Õnne Piimakarjatalu Osaühing
RegistrisRegistrikood: 10009835
Õnne Piimakarjatalu Osaühing: 2025. aasta müügitulu 875 088 €, puhaskasum -21 625 € (Ainult ettevõte). 8 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 2025875 088 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20258Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 01192, Jõgeva maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 6 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 875 088 € | 88 078 € | p83 (n = 6) |
| Puhaskasum | -21 625 € | -10 949 € | p29 (n = 7) |
| Omakapital | 544 495 € | 373 385 € | p86 (n = 7) |
| Töötajaid | 8 | 2 | p100 (n = 7) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Õnne Piimakarjatalu Osaühing
- Registrikood
- 10009835
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 06.02.1996
- Osakapital
- 44 000 €
- KMKR
- EE100391431
- Aadress
- Jõgeva maakond · Põltsamaa vald, Esku küla, Võhma tee 9
- Telefon
- +372 4351474
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: Õnne Piimakarjatalu täisühing
- Ühinemine: seotud ettevõte · 20.12.2016: 12085088
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Õnne Piimakarjatalu Osaühing on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 25,9 % ja oli 875 088 €, kasum oli -21 625 € (eelmisel aastal 195 472 €). Tegevusala on Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus (01192). Ettevõte asub Jõgeva maakonnas. Registreeritud 06.02.1996. Osakapital on 44 000 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 8. 2026. aasta III kvartali maksud olid 69 969 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 23. Riigi kinnisvararegistris (RKVR) on 4 lepingupoole kirjet.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Õnne Piimakarjatalu Osaühing: müügitulu 875 088 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 01192 · Jõgeva maakond · 2025 · n = 6
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 875 088 € | -25,9 % | p83 (n = 6) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -25,9 %p83 (n = 6)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -21 625 € | -111,1 % | p29 (n = 7) | 2025 · marginaal -2,5 % (eelmisel aastal 16,6 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -111,1 %p29 (n = 7)2025 · marginaal -2,5 % (eelmisel aastal 16,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 544 495 € | — | p86 (n = 7) | 2025 · osakaal varadest 9,8 % (eelmisel aastal 10,3 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p86 (n = 7)2025 · osakaal varadest 9,8 % (eelmisel aastal 10,3 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 8 | — | p100 (n = 7) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p100 (n = 7)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 303 679 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 50 090 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 32 844 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 154 253,34 € | — | — | 23 otsust · viimane 2026 | RAR | tõmmis 05.11.2026 | 23 otsust · viimane 2026RARtõmmis 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
Õnne Piimakarjatalu Osaühing: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 4 / 4
Laadi selle lehe CSVKehtivad (2)
| Lepingu kood | Lepingu liik (allikas) | Alamliik (allikas) | Ettevõtte roll | Staatus allikas | Kehtib alates (allikas) | Kehtib kuni (allikas) | Sõlmitud (allikas) | Lõpetatud (allikas) | Allika tasu | Käibemaks rakendub (allikas) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VL00-49089 | võõrandamine · VOORAND | Teadmata | Võtja | Kehtiv | 2020-07-15 | Teadmata | 2020-07-10 | Teadmata | Teadmata, valuuta teadmata, periood teadmata, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
| VL25-1875 | võõrandamine · VOORAND | maareformi seaduse alusel kasutusvaldusega koormatud kinnistu võõrandamine | Võtja | Kehtiv | Teadmata | Teadmata | 2025-06-05 | Teadmata | Teadmata, valuuta teadmata, periood teadmata, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
Lõpetatud (2)
| Lepingu kood | Lepingu liik (allikas) | Alamliik (allikas) | Ettevõtte roll | Staatus allikas | Kehtib alates (allikas) | Kehtib kuni (allikas) | Sõlmitud (allikas) | Lõpetatud (allikas) | Allika tasu | Käibemaks rakendub (allikas) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 74005276 | kasutamiseks andmine · KASUTAND | kasutusvaldus | Võtja | Lõpetatud | 2010-04-20 | Teadmata | Teadmata | Teadmata | 0, valuuta teadmata, periood teadmata, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
| LS13-12205 | kasutamiseks andmine · KASUTAND | kasutusvaldus | Võtja | Lõpetatud | 2010-06-10 | 2025-06-09 | Teadmata | 2025-06-10 | 6, valuuta teadmata, aastas, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaÕnne Piimakarjatalu Osaühing: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 6 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Õnne Piimakarjatalu Osaühing: puhaskasum -21 625 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 875 088 €, puhaskasum -21 625 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 875 088 € | -25,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -25,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -21 625 € | -111,1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -111,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 544 495 € | -3,8 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -3,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 5 539 634 € | +1,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 180 868 € | +34,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +34,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 195 472 € | +219,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +219,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 566 120 € | +52,7 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +52,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 5 473 247 € | +4,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +4,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | -11,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -11,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 879 038 € | -18 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -18 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -163 962 € | -269,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -269,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 370 648 € | -30,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -30,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 5 243 833 € | -2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 9 | -25 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -25 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 071 392 € | -15,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -15,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 96 490 € | +5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 534 610 € | +22 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +22 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 5 349 400 € | +0,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +0,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 12 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 263 952 € | +65,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +65,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 91 917 € | +169 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +169 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 438 120 € | +26,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +26,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 5 336 652 € | -7,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -7,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 12 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 763 829 € | -27,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -27,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 34 176 € | -42,2 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -42,2 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 346 203 € | +11 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +11 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 5 772 160 € | -0,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -0,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 12 | -14,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -14,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 051 577 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 59 095 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 312 027 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 5 815 000 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 14 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Õnne Piimakarjatalu Osaühing: riiklikud maksud 69 969 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 347 843 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 69 969 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 27 593 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 7 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 347 843 | 69 969 | 27 593 | 7 |
| 2026 II | 511 173 | 65 158 | 16 800 | 7 |
| 2026 I | 240 898 | 75 153 | 20 561 | 7 |
| 2025 IV | 303 679 | 50 090 | 32 844 | 7 |
| 2025 III | 268 095 | 59 359 | 31 214 | 7 |
| 2025 II | 66 170 | 0 | 17 931 | 7 |
| 2025 I | 268 864 | 64 086 | 17 898 | 7 |
| 2024 IV | 504 472 | 109 997 | 30 248 | 7 |
| 2024 III | 189 561 | 48 599 | 29 769 | 7 |
| 2024 II | 246 903 | 0 | 12 914 | 7 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
Õnne Piimakarjatalu Osaühing: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 23 (allikas: RAR; tõmmis: 05.11.2026).
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 30.09.2026
Summa €: 4 884
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:120390 | 2026-09-30 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10009835 | 1996-02-06 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10009835 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.08.2026
Summa €: 2 035
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:115179 | 2026-08-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10009835 | 1996-02-06 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10009835 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 30.06.2026
Summa €: 8 140
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:105789 | 2026-06-30 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10009835 | 1996-02-06 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10009835 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.05.2026
Summa €: 6 105
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:106123 | 2026-05-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10009835 | 1996-02-06 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10009835 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 30.04.2026
Summa €: 4 070
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:106643 | 2026-04-30 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10009835 | 1996-02-06 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10009835 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.03.2026
Summa €: 2 849
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:107288 | 2026-03-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10009835 | 1996-02-06 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10009835 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.10.2025
Summa €: 6 105
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:98807 | 2025-10-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10009835 | 1996-02-06 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10009835 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 30.09.2025
Summa €: 6 919
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:99382 | 2025-09-30 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10009835 | 1996-02-06 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10009835 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.08.2025
Summa €: 4 884
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:100049 | 2025-08-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10009835 | 1996-02-06 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10009835 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.07.2025
Summa €: 2 035
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:100711 | 2025-07-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10009835 | 1996-02-06 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10009835 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Näidatud 10 / 23
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Allikas aktiivne või kinnitatud (10 / 13)
| Kirje liik | Number | Allika staatus | Alguskuupäev | Lõppkuupäev | Õiguslik kehtivus | Ametlik link |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Heiteallikas | HEIT0007806 | Kinnitatud | Allikas kehtiv alates: 2022-03-11 | Allikas kehtiv kuni: Teadmata | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
| Heiteallikas | HEIT0007807 | Kinnitatud | Allikas kehtiv alates: Teadmata | Allikas kehtiv kuni: Teadmata | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
| Heiteallikas | HEIT0007817 | Kinnitatud | Allikas kehtiv alates: 2022-03-11 | Allikas kehtiv kuni: Teadmata | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
| Heiteallikas | HEIT0007820 | Kinnitatud | Allikas kehtiv alates: 2022-03-11 | Allikas kehtiv kuni: Teadmata | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
| Heiteallikas | HEIT0007821 | Kinnitatud | Allikas kehtiv alates: 2022-03-11 | Allikas kehtiv kuni: Teadmata | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
| Heiteallikas | HEIT0007829 | Kinnitatud | Allikas kehtiv alates: 2022-03-11 | Allikas kehtiv kuni: Teadmata | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
| Heiteallikas | HEIT0008664 | Kinnitatud | Allikas kehtiv alates: Teadmata | Allikas kehtiv kuni: Teadmata | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
| Heiteallikas | HEIT0008668 | Kinnitatud | Allikas kehtiv alates: Teadmata | Allikas kehtiv kuni: Teadmata | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
| Heiteallikas | HEIT0010722 | Kinnitatud | Allikas kehtiv alates: 2022-03-11 | Allikas kehtiv kuni: Teadmata | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
| Heiteallikas | HEIT0010723 | Kinnitatud | Allikas kehtiv alates: 2022-03-11 | Allikas kehtiv kuni: Teadmata | Teadmata | Ametlik link pole saadaval |
Arhiveeritud või lõppenud (0 / 35)
Näidatud 10 / 48
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
Õnne Piimakarjatalu Osaühing: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
Õnne Piimakarjatalu Osaühing: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (2)
- Riigiabi otsus: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023), 4,88 tuh €
- MTA 2026 III: käive 347,8 tuh €, 7 töötajat
2017
- Osakapital muutus: 1 024 000 € → 44 000 €
2016
- Ühinemine: seotud ettevõte 12085088
2015
- Osakapital muutus: 16000000.0 EEK → 1 024 000 €
2001
- Osakapital muutus: puudub → 16000000.0 EEK
- Nimi muudetud: Õnne Piimakarjatalu täisühing → Õnne Piimakarjatalu Osaühing
1996
- Kantud äriregistrisse
- Nimi muudetud: puudub → Õnne Piimakarjatalu täisühing
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 50
50 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
Õnne Piimakarjatalu Osaühing: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.