Janere OÜ

KustutatudRegistrikood: 10001584

Janere OÜ: 2023. aasta müügitulu 2 660 935 €, puhaskasum -198 891 € (Ainult ettevõte). 25 töötajat, 2023 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
    AjaluguAjalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 20.11.2018; viimati 03.06.2026; suurim võlg 747 625,14 €; nimekirjast väljas 04.06.2026. Avalikud signaalid
  • Aruanne 2024HilinenudÄriregisterAlus teadmata
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 20232 660 935 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 202325Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 47521, Harju maakond, 2023

Müügitulu 2023, ainult ettevõte, n = 67 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p759 817 €46 940 €338 921 €Janere OÜ2 660 935 €, p960100p25mediaanp759 817 €46 940 €338 921 €Janere OÜ2 660 935 €, p96

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2023 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu2 660 935 €46 940 €p96 (n = 67)
Puhaskasum-198 891 €33 €p0 (n = 90)
Omakapital1 119 645 €9 638 €p98 (n = 91)
Töötajaid250p99 (n = 92)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Osaühing Janere
Registrikood
10001584
Staatus
kustutatud (K)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
02.11.1995
Osakapital
10 000 €
KMKR
EE100248665
Aadress
Harju maakond · Saue vald, Vatsla küla, Põldmäe tee 14

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Osaühing Janere on osaühing. 2023. aastal langes müügitulu 22,3 % ja oli 2 660 935 €, kasum oli -198 891 € (eelmisel aastal 119 737 €). Tegevusala on Rauakaupade ja tööriistade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes (47521). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 02.11.1995. Osakapital on 10 000 €. 2023. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 25. 2025. aasta II kvartali maksud olid 5 056 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 20.11.2018; viimati 03.06.2026; suurim võlg 747 625,14 €; nimekirjast väljas 04.06.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 1.

Millised on ettevõtte näitajad (2023)?

Janere OÜ: müügitulu 2 660 935 € (periood: 2023; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 47521 · Harju maakond · 2023 · n = 67

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2023, min 2023 · 2 660 935 €, max 2021 · 3 454 745 €, viimane 2023 · 2 660 935 €2019 – 20232 660 935 €-22,3 %p96 (n = 67)2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -22,3 %Koht: p96 (n = 67)2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2023, min 2023 · -198 891 €, max 2021 · 180 206 €, viimane 2023 · -198 891 €2019 – 2023-198 891 €-266,1 %p0 (n = 90)2023 · marginaal -7,5 % (eelmisel aastal 3,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -266,1 %Koht: p0 (n = 90)2023 · marginaal -7,5 % (eelmisel aastal 3,5 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2023, min 2019 · 982 089 €, max 2022 · 1 318 536 €, viimane 2023 · 1 119 645 €2019 – 20231 119 645 €—p98 (n = 91)2023 · osakaal varadest 49,5 % (eelmisel aastal 53,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p98 (n = 91)2023 · osakaal varadest 49,5 % (eelmisel aastal 53,8 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2023, min 2023 · 25, max 2020 · 35, viimane 2023 · 252019 – 202325—p99 (n = 92)2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p99 (n = 92)2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2025 II, min 2024 III · 34 656 €, max 2024 II · 1 674 906 €, viimane 2025 II · 93 503 €2022 I – 2025 II827 861 €——2023 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262023 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2025 II, min 2025 II · 5 056 €, max 2024 III · 296 503 €, viimane 2025 II · 5 056 €2022 I – 2025 II83 458 €——2023 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262023 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2025 II, min 2024 II · 1 312 €, max 2024 III · 156 395 €, viimane 2025 II · 5 346 €2022 I – 2025 II47 205 €——2023 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262023 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadud3 222,43 €——1 otsust · viimane 2022RARtõmmis 05.11.20261 otsust · viimane 2022RARSeis: tõmmis 05.11.2026
Aruanne 2024esitamata——tähtaeg 30.06.2025 · viimane esitatud 2023 (puudub)RIKkontrollitud 05.11.2026tähtaeg 30.06.2025 · viimane esitatud 2023 (puudub)RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

