Contactus OÜ

RegistrisRegistrikood: 10076926

CONTACTUS OÜ: 2025. aasta müügitulu 780 207 €, puhaskasum 378 611 € (Ainult ettevõte). 14 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 2025780 207 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 202514Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 7112, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 284 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p757 025 €26 772 €86 828 €CONTACTUS OÜ780 207 €, p970100p25mediaanp757 025 €26 772 €86 828 €CONTACTUS OÜ780 207 €, p97

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu780 207 €26 772 €p97 (n = 284)
Puhaskasum378 611 €947 €p98 (n = 385)
Omakapital845 919 €18 017 €p98 (n = 387)
Töötajaid140p99 (n = 389)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
CONTACTUS OÜ
Registrikood
10076926
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
12.09.1996
Osakapital
25 600 €
KMKR
EE100240621
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139e/2
Veebileht
contactus.ee

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Varasemad nimed / õigusjärglus

Varasemad nimed: aktsiaselts CONTACTUS

  • Jagunemine: seotud ettevõte · 20.10.2023: Papioru OÜ (16844496)
  • Jagunemine: seotud ettevõte · 20.10.2023: Margules OÜ (16844467)
  • Jagunemine: seotud ettevõte · 20.10.2023: Lätteoru OÜ (16844450)

Äriregister (avaandmed)

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-05

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-05

CONTACTUS OÜ on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 0,1 % ja ulatus 780 207 euroni, kasum kasvas 13,7 %. Tegevusala on Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon (7112). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 12.09.1996. Osakapital on 25 600 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 378 611 €, aasta keskmine töötajate arv 14. 2026. aasta III kvartali maksud olid 93 863 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026. Tegevusloa kirjeid on 6 (sh ajalugu).

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

CONTACTUS OÜ: müügitulu 780 207 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 7112 · Harju maakond · 2025 · n = 284

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2021 · 558 220 €, max 2022 · 968 830 €, viimane 2025 · 780 207 €2019 – 2025780 207 €+0,1 %p97 (n = 284)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +0,1 %Koht: p97 (n = 284)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2019 · 259 640 €, max 2021 · 426 115 €, viimane 2025 · 378 611 €2019 – 2025378 611 €+13,7 %p98 (n = 385)2025 · marginaal 48,5 % (eelmisel aastal 42,7 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +13,7 %Koht: p98 (n = 385)2025 · marginaal 48,5 % (eelmisel aastal 42,7 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2023 · 291 834 €, max 2022 · 1 593 682 €, viimane 2025 · 845 919 €2019 – 2025845 919 €—p98 (n = 387)2025 · osakaal varadest 88,1 % (eelmisel aastal 80,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p98 (n = 387)2025 · osakaal varadest 88,1 % (eelmisel aastal 80,8 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2024 · 14, max 2019 · 16, viimane 2025 · 142019 – 202514—p99 (n = 389)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p99 (n = 389)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2023 IV · 124 604 €, max 2023 I · 293 004 €, viimane 2026 III · 155 985 €2022 I – 2026 III219 072 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2023 IV · 67 568 €, max 2024 IV · 103 532 €, viimane 2026 III · 93 863 €2022 I – 2026 III93 902 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 40 775 €, max 2022 III · 53 373 €, viimane 2026 III · 49 161 €2022 I – 2026 III49 213 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

CONTACTUS OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

CONTACTUS OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

Juhatuse määramised: 2 kehtivat määramist ajavahemikul 05.11.2025–04.11.2026; viimane 03.07.2026. Allikas: RIK, seisuga 04.11.2026. Ainult juhatuse liikmed; esimesed 30 päeva pärast asutamist on välja jäetud. RIK

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 06.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 0 punkti
  3. Juhtorgani vahetus · 10 punkti
    Vaata salvestatud tõendit

    Salvestatud panus: 10 punkti.

  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

CONTACTUS OÜ: puhaskasum 378 611 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 780 207 €, puhaskasum 378 611 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu780 207 €+0,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +0,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum378 611 €+13,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +13,7 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital845 919 €+63,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +63,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad960 352 €+50 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +50 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid140 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu779 148 €+25,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +25,9 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum333 000 €-12,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -12,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital517 307 €+77,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +77,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad640 323 €+54,2 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +54,2 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid14-6,7 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -6,7 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu618 804 €-36,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -36,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum381 022 €+21,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +21,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital291 834 €-81,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -81,7 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad415 314 €-80,4 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -80,4 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid150 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu968 830 €+73,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +73,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum314 615 €-26,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -26,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital1 593 682 €+7,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +7,7 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad2 118 598 €+15,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +15,5 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid15-6,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -6,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu558 220 €-20,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -20,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum426 115 €+54,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +54,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital1 479 066 €+9,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +9,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad1 834 789 €+15 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +15 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid16+6,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +6,7 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu705 658 €+5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +5 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum276 509 €+6,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +6,5 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital1 352 951 €+13,1 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +13,1 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad1 595 465 €+24,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +24,9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid15-6,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -6,3 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu672 343 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum259 640 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital1 196 442 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad1 277 701 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid16—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

CONTACTUS OÜ: riiklikud maksud 93 863 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)155 985 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksud93 863 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Tööjõumaksud49 161 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)11——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III155 98593 86349 16111
2026 II145 77872 46945 88512
2026 I200 71390 36250 70412
2025 IV219 07293 90249 21312
2025 III190 70798 51650 87712
2025 II166 93676 82547 27012
2025 I217 68286 32847 20812
2024 IV173 585103 53253 06412
2024 III190 50483 68447 42412
2024 II148 35970 00944 88112

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

CONTACTUS OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

CONTACTUS OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

CONTACTUS OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

  • Äriühingu ümberkujundamise teade
    teadaanneAmetlikud Teadaanded ↗
  • Osakapital muutus: 25 600 € → 25 600 €
    register

2023

2011

  • Osakapital muutus: 400000.0 EEK → 25 600 €
    register

1999

  • Osakapital muutus: 100000.0 EEK → 400000.0 EEK
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 100000.0 EEK
    register

Näidatud 10 / 31

31 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

CONTACTUS OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 06.11.2026)05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc