Mällikvere Põllumajandusühistu
RegistrisRegistrikood: 10023918
Mällikvere Põllumajandusühistu: 2025. aasta müügitulu 1 123 541 €, puhaskasum -28 382 € (Ainult ettevõte). 7 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
Ajalugu
Ajalugu: esmakordselt 21.07.2026; Vanim võlg: 20.07.2026; viimati 21.07.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026. Avalikud signaalid - Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 20251 123 541 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20257Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 01111, Jõgeva maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 101 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 123 541 € | 157 667 € | p87 (n = 101) |
| Puhaskasum | -28 382 € | 9 856 € | p18 (n = 103) |
| Omakapital | 3 515 403 € | 349 441 € | p93 (n = 103) |
| Töötajaid | 7 | 1 | p87 (n = 104) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Mällikvere Põllumajandusühistu
- Registrikood
- 10023918
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Tulundusühistu
- Registreeritud
- 19.04.1996
- Osakapital
- puudub
- KMKR
- EE100390610
- Aadress
- Jõgeva maakond · Põltsamaa vald, Mällikvere küla, Mällikvere farm
- Telefon
- +372 7769703
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Mällikvere Põllumajandusühistu on tulundusühistu. 2025. aastal langes müügitulu 9,9 % ja oli 1 123 541 €, kasum oli -28 382 € (eelmisel aastal 203 761 €). Tegevusala on Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (01111). Ettevõte asub Jõgeva maakonnas. Registreeritud 19.04.1996. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 7. 2026. aasta III kvartali maksud olid 0 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.07.2026; Vanim võlg: 20.07.2026; viimati 21.07.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 22. Riigi kinnisvararegistris (RKVR) on 10 lepingupoole kirjet.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Mällikvere Põllumajandusühistu: müügitulu 1 123 541 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 01111 · Jõgeva maakond · 2025 · n = 101
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 1 123 541 € | -9,9 % | p87 (n = 101) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -9,9 %p87 (n = 101)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -28 382 € | -113,9 % | p18 (n = 103) | 2025 · marginaal -2,5 % (eelmisel aastal 16,3 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -113,9 %p18 (n = 103)2025 · marginaal -2,5 % (eelmisel aastal 16,3 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 3 515 403 € | — | p93 (n = 103) | 2025 · osakaal varadest 73,9 % (eelmisel aastal 79,9 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p93 (n = 103)2025 · osakaal varadest 73,9 % (eelmisel aastal 79,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 7 | — | p87 (n = 104) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p87 (n = 104)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 430 680 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 25 197 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 16 515 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 157 724,97 € | — | — | 22 otsust · viimane 2026 | RAR | tõmmis 05.11.2026 | 22 otsust · viimane 2026RARtõmmis 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
Mällikvere Põllumajandusühistu: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 10 / 10
Laadi selle lehe CSVKehtivad (3)
| Lepingu kood | Lepingu liik (allikas) | Alamliik (allikas) | Ettevõtte roll | Staatus allikas | Kehtib alates (allikas) | Kehtib kuni (allikas) | Sõlmitud (allikas) | Lõpetatud (allikas) | Allika tasu | Käibemaks rakendub (allikas) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OL23-785 | omandamine · OMAND | ostmine | Andja | Kehtiv | Teadmata | Teadmata | 2023-02-28 | Teadmata | Teadmata, valuuta teadmata, periood teadmata, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
| VL00-54937 | võõrandamine · VOORAND | maareformi seaduse alusel kasutusvaldusega koormatud kinnistu võõrandamine | Võtja | Kehtiv | Teadmata | Teadmata | 2021-11-24 | Teadmata | Teadmata, valuuta teadmata, periood teadmata, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
| VL23-838 | võõrandamine · VOORAND | maareformi seaduse alusel kasutusvaldusega koormatud kinnistu võõrandamine | Võtja | Kehtiv | Teadmata | Teadmata | 2023-03-08 | Teadmata | Teadmata, valuuta teadmata, periood teadmata, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
Lõpetatud (7)
| Lepingu kood | Lepingu liik (allikas) | Alamliik (allikas) | Ettevõtte roll | Staatus allikas | Kehtib alates (allikas) | Kehtib kuni (allikas) | Sõlmitud (allikas) | Lõpetatud (allikas) | Allika tasu | Käibemaks rakendub (allikas) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 74002743 | kasutamiseks andmine · KASUTAND | kasutusvaldus | Võtja | Lõpetatud | 2008-01-09 | Teadmata | Teadmata | Teadmata | 0, valuuta teadmata, periood teadmata, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
| 74002947 | kasutamiseks andmine · KASUTAND | kasutusvaldus | Võtja | Lõpetatud | 2008-02-22 | Teadmata | Teadmata | Teadmata | 0, valuuta teadmata, periood teadmata, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
| 74005404 | kasutamiseks andmine · KASUTAND | kasutusvaldus | Võtja | Lõpetatud | 2010-06-30 | Teadmata | Teadmata | Teadmata | 0, valuuta teadmata, periood teadmata, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
| LL19-1885 | kasutamiseks andmine · KASUTAND | maa rentimine | Võtja | Lõpetatud | 2019-07-01 | 2024-10-01 | Teadmata | 2024-10-01 | 320, valuuta teadmata, aastas, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
| LS13-13640 | kasutamiseks andmine · KASUTAND | kasutusvaldus | Võtja | Lõpetatud | 2010-08-31 | 2025-08-30 | Teadmata | 2021-12-06 | 7,8, valuuta teadmata, aastas, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
| LS13-4842 | kasutamiseks andmine · KASUTAND | kasutusvaldus | Võtja | Lõpetatud | 2008-02-15 | 2023-02-14 | Teadmata | 2023-03-10 | 17, valuuta teadmata, aastas, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
| LS13-4850 | kasutamiseks andmine · KASUTAND | kasutusvaldus | Võtja | Lõpetatud | 2008-03-28 | 2023-03-27 | Teadmata | 2021-12-06 | 6,35, valuuta teadmata, aastas, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaMällikvere Põllumajandusühistu: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt 21.07.2026; Vanim võlg: 20.07.2026; viimati 21.07.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | Ajalugu: esmakordselt 21.07.2026; Vanim võlg: 20.07.2026; viimati 21.07.2026; 1 päev nimekirjas; nimekirjast väljas 22.07.2026. | — | — | Nimekirjast väljas 22.07.2026; Uus nimekirjas 21.07.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | Nimekirjast väljas 22.07.2026; Uus nimekirjas 21.07.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 2 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 2 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | 1 pant · kokku 63 911,65 € | — | — | viimane kanne 19.12.2003 · pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | viimane kanne 19.12.2003 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Mällikvere Põllumajandusühistu: puhaskasum -28 382 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 1 123 541 €, puhaskasum -28 382 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 123 541 € | -9,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -9,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -28 382 € | -113,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -113,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 3 515 403 € | -2,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -2,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 4 754 223 € | +5,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +5,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 246 942 € | +5,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +5,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 203 761 € | +249,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +249,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 3 593 032 € | +4,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +4,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 4 498 925 € | +9,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +9,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 180 792 € | -20,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -20,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | -136 481 € | -116,8 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -116,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 3 426 906 € | -5,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -5,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 4 103 760 € | -0,4 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -0,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 478 438 € | +11,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +11,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 811 780 € | +185,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +185,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 3 622 319 € | +26,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +26,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 4 120 669 € | +18,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +18,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 328 836 € | -1,6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -1,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 283 942 € | +251,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +251,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 2 864 303 € | +8,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +8,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 3 464 223 € | +6 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 349 944 € | +35,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +35,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 80 849 € | -78,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -78,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 2 634 057 € | +1,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 3 267 321 € | -4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | -12,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -12,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 994 753 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 369 061 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 2 597 208 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 3 403 168 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Mällikvere Põllumajandusühistu: riiklikud maksud 0 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 655 874 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 0 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 11 739 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 3 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 655 874 | 0 | 11 739 | 3 |
| 2026 II | 83 375 | 0 | 13 136 | 3 |
| 2026 I | 341 101 | 102 633 | 24 756 | 3 |
| 2025 IV | 430 680 | 25 197 | 16 515 | 3 |
| 2025 III | 374 913 | 0 | 11 878 | 3 |
| 2025 II | 201 644 | 0 | 11 409 | 3 |
| 2025 I | 366 768 | 102 119 | 28 246 | 3 |
| 2024 IV | 521 418 | 89 277 | 21 548 | 3 |
| 2024 III | 227 931 | 18 241 | 16 329 | 3 |
| 2024 II | 15 936 | 0 | 17 522 | 3 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
Mällikvere Põllumajandusühistu: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 22 (allikas: RAR; tõmmis: 05.11.2026).
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.08.2026
Summa €: 8 137,56
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:120984 | 2026-08-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10023918 | 1996-04-19 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10023918 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.08.2026
Summa €: 10 170,52
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:115183 | 2026-08-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10023918 | 1996-04-19 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10023918 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.07.2026
Summa €: 14 245
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:104540 | 2026-07-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10023918 | 1996-04-19 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10023918 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 30.04.2026
Summa €: 7 326
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:80514 | 2026-04-30 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10023918 | 1996-04-19 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10023918 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.01.2026
Summa €: 3 663
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:84241 | 2026-01-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10023918 | 1996-04-19 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10023918 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 30.09.2025
Summa €: 2 442
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:65126 | 2025-09-30 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10023918 | 1996-04-19 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10023918 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 30.09.2025
Summa €: 14 245
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:64904 | 2025-09-30 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10023918 | 1996-04-19 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10023918 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.08.2025
Summa €: 11 396
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:66416 | 2025-08-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10023918 | 1996-04-19 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10023918 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.07.2025
Summa €: 2 849
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:67353 | 2025-07-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10023918 | 1996-04-19 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10023918 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023) · 31.05.2025
Summa €: 5 291
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:69654 | 2025-05-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:10023918 | 1996-04-19 | https://ariregister.rik.ee/est/company/10023918 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Näidatud 10 / 22
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
Mällikvere Põllumajandusühistu: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
Mällikvere Põllumajandusühistu: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (7)
- MTA 2026 III: käive 655,9 tuh €, 3 töötajat
- Riigiabi otsus: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023), 8,14 tuh €
- Riigiabi otsus: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023), 10,2 tuh €
- Riigiabi otsus: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023), 14,2 tuh €
- MTA 2026 II: käive 83,4 tuh €, 3 töötajat
- Riigiabi otsus: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt maksuvähendustena antav abi (artikkel 44 alates 01.07.2023), 7,33 tuh €
- MTA 2026 I: käive 341,1 tuh €, 3 töötajat
1996
- Kantud äriregistrisse
- Nimi muudetud: puudub → puudub
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 44
44 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
Mällikvere Põllumajandusühistu: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.