OÜ Eimas Grupp

RegistrisRegistrikood: 11044802

OÜ Eimas Grupp: 2025. aasta müügitulu 38 940 €, puhaskasum -46 457 € (Ainult ettevõte). 2 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
  • Müügitulu 202538 940 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20252Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 16121, Jõgeva maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 6 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7513 302 €31 569 €109 667 €OÜ Eimas Grupp38 940 €, p670100p25mediaanp7513 302 €31 569 €109 667 €OÜ Eimas Grupp38 940 €, p67

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu38 940 €31 569 €p67 (n = 6)
Puhaskasum-46 457 €481 €p17 (n = 6)
Omakapital524 311 €37 100 €p83 (n = 6)
Töötajaid21p83 (n = 6)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
OÜ Eimas Grupp
Registrikood
11044802
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
16.07.2004
Osakapital
2 556 €
KMKR
EE100919062
Aadress
Jõgeva maakond · Põltsamaa vald, Puurmani alevik, Tallinna mnt 8

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-10-31

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-10-31

OÜ Eimas Grupp on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 16,7 % ja ulatus 38 940 euroni, kasum oli -46 457 € (eelmisel aastal -59 199 €). Tegevusala on Puidu töötlemine ja viimistlemine (16121). Ettevõte asub Jõgeva maakonnas. Registreeritud 16.07.2004. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 2. 2026. aasta III kvartali maksud olid 3 282 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

OÜ Eimas Grupp: müügitulu 38 940 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 16121 · Jõgeva maakond · 2025 · n = 6

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2024 · 33 365 €, max 2021 · 283 574 €, viimane 2025 · 38 940 €2019 – 202538 940 €+16,7 %p67 (n = 6)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +16,7 %Koht: p67 (n = 6)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2024 · -59 199 €, max 2021 · 120 734 €, viimane 2025 · -46 457 €2019 – 2025-46 457 €+21,5 %p17 (n = 6)2025 · marginaal -119,3 % (eelmisel aastal -177,4 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +21,5 %Koht: p17 (n = 6)2025 · marginaal -119,3 % (eelmisel aastal -177,4 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2019 · 493 583 €, max 2022 · 664 118 €, viimane 2025 · 524 311 €2019 – 2025524 311 €—p83 (n = 6)2025 · osakaal varadest 99,5 % (eelmisel aastal 99,5 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p83 (n = 6)2025 · osakaal varadest 99,5 % (eelmisel aastal 99,5 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2020 · 2, max 2019 · 3, viimane 2025 · 22019 – 20252—p83 (n = 6)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p83 (n = 6)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2024 IV · 3 852 €, max 2022 II · 72 708 €, viimane 2026 III · 6 506 €2022 I – 2026 III8 156 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2023 II · 2 680 €, max 2022 II · 10 438 €, viimane 2026 III · 3 282 €2022 I – 2026 III3 554 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 2 651 €, max 2026 I · 3 483 €, viimane 2026 III · 3 483 €2022 I – 2026 III3 310 €——2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262025 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?

OÜ Eimas Grupp: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

OÜ Eimas Grupp: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA30.10.2026EMTASeis: 30.10.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 30.10.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 05.11.2026RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 30.10.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 10 punkti
    Vaata salvestatud tõendit

    Salvestatud panus: 10 punkti.

  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Koondsignaal arvutatud: 30.10.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

OÜ Eimas Grupp: puhaskasum -46 457 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 38 940 €, puhaskasum -46 457 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu38 940 €+16,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +16,7 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-46 457 €+21,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +21,5 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital524 311 €-8,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -8,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad526 968 €-8,1 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -8,1 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid20 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu33 365 €-53,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -53,8 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-59 199 €-73,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -73,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital570 768 €-9,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -9,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad573 719 €-9,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -9,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid20 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu72 278 €-63,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -63,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-34 150 €-201,8 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -201,8 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital629 968 €-5,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -5,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad633 361 €-6,3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -6,3 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid20 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu196 916 €-30,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -30,6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum33 549 €-72,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -72,2 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital664 118 €+5,3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad675 643 €+6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +6 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid20 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu283 574 €+116,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +116,6 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum120 734 €+359,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +359,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital630 569 €+21,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +21,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad637 144 €+21,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +21,6 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid20 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: 0 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu130 921 €+84,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +84,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum26 253 €+170,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +170,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital519 836 €+5,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,3 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad524 112 €+5,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +5,9 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid2-33,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -33,3 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu70 901 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-37 121 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital493 583 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad494 892 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid3—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

OÜ Eimas Grupp: riiklikud maksud 3 282 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)6 506 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud3 282 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud3 483 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)2——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III6 5063 2823 4832
2026 II9 9754 2043 4832
2026 I7 9234 3873 4832
2025 IV8 1563 5543 3102
2025 III12 3684 5473 3102
2025 II8 9764 5933 3102
2025 I11 5854 6643 2792
2024 IV3 8523 1363 2172
2024 III10 1354 1803 2172
2024 II9 2013 9653 2172

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?

OÜ Eimas Grupp: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 31.10.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?

OÜ Eimas Grupp: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?

OÜ Eimas Grupp: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 31.10.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 6,51 tuh €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 9,98 tuh €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 7,92 tuh €, 2 töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (2)
  • MTA 2025 IV: käive 8,16 tuh €, 2 töötajat
    maksud
  • MTA 2025 III: käive 12,4 tuh €, 2 töötajat
    maksud

2011

  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
    register

2004

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → OÜ Eimas Grupp
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 24

24 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?

OÜ Eimas Grupp: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 05.11.2026)31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata31.10.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc