Külmateenuste Osaühing

RegistrisRegistrikood: 10019093

Külmateenuste Osaühing: 2025. aasta müügitulu 659 404 €, puhaskasum 130 429 € (Ainult ettevõte). 5 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 2025659 404 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20255Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 33201, Põlva maakond, 2025

Puhaskasum 2025, ainult ettevõte, n = 5 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p75554 €28 593 €51 708 €Külmateenuste Osaühing130 429 €, p800100p25mediaanp75554 €28 593 €51 708 €Külmateenuste Osaühing130 429 €, p80

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu659 404 €——
Puhaskasum130 429 €28 593 €p80 (n = 5)
Omakapital363 975 €36 687 €p100 (n = 5)
Töötajaid51p80 (n = 5)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Külmateenuste Osaühing
Registrikood
10019093
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
27.03.1996
Osakapital
3 066 €
KMKR
EE100001242
Aadress
Põlva maakond · Põlva vald, Põlva linn, Kase tn 6

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

Külmateenuste Osaühing on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 75,7 % ja ulatus 659 404 euroni, kasum kasvas 206 %. Tegevusala on Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus (33201). Ettevõte asub Põlva maakonnas. Registreeritud 27.03.1996. Osakapital on 3 066 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 130 429 €, aasta keskmine töötajate arv 5. 2026. aasta III kvartali maksud olid 50 187 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 1. Tegevusloa kirjeid on 2 (sh ajalugu).

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Külmateenuste Osaühing: müügitulu 659 404 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: alla 5 ettevõtte, protsentiili ei näidata.

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2024 · 375 197 €, max 2022 · 858 230 €, viimane 2025 · 659 404 €2019 – 2025659 404 €+75,7 %ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 4)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +75,7 %Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 4)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2024 · 42 623 €, max 2023 · 204 648 €, viimane 2025 · 130 429 €2019 – 2025130 429 €+206 %ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 5)2025 · marginaal 19,8 % (eelmisel aastal 11,4 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +206 %Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 5)2025 · marginaal 19,8 % (eelmisel aastal 11,4 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2024 · 293 546 €, max 2023 · 430 923 €, viimane 2025 · 363 975 €2019 – 2025363 975 €—ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 5)2025 · osakaal varadest 84,5 % (eelmisel aastal 91,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 5)2025 · osakaal varadest 84,5 % (eelmisel aastal 91,5 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2019 · 4, max 2021 · 5, viimane 2025 · 52019 – 20255—ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 5)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: ei näidata (alla 5 ettevõtte) (n = 5)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 I · 44 276 €, max 2023 I · 483 161 €, viimane 2026 III · 56 853 €2022 I – 2026 III129 195 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2025 I · 11 639 €, max 2023 I · 81 172 €, viimane 2026 III · 50 187 €2022 I – 2026 III37 609 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2024 II · 8 222 €, max 2023 III · 21 210 €, viimane 2026 III · 15 700 €2022 I – 2026 III13 499 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riigiabi saadud2 096,21 €——1 otsust · viimane 2024RARtõmmis 06.11.20261 otsust · viimane 2024RARSeis: tõmmis 06.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

Külmateenuste Osaühing: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Külmateenuste Osaühing: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 06.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Külmateenuste Osaühing: puhaskasum 130 429 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 659 404 €, puhaskasum 130 429 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu659 404 €+75,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +75,7 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum130 429 €+206 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +206 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital363 975 €+24 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +24 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad430 760 €+34,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +34,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid5+25 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +25 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu375 197 €-55,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -55,7 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum42 623 €-79,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -79,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital293 546 €-31,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -31,9 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad320 939 €-30,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -30,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid4-20 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -20 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu847 650 €-1,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -1,2 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum204 648 €+8,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +8,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital430 923 €+12,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +12,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad460 841 €+2,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +2,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid50 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu858 230 €+59,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +59,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum189 271 €+65,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +65,7 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital384 273 €+19,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +19,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad451 525 €+11,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +11,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid50 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu539 148 €+12,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +12,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum114 208 €+18,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +18,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital321 824 €+6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +6 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad404 432 €+15,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +15,8 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid5+25 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +25 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu480 027 €-14,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -14,6 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum96 541 €-23,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -23,1 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital303 598 €-8,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -8,1 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad349 232 €-3,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -3,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid40 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu561 974 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum125 615 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital330 240 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad362 858 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid4—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Külmateenuste Osaühing: riiklikud maksud 50 187 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)56 853 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksud50 187 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Tööjõumaksud15 700 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)6——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III56 85350 18715 7006
2026 II74 12823 92413 0786
2026 I160 55944 50914 1676
2025 IV129 19537 60913 4996
2025 III220 44554 42013 0646
2025 II160 94131 4379 3036
2025 I44 27611 63911 0646
2024 IV64 16916 7458 6796
2024 III123 99576 71918 5376
2024 II141 92516 5518 2225

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

Külmateenuste Osaühing: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 1 (allikas: RAR; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 16.09.2024

Summa €: 2 096,21

Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:45559 | 2024-09-16 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10019093 | 1996-03-27 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10019093 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context

state_aid:45559 · 2024-09-16

ariregister:10019093 · 1996-03-27

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

Külmateenuste Osaühing: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

Külmateenuste Osaühing: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 56,9 tuh €, 6 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 74,1 tuh €, 6 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 160,6 tuh €, 6 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (1)
  • MTA 2025 IV: käive 129,2 tuh €, 6 töötajat
    maksud

2011

  • Osakapital muutus: 48000.0 EEK → 3 066 €
    register

1999

  • Osakapital muutus: 12000.0 EEK → 48000.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 12000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Külmateenuste Osaühing
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 26

26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

Külmateenuste Osaühing: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc