"Pajula" OÜ

RegistrisRegistrikood: 10006995

"Pajula" OÜ: 2025. aasta müügitulu 269 583 €, puhaskasum 62 204 € (Ainult ettevõte). 7 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 2025269 583 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20257Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 55101, Jõgeva maakond, 2025

Müügitulu: alla 5 ettevõtte, protsentiili ja kvartiile ei näidata.

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu269 583 €——
Puhaskasum62 204 €——
Omakapital489 307 €——
Töötajaid7——

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Osaühing "Pajula"
Registrikood
10006995
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
12.01.1996
Osakapital
2 556 €
KMKR
EE100396216
Põhitegevusala
55101 Hotellid
Aadress
Jõgeva maakond · Mustvee vald, Mustvee linn, Kivi tn 38

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

Osaühing "Pajula" on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 9,3 % ja oli 269 583 €, kasum kasvas 63 %. Tegevusala on Hotellid (55101). Ettevõte asub Jõgeva maakonnas. Registreeritud 12.01.1996. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 62 204 €, aasta keskmine töötajate arv 7. 2026. aasta III kvartali maksud olid 5 363 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 6. Tegevusloa kirjeid on 2 (sh ajalugu).

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

"Pajula" OÜ: müügitulu 269 583 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: alla 5 ettevõtte, protsentiili ei näidata.

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2020 · 232 300 €, max 2022 · 398 139 €, viimane 2025 · 269 583 €2019 – 2025269 583 €-9,3 %ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -9,3 %Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2019 · 32 516 €, max 2022 · 95 425 €, viimane 2025 · 62 204 €2019 – 202562 204 €+63 %ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2025 · marginaal 23,1 % (eelmisel aastal 12,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +63 %Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2025 · marginaal 23,1 % (eelmisel aastal 12,8 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2019 · 327 973 €, max 2022 · 554 814 €, viimane 2025 · 489 307 €2019 – 2025489 307 €—ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2025 · osakaal varadest 97,6 % (eelmisel aastal 89,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2025 · osakaal varadest 97,6 % (eelmisel aastal 89,9 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2025 · 7, max 2019 · 18, viimane 2025 · 72019 – 20257—ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 0)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 I · 39 165 €, max 2022 IV · 188 788 €, viimane 2026 III · 98 353 €2022 I – 2026 III57 678 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 08.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 08.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 II · 4 554 €, max 2025 I · 44 034 €, viimane 2026 III · 5 363 €2022 I – 2026 III11 882 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 08.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 08.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2026 II · 2 623 €, max 2022 III · 5 944 €, viimane 2026 III · 2 785 €2022 I – 2026 III4 990 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 08.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 08.11.2026
Riigiabi saadud62 580,62 €——6 otsust · viimane 2026RARtõmmis 06.11.20266 otsust · viimane 2026RARSeis: tõmmis 06.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 08.11.2026RIKSeis: kontrollitud 08.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

"Pajula" OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

"Pajula" OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 08.11.2026RIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 08.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 08.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 08.11.2026staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 08.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 08.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 08.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

"Pajula" OÜ: puhaskasum 62 204 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 269 583 €, puhaskasum 62 204 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu269 583 €-9,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -9,3 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Puhaskasum62 204 €+63 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +63 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Omakapital489 307 €+14,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +14,6 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Varad501 114 €+5,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +5,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajaid7-22,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -22,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Müügitulu297 228 €-12,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -12,5 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Puhaskasum38 173 €-48,5 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -48,5 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Omakapital427 102 €-19,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -19,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Varad474 829 €-17,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -17,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajaid9-10 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -10 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Müügitulu339 617 €-14,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -14,7 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Puhaskasum74 115 €-22,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -22,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Omakapital528 929 €-4,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -4,7 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Varad575 171 €-6,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -6,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajaid10-9,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -9,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Müügitulu398 139 €+51,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +51,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Puhaskasum95 425 €+53,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +53,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Omakapital554 814 €+20,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +20,8 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Varad612 561 €+23 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +23 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajaid11-15,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -15,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Müügitulu263 229 €+13,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +13,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Puhaskasum62 284 €-9,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -9,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Omakapital459 389 €+15,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +15,7 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Varad497 816 €+10,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +10,8 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajaid13-13,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -13,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Müügitulu232 300 €-8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Puhaskasum69 132 €+112,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +112,6 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Omakapital397 105 €+21,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +21,1 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Varad449 140 €+9,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: +9,9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajaid15-16,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.2026Δ: -16,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Müügitulu252 634 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Puhaskasum32 516 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Omakapital327 973 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Varad408 601 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajaid18—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 08.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 08.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

"Pajula" OÜ: riiklikud maksud 5 363 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)98 353 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 08.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 08.11.2026
Riiklikud maksud5 363 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 08.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 08.11.2026
Tööjõumaksud2 785 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 08.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 08.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)5——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 08.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 08.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III98 3535 3632 7855
2026 II43 9264 5542 6235
2026 I39 1655 1242 7736
2025 IV57 67811 8824 9905
2025 III155 41627 8204 7838
2025 II70 43810 4814 9478
2025 I59 30144 0345 81910
2024 IV67 4057 3724 0448
2024 III114 41816 6874 9408
2024 II67 5358 8144 2878

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 08.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 08.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

"Pajula" OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 6 (allikas: RAR; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · Maapiirkonnas majandustegevuse arendamine (VTA) >> Investeeringud · 06.03.2026

Summa €: 49 096

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:82815 | 2026-03-06 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10006995 | 1996-01-12 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10006995 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:82815 · 2026-03-06

ariregister:10006995 · 1996-01-12

Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 27.03.2025

Summa €: 2 658

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:74405 | 2025-03-27 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10006995 | 1996-01-12 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10006995 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:74405 · 2025-03-27

ariregister:10006995 · 1996-01-12

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · Maapiirkonnas majandustegevuse arendamine (VTA) >> Muu · 07.03.2025

Summa €: 661,85

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:75666 | 2025-03-07 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10006995 | 1996-01-12 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10006995 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:75666 · 2025-03-07

ariregister:10006995 · 1996-01-12

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · Maapiirkonnas majandustegevuse arendamine (VTA) >> Investeeringud · 11.05.2023

Summa €: 9 961,2

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:33193 | 2023-05-11 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10006995 | 1996-01-12 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10006995 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:33193 · 2023-05-11

ariregister:10006995 · 1996-01-12

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · Maapiirkonnas majandustegevuse arendamine (VTA) >> Muu · 20.09.2022

Summa €: 104,2

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:7792 | 2022-09-20 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10006995 | 1996-01-12 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10006995 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:7792 · 2022-09-20

ariregister:10006995 · 1996-01-12

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · Maapiirkonnas majandustegevuse arendamine (VTA) >> Muu · 20.09.2022

Summa €: 99,37

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:7780 | 2022-09-20 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10006995 | 1996-01-12 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10006995 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:7780 · 2022-09-20

ariregister:10006995 · 1996-01-12

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

"Pajula" OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

"Pajula" OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (4)
  • MTA 2026 III: käive 98,4 tuh €, 5 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 43,9 tuh €, 5 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 39,2 tuh €, 6 töötajat
    maksud
  • Riigiabi otsus: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · Maapiirkonnas majandustegevuse arendamine (VTA) >> Investeeringud, 49,1 tuh €
    toetusallikas ↗

2011

  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
    register

1998

  • Osakapital muutus: 10000.0 EEK → 40000.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 10000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Osaühing "Pajula"
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 31

31 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

"Pajula" OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 08.11.2026)06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4508.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc