Hallasan OÜ

RegistrisRegistrikood: 11927987

Hallasan OÜ: 2025. aasta müügitulu 56 838 €, puhaskasum -3 451 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 06.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 05.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.
  • Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
  • TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 05.11.2026
  • Müügitulu 202556 838 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20250Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 68201, Harju maakond, 2025

Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 7 672 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p759 650 €25 833 €88 127 €Hallasan OÜ56 838 €, p680100p25mediaanp759 650 €25 833 €88 127 €Hallasan OÜ56 838 €, p68

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2025 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu56 838 €25 833 €p68 (n = 7 672)
Puhaskasum-3 451 €3 696 €p17 (n = 9 201)
Omakapital1 596 456 €72 836 €p89 (n = 9 217)
Töötajaid00p78 (n = 9 416)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 06.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Hallasan OÜ
Registrikood
11927987
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
20.04.2010
Osakapital
2 556 €
KMKR
EE101472236
Aadress
Harju maakond · Rae vald, Peetri alevik, Vana-Tartu mnt 79a

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-11-06

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Andmetest leitud
2025Andmetest leitud
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-06

Hallasan OÜ on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 118,7 % ja ulatus 56 838 euroni, kasum oli -3 451 € (eelmisel aastal 253 049 €). Tegevusala on Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (68201). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 20.04.2010. Osakapital on 2 556 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. 2026. aasta III kvartali maksud olid 382 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2025)?

Hallasan OÜ: müügitulu 56 838 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 68201 · Harju maakond · 2025 · n = 7 672

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2025, min 2019 · 650 €, max 2025 · 56 838 €, viimane 2025 · 56 838 €2019 – 202556 838 €+118,7 %p68 (n = 7672)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +118,7 %Koht: p68 (n = 7672)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2025, min 2025 · -3 451 €, max 2020 · 759 858 €, viimane 2025 · -3 451 €2019 – 2025-3 451 €-101,4 %p17 (n = 9201)2025 · marginaal -6,1 % (eelmisel aastal 973,6 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -101,4 %Koht: p17 (n = 9201)2025 · marginaal -6,1 % (eelmisel aastal 973,6 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2025, min 2019 · 11 242 €, max 2024 · 1 599 907 €, viimane 2025 · 1 596 456 €2019 – 20251 596 456 €—p89 (n = 9217)2025 · osakaal varadest 93 % (eelmisel aastal 93,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p89 (n = 9217)2025 · osakaal varadest 93 % (eelmisel aastal 93,8 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2025, min 2019 · 0, max 2019 · 0, viimane 2025 · 02019 – 20250—p78 (n = 9416)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Koht: p78 (n = 9416)2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Käive MTA järgiKäive MTA järgi: 2022 I kuni 2026 III, min 2022 I · 0 €, max 2023 IV · 20 390 €, viimane 2026 III · 1 938 €2022 I – 2026 III1 404 €——2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksudpuudub——2025 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Tööjõumaksudpuudub——2025 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 06.11.20262025 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 06.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Aruanne 2025esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 06.11.2026)?

Hallasan OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Ühise juhatuse liikmega ettevõtted

RIK

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 06.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Hallasan OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026. EMTA. Tõmmis: 06.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 05.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA05.11.2026EMTASeis: 05.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA05.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 05.11.2026
AruandedAruanne 2025 esitatud———RIKkontrollitud 06.11.2026RIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Ametlikud teadaandedPankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole——5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 06.11.20265 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 06.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKkontrollitud 06.11.2026staatuse ajalugu: 4 kirjetRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Madalvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 06.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 10/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 05.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 10 punkti
    Vaata salvestatud tõendit

    Salvestatud panus: 10 punkti.

  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 05.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 06.11.2026 07:45 · EMTA: 06.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 06.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 05.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?

Hallasan OÜ: puhaskasum -3 451 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 06.11.2026).

#finantsTõmmis

2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 56 838 €, puhaskasum -3 451 €.

Aastaaruanded 2019–2025

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu56 838 €+118,7 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +118,7 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum-3 451 €-101,4 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -101,4 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital1 596 456 €-0,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -0,2 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad1 715 857 €+0,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +0,6 %2025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262025; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu25 991 €-26,3 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -26,3 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum253 049 €-36,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -36,4 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital1 599 907 €+18,8 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +18,8 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad1 706 148 €+26,6 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +26,6 %2024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262024; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu35 253 €+278,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +278,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum397 637 €+216,5 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +216,5 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital1 346 857 €+41,9 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +41,9 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad1 347 985 €+41,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +41,1 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu9 305 €+48,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +48,9 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum125 654 €-30,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -30,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital949 221 €+9,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +9,7 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad955 056 €-8,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -8,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu6 250 €-22,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -22,4 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum180 617 €-76,2 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: -76,2 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital865 577 €+13,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +13,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad1 042 260 €+12,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.2026Δ: +12,1 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu8 052 €—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum759 858 €—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital765 100 €—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad930 149 €—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Müügitulu650 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Puhaskasum-1 481 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Omakapital11 242 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Varad14 038 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajaid0—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 06.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 06.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?

Hallasan OÜ: riiklikud maksud 382 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 06.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)1 938 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Riiklikud maksud382 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Tööjõumaksud0 €——2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)puudub——2026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 06.11.20262026 III; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 06.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2026 III1 9383820puudub · allikas ei ole seda esitanud
2026 II4 4128260puudub · allikas ei ole seda esitanud
2026 I3 946810puudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 IV1 404puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 III8351150puudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 II6 1652970puudub · allikas ei ole seda esitanud
2025 I6 128750puudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 IV1 130840puudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 III2 148puudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanudpuudub · allikas ei ole seda esitanud
2024 II7 00200puudub · allikas ei ole seda esitanud

Näidatud 10 / 19

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 06.11.2026)?

Hallasan OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 06.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 06.11.2026)?

Hallasan OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 06.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 06.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 06.11.2026)?

Hallasan OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 06.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

Aruanded, maksud ja toetused (3)
  • MTA 2026 III: käive 1,94 tuh €, puudub töötajat
    maksud
  • MTA 2026 II: käive 4,41 tuh €, puudub töötajat
    maksud
  • MTA 2026 I: käive 3,95 tuh €, puudub töötajat
    maksud

2025

Aruanded, maksud ja toetused (2)
  • MTA 2025 IV: käive 1,4 tuh €, puudub töötajat
    maksud
  • MTA 2025 III: käive 835 €, puudub töötajat
    maksud

2011

  • Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 556 €
    register

2010

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → Hallasan OÜ
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 24

24 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 06.11.2026)?

Hallasan OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 06.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 05.11.2026 · igapäevane võlanimekiri06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 05.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata06.11.2026 07:4506.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc