Elkarin OÜ
RegistrisRegistrikood: 10019928
ELKARIN OÜ: 2025. aasta müügitulu 379 893 €, puhaskasum 9 221 € (Ainult ettevõte). 7 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas: 1 731,65 €EMTA. Vaatlus: 05.11.2026
Ajalugu
Ajalugu: esmakordselt 21.05.2026; Vanim võlg: 10.06.2026; viimati 05.11.2026; suurim võlg 5 603,57 €; 146 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 22.05.2026. Avalikud signaalid - Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 2025379 893 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20257Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 49411, Ida-Viru maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 269 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 379 893 € | 73 091 € | p84 (n = 269) |
| Puhaskasum | 9 221 € | 0 € | p82 (n = 350) |
| Omakapital | 55 040 € | 18 452 € | p69 (n = 353) |
| Töötajaid | 7 | 1 | p92 (n = 353) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Osaühing ELKARIN
- Registrikood
- 10019928
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 10.04.1996
- Osakapital
- 9 889 €
- KMKR
- EE100161849
- Põhitegevusala
- 49411 Kaubavedu maanteel
- Aadress
- Ida-Viru maakond · Lüganuse vald, Kiviõli linn, Vabaduse pst 23
- Veebileht
- elkarin.ee
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Osaühing ELKARIN on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 1 % ja ulatus 379 893 euroni, kasum langes 30,3 %. Tegevusala on Kaubavedu maanteel (49411). Ettevõte asub Ida-Viru maakonnas. Registreeritud 10.04.1996. Osakapital on 9 889 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 9 221 €, aasta keskmine töötajate arv 7. 2026. aasta III kvartali maksud olid 19 613 €. Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 1 731,65 €. EMTA. Vaatlus: 05.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.05.2026; Vanim võlg: 10.06.2026; viimati 05.11.2026; suurim võlg 5 603,57 €; 146 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 22.05.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 1. Tegevusloa kirjeid on 11 (sh ajalugu).
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
ELKARIN OÜ: müügitulu 379 893 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 49411 · Ida-Viru maakond · 2025 · n = 269
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 379 893 € | +1 % | p84 (n = 269) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +1 %p84 (n = 269)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 9 221 € | -30,3 % | p82 (n = 350) | 2025 · marginaal 2,4 % (eelmisel aastal 3,5 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -30,3 %p82 (n = 350)2025 · marginaal 2,4 % (eelmisel aastal 3,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 55 040 € | — | p69 (n = 353) | 2025 · osakaal varadest 10,6 % (eelmisel aastal 8,5 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p69 (n = 353)2025 · osakaal varadest 10,6 % (eelmisel aastal 8,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 7 | — | p92 (n = 353) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p92 (n = 353)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 164 147 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 24 029 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 11 990 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 2 497 € | — | — | 1 otsust · viimane 2022 | RAR | tõmmis 06.11.2026 | 1 otsust · viimane 2022RARtõmmis 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
ELKARIN OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaELKARIN OÜ: Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 1 731,65 €. EMTA. Vaatlus: 05.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.05.2026; Vanim võlg: 10.06.2026; viimati 05.11.2026; suurim võlg 5 603,57 €; 146 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 22.05.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ettevõte on maksuvõlglaste nimekirjas. Maksuvõlg on 1 731,65 €. EMTA. Vaatlus: 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | Vaidlustatud 0 €; Ajatatud 1 731,65 €; ajatamine kuni 31.12.2026; alla 100 € võlga ei avaldata | EMTA | 05.11.2026 | Vaidlustatud 0 €; Ajatatud 1 731,65 €; ajatamine kuni 31.12.2026; alla 100 € võlga ei avaldataEMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu)mai 2026 – nov 2026 | Ajalugu: esmakordselt 21.05.2026; Vanim võlg: 10.06.2026; viimati 05.11.2026; suurim võlg 5 603,57 €; 146 päeva nimekirjas; nimekirjast väljas 22.05.2026. | — | — | Uus nimekirjas 11.06.2026; Nimekirjast väljas 22.05.2026; Uus nimekirjas 21.05.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | Uus nimekirjas 11.06.2026; Nimekirjast väljas 22.05.2026; Uus nimekirjas 21.05.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 6 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
ELKARIN OÜ: puhaskasum 9 221 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 379 893 €, puhaskasum 9 221 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 379 893 € | +1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 9 221 € | -30,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -30,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 55 040 € | +14,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +14,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 517 270 € | -8,1 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -8,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | -12,5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -12,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 376 294 € | -21,2 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -21,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 13 239 € | -42,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -42,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 48 031 € | +38,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +38,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 562 914 € | +1,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +1,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | -11,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -11,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 477 451 € | +33,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +33,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 23 192 € | +237,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +237,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 34 792 € | +199,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +199,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 555 500 € | +1,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +1,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 9 | +12,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +12,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 357 989 € | -1,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -1,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -16 875 € | -270,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -270,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 11 600 € | -59,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -59,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 547 184 € | +2,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +2,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | +14,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +14,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 364 490 € | +26,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +26,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 9 883 € | +259,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +259,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 28 475 € | +53,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +53,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 532 972 € | -10,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -10,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | -30 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -30 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 287 547 € | -23,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -23,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 2 746 € | +102,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +102,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 18 592 € | +25,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +25,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 593 551 € | -4,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -4,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 10 | -28,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -28,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 377 853 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -102 466 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 14 769 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 621 642 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 14 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
ELKARIN OÜ: riiklikud maksud 19 613 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 95 188 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 19 613 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 13 667 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 9 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 95 188 | 19 613 | 13 667 | 9 |
| 2026 II | 59 388 | 13 878 | 4 964 | 8 |
| 2026 I | 28 201 | 11 118 | 8 083 | 9 |
| 2025 IV | 164 147 | 24 029 | 11 990 | 9 |
| 2025 III | 87 604 | 17 876 | 12 956 | 7 |
| 2025 II | 101 308 | 16 086 | 7 658 | 7 |
| 2025 I | 38 371 | 13 054 | 10 759 | 6 |
| 2024 IV | 116 776 | 24 341 | 12 665 | 7 |
| 2024 III | 158 167 | 32 165 | 13 629 | 7 |
| 2024 II | 57 032 | 12 240 | 8 630 | 9 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
ELKARIN OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 1 (allikas: RAR; tõmmis: 06.11.2026).
Eesti Töötukassa · Palgatoetus VTA >> Palgatoetus VTA · 31.05.2022
Summa €: 2 497
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:12957 | 2022-05-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10019928 | 1996-04-10 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10019928 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
ELKARIN OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
ELKARIN OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 06.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 95,2 tuh €, 9 töötajat
- MTA 2026 II: käive 59,4 tuh €, 8 töötajat
- MTA 2026 I: käive 28,2 tuh €, 9 töötajat
2011
- Osakapital muutus: 155000.0 EEK → 9 889 €
2003
- Osakapital muutus: 125000.0 EEK → 155000.0 EEK
1998
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 125000.0 EEK
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Osaühing ELKARIN
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 27
27 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
ELKARIN OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.