Koksi ja puhastatud naftatoodete tootmine
Registris on 8 aktiivset juriidilist isikut (v.a FIE), seisuga 31.10.2026 07:45. Allikas: Äriregister (RIK).
Filtrid (0)
8 ettevõtet edetabelis (2025 aruanded).
EMTAK 19: Müügitulu (2025 andmed)
CSV sisaldab ainult laaditud ridu: 7 / 8.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| # | Ettevõte | Müügitulu 2025 € ↓ | Vald | Kasv a/a | Kasum € | Töötajaid | Käibe trend |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Enefit Industry OÜ105799812025 | 320 451 000 | Narva-Jõesuu linn | -34,7 % | -205 549 000 | 1 405 | 2019 – 2025 |
| 2 | KIVIÕLI KEEMIATÖÖSTUSE OSAÜHING124530722025 | 40 286 606 | Lüganuse vald | -18,4 % | -11 750 328 | 528 | 2019 – 2025 |
| 3 | Nordol OÜ142498492025 | 1 432 075 | Valga vald | +29,9 % | 139 661 | 4 | 2019 – 2025 |
| 4 | Osaühing PORTLIF GRUPP108565122025 | 1 174 146 | Kohtla-Järve linn | -39,6 % | -418 790 | 12 | 2019 – 2025 |
| 5 | Osaühing Heili Keemia105785912025 | 0 | Rakvere linn | puudub | 0 | 0 | 2019 – 2025 |
| 6 | SL-MFYA OÜ144140012025 | puudub | Tallinn | puudub | puudub | 0 | |
| 7 | UniTechne OÜ14679366? | puudub | Valga vald | puudub | puudub | puudub |
Konsolideeritud aruanded hõlmavad tütarettevõtteid. Eri ettevõtete näitajad võivad kajastada sama kontserni tegevust; neid ridu ei tohi kokku liita.
Kuidas jaotub tegevusala 19 müügitulu (2025 andmed)?
n = 3Selle valiku kohta andmeid pole.
Andmed
| Periood / kategooria | n |
|---|
RIK aastaaruanded · 31.10.2026 07:45
Mediaanid ja histogramm jätavad nullkäibega filerid välja (n = 1 nullkäivet).
Kus tegevusala 19 ettevõtted asuvad?
ettevõtetAndmed
| Periood / kategooria | ettevõtet |
|---|---|
| Hiiu | puudub |
| Saare | puudub |
| Lääne | puudub |
| Harju | 1 |
| Rapla | puudub |
| Järva | puudub |
| Lääne-Viru | 1 |
| Ida-Viru | 4 |
| Jõgeva | puudub |
| Pärnu | puudub |
| Viljandi | puudub |
| Tartu | puudub |
| Põlva | puudub |
| Valga | 2 |
| Võru | puudub |
Klõps maakonnal vahetab võrdlusrühma. Viis loomulike murdepunktidega klassi; legendis kasvab väärtus vasakult paremale.
Maakonnad tabelina
Näita kõiki näitajaid
Lisaveerud: Mediaan 2025.
| Maakond | Ettevõtteid | Mediaan 2025 | Klass |
|---|---|---|---|
| 1. Ida-Viru maakond | 4 | ei näidata (alla 5 ettevõtte) | klass 3/3, kuni 4 |
| 2. Valga maakond | 2 | ei näidata (alla 5 ettevõtte) | klass 2/3, kuni 2 |
| 3. Harju maakond | 1 | ei näidata (alla 5 ettevõtte) | klass 1/3, kuni 1 |
| 4. Lääne-Viru maakond | 1 | ei näidata (alla 5 ettevõtte) | klass 1/3, kuni 1 |
| Mediaanid täiseurodes; maakonna valik vahetab võrdlusrühma. | |||
Kuidas on tegevusala 19 mediaankäive muutunud 2019–2025?
mediaankäive · valitud maakond ja EestiAjaloolised aruanded on rühmitatud ettevõtte selle andmeväljavõtte registrijärgse tegevusala ja maakonna järgi. Aruande esitajad erinevad aastati; praeguse tegevusalata ettevõtted on välja jäetud. Mediaan hõlmab ainult positiivset müügitulu; viimane aasta võib olla osaline.
Andmed
| Aasta | Valiku mediaan | Eesti mediaan |
|---|---|---|
| 2025 | puudub | puudub |
| 2024 | puudub | puudub |
| 2023 | puudub | puudub |
| 2022 | puudub | puudub |
| 2021 | 31 296 005 | 31 296 005 |
| 2020 | 1 366 091 | 1 366 091 |
| 2019 | 2 185 272 | 2 185 272 |
Millised on tegevusala 19 põhinäitajad (2025 andmed)?
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|
| Ettevõtteid | 8 | Aktiivsed juriidilised isikud, v.a FIE · Andmeseis 31.10.2026 07:45 | Äriregister (RIK) | tõmmis 31.10.2026 | Aktiivsed juriidilised isikud, v.a FIE · Andmeseis 31.10.2026 07:45Äriregister (RIK)tõmmis 31.10.2026 |
| Mediaankäive | ei näidata (alla 5 ettevõtte) | 2025 andmed; Tegevusala trendi valim; Aruanded käibega > 0; Valimi suurus puudub. | RIK aastaaruanded | tõmmis 31.10.2026 | 2025 andmed; Tegevusala trendi valim; Aruanded käibega > 0; Valimi suurus puudub.RIK aastaaruandedtõmmis 31.10.2026 |
| Positiivse müügituluga ettevõtete mediaan | ei näidata (alla 5 ettevõtte) | 2025 andmed; Ettevõtete valim; Aruanded käibega > 0; n = 3 | RIK aastaaruanded | tõmmis 31.10.2026 | 2025 andmed; Ettevõtete valim; Aruanded käibega > 0; n = 3RIK aastaaruandedtõmmis 31.10.2026 |
| Käive kokku | ei näidata (alla 5 ettevõtte) | 2025 andmed; summa | RIK aastaaruanded | tõmmis 31.10.2026 | 2025 andmed; summaRIK aastaaruandedtõmmis 31.10.2026 |
| Mediaanmarginaal | ei näidata (alla 5 ettevõtte) | 2025 andmed; puhaskasum / müügitulu | RIK aastaaruanded | tõmmis 31.10.2026 | 2025 andmed; puhaskasum / müügituluRIK aastaaruandedtõmmis 31.10.2026 |
| Töötajaid kokku | ei näidata (alla 5 ettevõtte) | 2025 andmed; aastaaruande keskmine | RIK aastaaruanded | tõmmis 31.10.2026 | 2025 andmed; aastaaruande keskmineRIK aastaaruandedtõmmis 31.10.2026 |
| Avatud voorud | 0 | üleriigilised | Toetusvoorud | puudub | üleriigilisedToetusvoorudpuudub |
Kvartaalne ettevõtluspulss · Andmed olemas
Kvartaalne ettevõtluspulss
Viimased kaheksa kvartalit, sõltumata majandusaasta filtrist. Püsiv rühm, kus käive, töötajate arv ja tööjõumaksud on esitatud kõigis 12 võrdluskvartalis. Kaetus loendab ainult avaldatud rühma ettevõtteid; uued ja puudulike andmetega esitajad on välja jäetud. Praegune maakond ja üks praegune EMTAK kood ettevõtte kohta; OÜ, AS ja muud kaasatud õiguslikud vormid on eraldi. FIE ja teadmata õiguslikud vormid on välistatud.
Käive hõlmab ka asjakohaseid pöördmaksustatavaid oste. Töötajate arv ja selle muutus on deklareeritud näitajad, mitte unikaalsed loodud töökohad. Tööjõumaksud ei ole palk. Aastamuutus võrdleb samu ettevõtteid eelmise aasta sama kvartaliga; protsent eeldab positiivset varasemat kogusummat. Puuduvad väärtused jäävad CSV-s tühjaks.
OÜ (osaühingud) · Võrreldavat rühma ei näidata (alla 5 ettevõtte).
Väikesed rühmad on välja jäetud: maakonna, täieliku praeguse EMTAK koodi ja õigusliku vormi rühmas peab olema vähemalt viis võrreldavat ettevõtet. Nende näitajad ja arvud on kõigist summadest välja jäetud, et vältida avaldamist lahutamise teel. See on osaline rühm, mitte kogu tegevusala või maakond.
Selle valiku kohta andmeid pole
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Kvartal | EMTA deklareeritud käive (€) | EMTA deklareeritud käive (€): aastamuutus (%) | Deklareeritud töötajate arv | Deklareeritud töötajate arv: aastamuutus (%) | Tööjõumaksud (€) | Tööjõumaksud (€): aastamuutus (%) | Töötajate arvu aastamuutus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024Q4 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2025Q1 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2025Q2 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2025Q3 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2025Q4 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2026Q1 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2026Q2 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
| 2026Q3 | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad | Andmed puuduvad |
Brutopalga jaotus · Andmed olemas
Brutopalga jaotus
Üle-eestiline kontekst, sõltumata maakonna filtrist. Brutopalk eurodes, mitte tööjõumaksud. PA103: tegevusala osa aasta mediaan; PA111: jao kvartali detsiilid (D5 on mediaan). PA5335: oktoobri sooline palgalõhe ehk meeste ja naiste keskmise brutotunnipalga erinevus protsendina meeste palgast; see ei ole kohandatud võrdse tasu näitaja.
Igal real on oma periood, sõltumata ettevõtete aruandeaasta filtrist. Eesti võrdlus kasutab sama allikat, näitajat ja perioodi. Allikas puuduv hõlmab puuduvaid ja allikas varjatud väärtusi: andmeladu ei säilita nende eristust. Väärtusi ei interpoleerita ega asendata nulliga.
EMTAK 2025 on seotud ametlike eelkäijate kontekstiga, mitte täpse ümberklassifitseerimisega. Mitmetähenduslikke osi ega jagusid ei liideta. Laiema jao arvud ei asenda puuduvaid osa väärtusi. Alus: EMTAK 2008 / NACE Rev. 2. Osa: 19; Jagu: C.
Laadi kõik kuvatud perioodid alla (CSV)↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Periood | Klassifikaator / piirkond | Ühik | Väärtus | Eesti · sama periood | Allikatabel |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2025 | Osa C19 | EUR | 1 930 | 1 724 | PA103 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 932 | 875 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 1 183 | 1 061 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 1 392 | 1 300 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 1 591 | 1 555 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 1 807 | 1 840 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 2 054 | 2 138 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 2 362 | 2 512 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 2 765 | 3 043 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 3 500 | 4 038 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2025 | Jagu C | % | 21,4 | 12,2 | PA5335 |
Varasemad vaatlused · trenditabel
Mediaanbrutokuupalk (D5) · Osa C19
Allikas puuduv hõlmab puuduvaid ja allikas varjatud väärtusi: andmeladu ei säilita nende eristust. Väärtusi ei interpoleerita ega asendata nulliga.
Mediaanbrutokuupalk (D5) · Jagu C
Allikas puuduv hõlmab puuduvaid ja allikas varjatud väärtusi: andmeladu ei säilita nende eristust. Väärtusi ei interpoleerita ega asendata nulliga.