Janere OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Janere OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 20.11.2018; viimati 03.06.2026; suurim võlg 747 625,14 €; nimekirjast väljas 04.06.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 20.11.2018; viimati 03.06.2026; suurim võlg 747 625,14 €; nimekirjast väljas 04.06.2026.——Nimekirjast väljas 04.06.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026Nimekirjast väljas 04.06.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
Aruanded2024 esitamata——493 päeva üle tähtajaRIKkontrollitud 05.11.2026493 päeva üle tähtajaRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
Staatuskustutatud——staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)puudubvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) puudub tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · Teadmata
  2. Finantsseis · Teadmata
  3. Juhtorgani vahetus · Teadmata
  4. Maksejõuetuse teated · Teadmata
  5. Loa kaotus · Teadmata

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud puudub. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2023 (aastaaruandlus) · Aruanne on talletatud aruandlusoleku järgi hilinenud · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2025 Q2 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 05.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaali arvutamise kuupäev teadmata · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2023)?

Janere OÜ: puhaskasum -198 891 € (periood: 2023; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2023 · Ainult ettevõte: müügitulu 2 660 935 €, puhaskasum -198 891 €.

Aastaaruanded 2019–2023

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu2 660 935 €-22,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -22,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-198 891 €-266,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -266,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital1 119 645 €-15,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -15,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad2 260 306 €-7,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -7,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid25-7,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -7,4 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu3 424 687 €-0,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -0,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum119 737 €-33,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -33,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital1 318 536 €+10 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +10 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad2 451 558 €+5,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,1 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid27-10 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -10 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu3 454 745 €+1,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +1,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum180 206 €+390,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +390,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital1 198 799 €+17,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +17,7 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad2 331 742 €-3,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -3,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid30-14,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -14,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu3 407 730 €+26,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +26,9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum36 757 €+136,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +136,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital1 018 846 €+3,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +3,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad2 426 641 €+13,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +13,1 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid35+16,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +16,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu2 684 529 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-100 191 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital982 089 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad2 145 875 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid30—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2023 (aastaaruandlus) · Aruanne on talletatud aruandlusoleku järgi hilinenud · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2025 II)?

Janere OÜ: riiklikud maksud 5 056 € (periood: 2025 II; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)93 503 €——2025 II; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262025 II; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud5 056 €——2025 II; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262025 II; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud5 346 €——2025 II; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262025 II; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)puudub——2025 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262025 II; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2025 II93 5035 0565 346puudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 I271 00214 1688 90810
2024 IV75 0729 8434 03711
2024 III34 656296 503156 39512
2024 II1 674 9068 9211 31215
2024 I454 72216 7756 45516
2023 IV827 86183 45847 20517
2023 III866 701122 06384 00719
2023 II724 120283 930138 58220
2023 I598 562111 39648 41219

Näidatud 10 / 14

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2025 Q2 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 05.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

Janere OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 1 (allikas: RAR; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 03.02.2022

Summa €: 3 222,43

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:20093 | 2022-02-03 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10001584 | 1995-11-02 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10001584 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:20093 · 2022-02-03

ariregister:10001584 · 1995-11-02

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

Janere OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

Janere OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

  • Staatus muutus: likvideerimisel → kustutatud
    register

2025

  • Staatus muutus: registris → likvideerimisel
    register
  • Saneerimismenetluse lõpetamise teade
    teadaanneAmetlikud Teadaanded ↗
  • Raugemise tõttu pankrotiavalduse menetluse lõpetamise teade
    teadaanneAmetlikud Teadaanded ↗

2011

  • Osakapital muutus: 60000.0 EEK → 3 900 €
    register

1999

  • Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 60000.0 EEK
    register

1995

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Osaühing Janere
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 26

26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

Janere OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc