Naage Talu OÜ
RegistrisRegistrikood: 11227646
Naage Talu OÜ: 2025. aasta müügitulu 18 792 €, puhaskasum -10 788 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
- Müügitulu 202518 792 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 20250Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 41001, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 2 310 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 792 € | 67 860 € | p21 (n = 2 310) |
| Puhaskasum | -10 788 € | 725 € | p10 (n = 2 955) |
| Omakapital | 105 249 € | 16 798 € | p81 (n = 2 970) |
| Töötajaid | 0 | 1 | p44 (n = 2 965) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Naage Talu OÜ
- Registrikood
- 11227646
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 13.03.2006
- Osakapital
- 2 556,47 €
- KMKR
- EE101038586
- Põhitegevusala
- 41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Aadress
- Harju maakond · Harku vald, Naage küla, Vana-Madise tee 7a
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: Naage Veok OÜ · Osaühing Bluegrass
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Naage Talu OÜ on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 170,3 % ja ulatus 18 792 euroni, kasum oli -10 788 € (eelmisel aastal -11 360 €). Tegevusala on Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (41001). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 13.03.2006. Osakapital on 2 556,47 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. 2026. aasta III kvartali maksud olid 938 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 4. Riigi kinnisvararegistris (RKVR) on 1 lepingupoole kirje.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Naage Talu OÜ: müügitulu 18 792 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 41001 · Harju maakond · 2025 · n = 2 310
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 18 792 € | +170,3 % | p21 (n = 2310) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +170,3 %p21 (n = 2310)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | -10 788 € | +5 % | p10 (n = 2955) | 2025 · marginaal -57,4 % (eelmisel aastal -163,4 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +5 %p10 (n = 2955)2025 · marginaal -57,4 % (eelmisel aastal -163,4 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 105 249 € | — | p81 (n = 2970) | 2025 · osakaal varadest 99,6 % (eelmisel aastal 100 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p81 (n = 2970)2025 · osakaal varadest 99,6 % (eelmisel aastal 100 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 0 | — | p44 (n = 2965) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | p44 (n = 2965)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 5 750 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 1 260 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 0 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 2 025,56 € | — | — | 4 otsust · viimane 2023 | RAR | tõmmis 06.11.2026 | 4 otsust · viimane 2023RARtõmmis 06.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?
Naage Talu OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 1 / 1
Laadi selle lehe CSVKehtivad (1)
| Lepingu kood | Lepingu liik (allikas) | Alamliik (allikas) | Ettevõtte roll | Staatus allikas | Kehtib alates (allikas) | Kehtib kuni (allikas) | Sõlmitud (allikas) | Lõpetatud (allikas) | Allika tasu | Käibemaks rakendub (allikas) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VL00-44277 | võõrandamine · VOORAND | Teadmata | Võtja | Kehtiv | 2019-05-22 | Teadmata | 2019-05-16 | Teadmata | Teadmata, valuuta teadmata, periood teadmata, käibemaksuta | Ei (allika väide) |
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaNaage Talu OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 05.11.2026 | EMTA05.11.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 05.11.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | RIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 06.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 6 kirjet | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 05.11.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 10 punkti
Vaata salvestatud tõendit
Salvestatud panus: 10 punkti.
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Naage Talu OÜ: puhaskasum -10 788 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 18 792 €, puhaskasum -10 788 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 792 € | +170,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +170,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -10 788 € | +5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 105 249 € | -9,3 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -9,3 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 105 651 € | -9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 6 952 € | -4,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -4,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -11 360 € | +88,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +88,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 116 037 € | -8,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -8,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 116 037 € | -8,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -8,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 7 252 € | -82,5 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -82,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | -99 718 € | -194,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -194,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 127 397 € | -43,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -43,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 127 397 € | -52,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -52,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | -100 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -100 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 41 417 € | +87,1 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +87,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 105 363 € | — | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 227 115 € | +86,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +86,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 265 904 € | +112,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +112,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 22 135 € | +19,5 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +19,5 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 4 670 € | -37,3 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -37,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 121 752 € | +4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 125 281 € | +5,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +5,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 1 | — | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 18 522 € | +22 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +22 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 7 448 € | -46 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -46 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 117 081 € | +6,8 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | +6,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 118 385 € | -17,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | -17,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Müügitulu | 15 186 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Puhaskasum | 13 795 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Omakapital | 109 634 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Varad | 143 708 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajaid | 0 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 06.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Naage Talu OÜ: riiklikud maksud 938 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 4 777 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 938 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 0 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 2 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 06.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 4 777 | 938 | 0 | 2 |
| 2026 II | 3 824 | 702 | 0 | 2 |
| 2026 I | 4 500 | 679 | 0 | 2 |
| 2025 IV | 5 750 | 1 260 | 0 | 2 |
| 2025 III | 6 214 | 1 091 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 II | 4 483 | 544 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2025 I | 2 345 | 0 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 IV | 800 | 142 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 III | 5 702 | 477 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
| 2024 II | 0 | 64 | 0 | puudub · allikas ei ole seda esitanud |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?
Naage Talu OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 4 (allikas: RAR; tõmmis: 06.11.2026).
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt keskkonnamaksu vähendustena antav abi (artikkel 44) · 31.08.2023
Summa €: 351
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:28834 | 2023-08-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:11227646 | 2006-03-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11227646 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt keskkonnamaksu vähendustena antav abi (artikkel 44) · 31.12.2022
Summa €: 702
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:663 | 2022-12-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:11227646 | 2006-03-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11227646 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · KOMISJONI TEATIS Riigiabimeetmete ajutine kriisi -ja üleminekuraamistik majanduse toetamiseks pärast Venemaa kallaletungi Ukrainale >> Komisjoni teatise jaotis 2.1 "Piiratud abisummad" · 20.12.2022
Summa €: 700,56
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:2347 | 2022-12-20 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:11227646 | 2006-03-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11227646 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · EK grupierandi määrus 651/2014 Keskkonnakaitseks antav abi (artiklid 36 - 49) >> Direktiivi 2003/96/EÜ kohaselt keskkonnamaksu vähendustena antav abi (artikkel 44) · 31.05.2022
Summa €: 272
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:13653 | 2022-05-31 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:11227646 | 2006-03-13 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11227646 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?
Naage Talu OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?
Naage Talu OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 06.11.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 4,78 tuh €, 2 töötajat
- MTA 2026 II: käive 3,82 tuh €, 2 töötajat
- MTA 2026 I: käive 4,5 tuh €, 2 töötajat
2021
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556,47 €
2010
- Nimi muudetud: Naage Veok OÜ → Naage Talu OÜ
2006
- Nimi muudetud: Osaühing Bluegrass → Naage Veok OÜ
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Osaühing Bluegrass
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 30
30 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?
Naage Talu OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 06.11.2026 07:45 | 06.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.