Citysec OÜ
RegistrisRegistrikood: 10030232
CITYSEC OÜ: 2025. aasta müügitulu 205 571 €, puhaskasum 68 242 € (Ainult ettevõte). 2 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 2025205 571 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20252Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 46901, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 1 207 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 205 571 € | 140 325 € | p55 (n = 1 207) |
| Puhaskasum | 68 242 € | 0 € | p88 (n = 1 862) |
| Omakapital | 120 927 € | 16 530 € | p73 (n = 1 877) |
| Töötajaid | 2 | 0 | p90 (n = 1 874) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- CITYSEC OÜ
- Registrikood
- 10030232
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 07.05.1996
- Osakapital
- 79 875 €
- KMKR
- EE100066274
- Põhitegevusala
- 46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 24
- Veebileht
- citysec.ee
- Telefon
- +372 6999090
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: Aktsiaselts CITYSEC
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
CITYSEC OÜ on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 17,4 % ja oli 205 571 €, kasum oli 68 242 € (eelmisel aastal -87 066 €). Tegevusala on Spetsialiseerimata hulgikaubandus (46901). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 07.05.1996. Osakapital on 79 875 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 2. 2026. aasta III kvartali maksud olid 4 715 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Tegevusloa kirjeid on 1 (sh ajalugu).
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
CITYSEC OÜ: müügitulu 205 571 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 46901 · Harju maakond · 2025 · n = 1 207
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 205 571 € | -17,4 % | p55 (n = 1207) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -17,4 %p55 (n = 1207)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 68 242 € | +178,4 % | p88 (n = 1862) | 2025 · marginaal 33,2 % (eelmisel aastal -35 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +178,4 %p88 (n = 1862)2025 · marginaal 33,2 % (eelmisel aastal -35 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 120 927 € | — | p73 (n = 1877) | 2025 · osakaal varadest 24,9 % (eelmisel aastal 14,1 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | p73 (n = 1877)2025 · osakaal varadest 24,9 % (eelmisel aastal 14,1 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 2 | — | p90 (n = 1874) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | p90 (n = 1874)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 38 967 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 57 202 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 3 592 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 07.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 07.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | RIKkontrollitud 07.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
CITYSEC OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaCITYSEC OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | RIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 07.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 07.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 6 kirjet | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | 1 pant · kokku 83 085,14 € | — | — | viimane kanne 04.11.1997 · pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | viimane kanne 04.11.1997 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
CITYSEC OÜ: puhaskasum 68 242 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 205 571 €, puhaskasum 68 242 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 205 571 € | -17,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -17,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 68 242 € | +178,4 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +178,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 120 927 € | +129,5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +129,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 486 184 € | +30 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +30 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 248 995 € | -17,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -17,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | -87 066 € | -120,7 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -120,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 52 685 € | -62,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -62,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 373 883 € | -27,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -27,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 301 300 € | -68,8 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -68,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | -39 442 € | -137,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -137,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 139 751 € | -22 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -22 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 512 874 € | +48,3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +48,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 966 256 € | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | 104 124 € | +166,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +166,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 179 193 € | +138,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +138,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 345 851 € | +47,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +47,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | -33,3 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -33,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 157 066 € | +86,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +86,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | -157 497 € | -96,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -96,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 75 069 € | -67,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -67,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 234 928 € | -13,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -13,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 3 | +50 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | +50 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 84 142 € | -6,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -6,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | -80 188 € | -126,4 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -126,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 232 567 € | -25,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -25,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 270 557 € | -25,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | -25,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | 0 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 0 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Müügitulu | 89 930 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Puhaskasum | -35 423 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Omakapital | 312 754 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Varad | 363 800 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajaid | 2 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 07.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 07.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
CITYSEC OÜ: riiklikud maksud 4 715 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 49 675 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 4 715 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 3 467 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 2 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 07.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 07.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 49 675 | 4 715 | 3 467 | 2 |
| 2026 II | 168 744 | 7 701 | 3 467 | 2 |
| 2026 I | 62 866 | 7 853 | 3 509 | 2 |
| 2025 IV | 38 967 | 57 202 | 3 592 | 2 |
| 2025 III | 109 854 | 7 156 | 3 592 | 2 |
| 2025 II | 39 043 | 7 545 | 3 592 | 2 |
| 2025 I | 69 467 | 16 072 | 3 721 | 2 |
| 2024 IV | 48 209 | 11 250 | 4 165 | 2 |
| 2024 III | 55 583 | 11 864 | 3 483 | 2 |
| 2024 II | 60 130 | 9 946 | 3 483 | 2 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
CITYSEC OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
CITYSEC OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
CITYSEC OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 49,7 tuh €, 2 töötajat
- MTA 2026 II: käive 168,7 tuh €, 2 töötajat
- MTA 2026 I: käive 62,9 tuh €, 2 töötajat
2023
- Osakapital muutus: 79 875 € → 79 875 €
- Nimi muudetud: Aktsiaselts CITYSEC → CITYSEC OÜ
2011
- Osakapital muutus: 1250000.0 EEK → 79 875 €
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 1250000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Aktsiaselts CITYSEC
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 26
26 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
CITYSEC OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 07.11.2026) | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 07.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.