeritud 04.10.1995. Osakapital on 3 834 600 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 8 441 329 €, aasta keskmine töötajate arv 19. 2026. aasta III kvartali maksud olid 372 743 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 11.08.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 12.08.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 1.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

ESTIKO AS: müügitulu 1 639 012 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: alla 5 ettevõtte, protsentiili ei näidata.

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2019 · 848 808 €, max 2025 · 1 639 012 €, viimane 2025 · 1 639 012 €2019 – 20251 639 012 €+13,7 %ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 4)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +13,7 %Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 4)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2021 · 3 213 164 €, max 2025 · 8 441 329 €, viimane 2025 · 8 441 329 €2019 – 20258 441 329 €+13,7 %ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 11)2025 · marginaal 515 % (eelmisel aastal 515,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +13,7 %Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 11)2025 · marginaal 515 % (eelmisel aastal 515,2 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2019 · 45 050 134 €, max 2025 · 77 546 967 €, viimane 2025 · 77 546 967 €2019 – 202577 546 967 €—ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 11)2025 · osakaal varadest 70,6 % (eelmisel aastal 73,2 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 11)2025 · osakaal varadest 70,6 % (eelmisel aastal 73,2 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2019 · 13, max 2025 · 19, viimane 2025 · 192019 – 202519—ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 12)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 12)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2023 III · 2 497 925 €, max 2026 I · 3 186 123 €, viimane 2026 III · 2 677 752 €2022 I – 2026 III2 851 168 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 III · 197 116 €, max 2024 IV · 446 914 €, viimane 2026 III · 372 743 €2022 I – 2026 III206 656 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 II · 61 554 €, max 2026 I · 95 627 €, viimane 2026 III · 90 006 €2022 I – 2026 III89 653 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadud14,04 €——1 otsust · viimane 2022RARtõmmis 31.10.20261 otsust · viimane 2022RARSeis: tõmmis 31.10.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?

ESTIKO AS: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Aktsionärid on kirjas väärtpaberite registris (Nasdaq CSD), mitte äriregistri avaandmetes — omanikud on siin teadmata.

Näidatud 10 / 11

RIK osanikud

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

ja veel 1

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

ESTIKO AS: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 11.08.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 12.08.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA30.10.2026EMTASeis: 30.10.2026
Võlaepisood (ajalugu)Võlaepisood (ajalugu): aug 2026, min aug 2026 · 28 569,15 €, max aug 2026 · 28 569,15 €, viimane aug 2026 · 28 569,15 €aug 2026Ajalugu: esmakordselt 11.08.2026; Vanim võlg: 10.08.2026; viimati 11.08.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 12.08.2026.——Nimekirjast väljas 12.08.2026; Uus nimekirjas 11.08.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026Nimekirjast väljas 12.08.2026; Uus nimekirjas 11.08.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 30.10.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 9 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 9 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 30.10.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 30.10.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

ESTIKO AS: puhaskasum 8 441 329 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 1 639 012 €, puhaskasum 8 441 329 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu1 639 012 €+13,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +13,7 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum8 441 329 €+13,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +13,7 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital77 546 967 €+12,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +12,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad109 780 925 €+16,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +16,3 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid19+5,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,6 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu1 441 441 €+20,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +20,9 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum7 426 519 €+26,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +26,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital69 105 638 €+12 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +12 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad94 392 263 €+11,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +11,1 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid18+5,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,9 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu1 191 840 €-3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum5 884 348 €+74,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +74,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital61 679 119 €+10,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +10,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad84 986 486 €+7,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +7,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid170 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu1 228 690 €+9,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +9,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum3 370 554 €+4,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +4,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital55 794 771 €+5,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,8 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad78 840 514 €+2,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +2,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid17+21,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +21,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu1 117 720 €+20,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +20,2 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum3 213 164 €-28,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -28,2 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital52 737 495 €+6,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +6,5 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad76 817 800 €+7,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +7,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid14+7,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +7,7 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu930 060 €+9,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +9,6 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum4 474 197 €+37 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +37 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital49 524 331 €+9,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +9,9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad71 193 068 €-1,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -1,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid130 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu848 808 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum3 264 761 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital45 050 134 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad72 507 669 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid13—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

ESTIKO AS: riiklikud maksud 372 743 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)2 677 752 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud372 743 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud90 006 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)19——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III2 677 752372 74390 00619
2026 II2 852 508429 28886 39019
2026 I3 186 123422 36895 62720
2025 IV2 851 168206 65689 65320
2025 III2 621 108197 11691 85120
2025 II2 732 872389 71284 02421
2025 I3 168 241429 12791 42520
2024 IV2 872 885446 91474 07819
2024 III2 699 157417 70873 80417
2024 II2 657 346395 96874 23417

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?

ESTIKO AS: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 1 (allikas: RAR; tõmmis: 31.10.2026).

#toetusedTõmmis
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt keskkonnamaksu vähendustena antav abi (artikkel 44) · 31.12.2022

Summa €: 14,04

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:1419 | 2022-12-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10000356 | 1995-10-04 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10000356 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:1419 · 2022-12-31

ariregister:10000356 · 1995-10-04

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?

ESTIKO AS: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?

ESTIKO AS: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 31.10.2026).

#ajajoonTõmmis

2011

  • Osakapital muutus: 60000000.0 EEK → 3 834 600 €
    register

2005

  • Osakapital muutus: 59850660.0 EEK → 60000000.0 EEK
    register

1998

  • Osakapital muutus: 39922000.0 EEK → 59850660.0 EEK
    register
  • Osakapital muutus: 29950000.0 EEK → 39922000.0 EEK
    register

1997

  • Ühinemine: seotud ettevõte 10116376
    register
  • Osakapital muutus: 18054000.0 EEK → 29950000.0 EEK
    register

1996

  • Osakapital muutus: 12817000.0 EEK → 18054000.0 EEK
    register

1995

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 12817000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → aktsiaselts ESTIKO
    register

Näidatud 10 / 31

31 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?

ESTIKO AS: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026)31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc