Balti Viimistlus OÜ
RegistrisRegistrikood: 11447431
Balti Viimistlus OÜ: 2025. aasta müügitulu 936 261 €, puhaskasum 17 689 € (Ainult ettevõte). 20 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
- Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
- Müügitulu 2025936 261 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 202520Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 41001, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 2 310 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 936 261 € | 67 860 € | p91 (n = 2 310) |
| Puhaskasum | 17 689 € | 724 € | p80 (n = 2 956) |
| Omakapital | 486 255 € | 16 782 € | p95 (n = 2 971) |
| Töötajaid | 20 | 1 | p98 (n = 2 966) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Balti Viimistlus OÜ
- Registrikood
- 11447431
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 13.11.2007
- Osakapital
- 2 555 €
- KMKR
- EE101209726
- Põhitegevusala
- 41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 103-7
- E-post
- info@baltiviimistlus.ee
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: Wikinix Invest OÜ
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-10-31
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Balti Viimistlus OÜ on osaühing. 2025. aastal langes müügitulu 4,5 % ja oli 936 261 €, kasum langes 69,9 %. Tegevusala on Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (41001). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 13.11.2007. Osakapital on 2 555 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 17 689 €, aasta keskmine töötajate arv 20. 2026. aasta III kvartali maksud olid 42 960 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026. Tegevusloa kirjeid on 2 (sh ajalugu).
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Balti Viimistlus OÜ: müügitulu 936 261 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 41001 · Harju maakond · 2025 · n = 2 310
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 936 261 € | -4,5 % | p91 (n = 2310) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -4,5 %p91 (n = 2310)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 17 689 € | -69,9 % | p80 (n = 2956) | 2025 · marginaal 1,9 % (eelmisel aastal 6 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -69,9 %p80 (n = 2956)2025 · marginaal 1,9 % (eelmisel aastal 6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 486 255 € | — | p95 (n = 2971) | 2025 · osakaal varadest 97,6 % (eelmisel aastal 96,9 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p95 (n = 2971)2025 · osakaal varadest 97,6 % (eelmisel aastal 96,9 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 20 | — | p98 (n = 2966) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p98 (n = 2966)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 223 444 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 56 663 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 28 493 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riigiabi saadud | puudub | — | — | riigiabi otsuseid ei ole | RAR, RTK | kontrollitud 04.11.2026 | riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 04.11.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | RIKkontrollitud 04.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?
Balti Viimistlus OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaBalti Viimistlus OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 30.10.2026 | EMTA30.10.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | puudub | — | — | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 30.10.2026 | nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | RIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 04.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 04.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 5 kirjet | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | staatuse ajalugu: 5 kirjetRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 30.10.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Balti Viimistlus OÜ: puhaskasum 17 689 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 936 261 €, puhaskasum 17 689 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 936 261 € | -4,5 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -4,5 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 17 689 € | -69,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -69,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 486 255 € | +3,7 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +3,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 498 053 € | +2,9 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +2,9 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 20 | +53,8 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +53,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 980 472 € | +10,6 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +10,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 58 720 € | — | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 468 821 € | +14,3 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +14,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 483 973 € | +14,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +14,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 13 | -18,8 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -18,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 886 252 € | +48,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +48,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 8 747 € | -80,9 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -80,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 410 101 € | +2,2 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +2,2 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 423 002 € | +3 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +3 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 16 | +6,7 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +6,7 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 595 136 € | +13,2 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +13,2 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 45 851 € | +67 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +67 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 401 354 € | +12,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +12,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 410 492 € | +10,6 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +10,6 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 15 | 0 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 0 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 525 625 € | -17,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -17,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 27 462 € | -61,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -61,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 355 503 € | +8,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +8,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 371 200 € | +2,9 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +2,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 15 | -16,7 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -16,7 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 639 767 € | -8,7 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -8,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 71 835 € | -25,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -25,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 328 041 € | +28 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +28 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 360 767 € | +29,6 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +29,6 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 18 | -14,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -14,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 700 625 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 96 469 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 256 206 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 278 340 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 21 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Balti Viimistlus OÜ: riiklikud maksud 42 960 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 255 352 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 42 960 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 24 590 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 17 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 255 352 | 42 960 | 24 590 | 17 |
| 2026 II | 273 816 | 55 283 | 26 962 | 17 |
| 2026 I | 208 605 | 56 015 | 29 425 | 17 |
| 2025 IV | 223 444 | 56 663 | 28 493 | 20 |
| 2025 III | 244 430 | 33 810 | 24 238 | 21 |
| 2025 II | 242 777 | 41 188 | 23 325 | 17 |
| 2025 I | 243 440 | 41 108 | 18 127 | 17 |
| 2024 IV | 209 270 | 33 022 | 22 934 | 15 |
| 2024 III | 357 245 | 47 563 | 22 895 | 19 |
| 2024 II | 228 877 | 34 121 | 18 998 | 20 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?
Balti Viimistlus OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 31.10.2026).
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?
Balti Viimistlus OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?
Balti Viimistlus OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 31.10.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (3)
- MTA 2026 III: käive 255,4 tuh €, 17 töötajat
- MTA 2026 II: käive 273,8 tuh €, 17 töötajat
- MTA 2026 I: käive 208,6 tuh €, 17 töötajat
2025
Aruanded, maksud ja toetused (1)
- MTA 2025 IV: käive 223,4 tuh €, 20 töötajat
2012
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 555 €
2008
- Nimi muudetud: Wikinix Invest OÜ → Balti Viimistlus OÜ
2007
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → Wikinix Invest OÜ
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 25
25 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?
Balti Viimistlus OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.