Põltsamaa Uus Apteek OÜ
RegistrisRegistrikood: 10034945
Põltsamaa Uus Apteek OÜ: 2025. aasta müügitulu 1 978 186 €, puhaskasum 2 551 € (Ainult ettevõte). 7 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
Ajalugu
Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2026; viimati 11.03.2026; nimekirjast väljas 12.03.2026. Avalikud signaalid - Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
- Müügitulu 20251 978 186 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20257Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 47731, Jõgeva maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 5 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 978 186 € | 1 790 738 € | p80 (n = 5) |
| Puhaskasum | 2 551 € | 22 615 € | p40 (n = 5) |
| Omakapital | 13 802 € | 82 539 € | p20 (n = 5) |
| Töötajaid | 7 | 6 | p80 (n = 5) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Põltsamaa Uus Apteek OÜ
- Registrikood
- 10034945
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 29.05.1996
- Osakapital
- 2 556 €
- KMKR
- EE100661572
- Põhitegevusala
- 47731 Ravimite jaemüük
- Aadress
- Jõgeva maakond · Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Kesk tn 3
- Telefon
- +372 7752724
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: Osaühing "Põltsamaa Uus Apteek"
- Jagunemine: seotud ettevõte · 27.10.2021: Rebase Kinnisvara OÜ (16351762)
- Jagunemine: seotud ettevõte · 27.10.2021: Põltsamaa Prillipood OÜ (16351753)
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Põltsamaa Uus Apteek OÜ on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 1,6 % ja oli 1 978 186 €, kasum langes 95,3 %. Tegevusala on Ravimite jaemüük (47731). Ettevõte asub Jõgeva maakonnas. Registreeritud 29.05.1996. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 2 551 €, aasta keskmine töötajate arv 7. 2026. aasta III kvartali maksud olid 32 437 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2026; viimati 11.03.2026; nimekirjast väljas 12.03.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Põltsamaa Uus Apteek OÜ: müügitulu 1 978 186 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 47731 · Jõgeva maakond · 2025 · n = 5
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 1 978 186 € | -1,6 % | p80 (n = 5) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -1,6 %p80 (n = 5)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 2 551 € | -95,3 % | p40 (n = 5) | 2025 · marginaal 0,1 % (eelmisel aastal 2,7 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -95,3 %p40 (n = 5)2025 · marginaal 0,1 % (eelmisel aastal 2,7 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 13 802 € | — | p20 (n = 5) | 2025 · osakaal varadest 4,1 % (eelmisel aastal 35,6 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p20 (n = 5)2025 · osakaal varadest 4,1 % (eelmisel aastal 35,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 7 | — | p80 (n = 5) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | p80 (n = 5)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 497 462 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 30 794 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 24 365 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 05.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?
Põltsamaa Uus Apteek OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaPõltsamaa Uus Apteek OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2026; viimati 11.03.2026; nimekirjast väljas 12.03.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 04.11.2026 | EMTA04.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 10.03.2026; viimati 11.03.2026; nimekirjast väljas 12.03.2026. | — | — | Nimekirjast väljas 12.03.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 04.11.2026 | Nimekirjast väljas 12.03.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | RIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 05.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 6 kirjet | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | 1 pant · kokku 15 338,8 € | — | — | viimane kanne 01.10.1997 · pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | viimane kanne 01.10.1997 · pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 04.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Põltsamaa Uus Apteek OÜ: puhaskasum 2 551 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 1 978 186 €, puhaskasum 2 551 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 978 186 € | -1,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -1,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 2 551 € | -95,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -95,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 13 802 € | -87,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -87,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 336 761 € | +7,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +7,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 2 010 960 € | +4,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +4,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 54 005 € | -21,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -21,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 111 251 € | -5,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -5,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 312 738 € | -8,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -8,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | 0 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 919 758 € | +3,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +3,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 68 666 € | -23,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -23,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 117 246 € | -8,8 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -8,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 342 350 € | -3,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -3,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | 0 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 853 146 € | -0,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -0,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 89 320 € | -8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 128 580 € | +7,8 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +7,8 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 353 653 € | +1,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 7 | -22,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -22,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 867 707 € | +3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 97 056 € | +25,2 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +25,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 119 260 € | -72,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -72,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 349 560 € | -44,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -44,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 9 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 813 557 € | +5,1 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +5,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 77 507 € | -12,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -12,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 440 597 € | -0,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | -0,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 633 407 € | +1,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +1,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 9 | +12,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | +12,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Müügitulu | 1 726 064 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Puhaskasum | 88 833 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Omakapital | 444 159 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Varad | 621 592 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 05.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Põltsamaa Uus Apteek OÜ: riiklikud maksud 32 437 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 508 472 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 32 437 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 25 742 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 7 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 05.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 508 472 | 32 437 | 25 742 | 7 |
| 2026 II | 464 097 | 29 009 | 22 273 | 8 |
| 2026 I | 474 826 | 36 538 | 23 630 | 8 |
| 2025 IV | 497 462 | 30 794 | 24 365 | 8 |
| 2025 III | 506 952 | 33 359 | 25 991 | 8 |
| 2025 II | 487 918 | 31 259 | 23 587 | 8 |
| 2025 I | 484 152 | 34 876 | 22 276 | 8 |
| 2024 IV | 506 930 | 32 652 | 20 642 | 7 |
| 2024 III | 500 667 | 31 916 | 22 261 | 8 |
| 2024 II | 496 698 | 31 488 | 21 399 | 6 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?
Põltsamaa Uus Apteek OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?
Põltsamaa Uus Apteek OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?
Põltsamaa Uus Apteek OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2026 III: käive 508,5 tuh €, 7 töötajat
2021
- Nimi muudetud: Osaühing "Põltsamaa Uus Apteek" → Põltsamaa Uus Apteek OÜ
- Jagunemine: seotud ettevõte Rebase Kinnisvara OÜ (16351762)
- Jagunemine: seotud ettevõte Põltsamaa Prillipood OÜ (16351753)
2011
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
1999
- Osakapital muutus: 14000.0 EEK → 40000.0 EEK
1996
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 14000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Osaühing "Põltsamaa Uus Apteek"
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 28
28 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?
Põltsamaa Uus Apteek OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 05.11.2026 07:45 | 05.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.