Sooline palgalõhe · oktoober (%) · Jagu C
Allikas puuduv hõlmab puuduvaid ja allikas varjatud väärtusi: andmeladu ei säilita nende eristust. Väärtusi ei interpoleerita ega asendata nulliga.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Periood | Klassifikaator / piirkond | Ühik | Väärtus | Eesti · sama periood | Allikatabel |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2025 | Osa C19 | EUR | 1 930 | 1 724 | PA103 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 932 | 875 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 1 183 | 1 061 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 1 392 | 1 300 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 1 591 | 1 555 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 1 807 | 1 840 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 2 054 | 2 138 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 2 362 | 2 512 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 2 765 | 3 043 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2026Q2 | Jagu C | EUR | 3 500 | 4 038 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2025 | Jagu C | % | 21,4 | 12,2 | PA5335 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2024 | Osa C19 | EUR | 1 672 | 1 628 | PA103 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2026Q1 | Jagu C | EUR | 886 | 829 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2026Q1 | Jagu C | EUR | 1 086 | 1 008 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2026Q1 | Jagu C | EUR | 1 274 | 1 229 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2026Q1 | Jagu C | EUR | 1 460 | 1 476 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2026Q1 | Jagu C | EUR | 1 664 | 1 753 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2026Q1 | Jagu C | EUR | 1 895 | 2 026 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2026Q1 | Jagu C | EUR | 2 189 | 2 387 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2026Q1 | Jagu C | EUR | 2 599 | 2 889 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2026Q1 | Jagu C | EUR | 3 340 | 3 853 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2024 | Jagu C | % | 20,2 | 13,2 | PA5335 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2023 | Osa C19 | EUR | 1 588 | 1 501 | PA103 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2025Q4 | Jagu C | EUR | 900 | 835 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2025Q4 | Jagu C | EUR | 1 155 | 1 029 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2025Q4 | Jagu C | EUR | 1 362 | 1 263 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2025Q4 | Jagu C | EUR | 1 560 | 1 515 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2025Q4 | Jagu C | EUR | 1 772 | 1 792 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2025Q4 | Jagu C | EUR | 2 006 | 2 083 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2025Q4 | Jagu C | EUR | 2 300 | 2 446 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2025Q4 | Jagu C | EUR | 2 689 | 2 944 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2025Q4 | Jagu C | EUR | 3 372 | 3 887 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2023 | Jagu C | % | 23 | 13,1 | PA5335 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2022 | Osa C19 | EUR | 1 442 | 1 340 | PA103 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2025Q3 | Jagu C | EUR | 886 | 799 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2025Q3 | Jagu C | EUR | 1 124 | 997 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2025Q3 | Jagu C | EUR | 1 320 | 1 210 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2025Q3 | Jagu C | EUR | 1 510 | 1 459 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2025Q3 | Jagu C | EUR | 1 715 | 1 722 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2025Q3 | Jagu C | EUR | 1 949 | 1 998 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2025Q3 | Jagu C | EUR | 2 228 | 2 334 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2025Q3 | Jagu C | EUR | 2 609 | 2 808 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2025Q3 | Jagu C | EUR | 3 281 | 3 704 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2022 | Jagu C | % | 25,3 | 17,5 | PA5335 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2021 | Osa C19 | EUR | 1 301 | 1 200 | PA103 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2025Q2 | Jagu C | EUR | 886 | 817 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2025Q2 | Jagu C | EUR | 1 108 | 1 000 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2025Q2 | Jagu C | EUR | 1 302 | 1 219 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2025Q2 | Jagu C | EUR | 1 496 | 1 467 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2025Q2 | Jagu C | EUR | 1 698 | 1 734 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2025Q2 | Jagu C | EUR | 1 930 | 2 005 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2025Q2 | Jagu C | EUR | 2 215 | 2 372 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2025Q2 | Jagu C | EUR | 2 610 | 2 882 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2025Q2 | Jagu C | EUR | 3 302 | 3 857 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2021 | Jagu C | % | 21,4 | 14,9 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2025Q1 | Jagu C | EUR | 837 | 796 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2025Q1 | Jagu C | EUR | 1 025 | 969 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2025Q1 | Jagu C | EUR | 1 200 | 1 173 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2025Q1 | Jagu C | EUR | 1 375 | 1 400 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2025Q1 | Jagu C | EUR | 1 552 | 1 649 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2025Q1 | Jagu C | EUR | 1 759 | 1 909 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2025Q1 | Jagu C | EUR | 2 018 | 2 231 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2025Q1 | Jagu C | EUR | 2 400 | 2 700 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2025Q1 | Jagu C | EUR | 3 084 | 3 607 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2020 | Jagu C | % | 21,6 | 15,6 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2024Q4 | Jagu C | EUR | 840 | 796 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2024Q4 | Jagu C | EUR | 1 080 | 979 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2024Q4 | Jagu C | EUR | 1 270 | 1 200 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2024Q4 | Jagu C | EUR | 1 453 | 1 440 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2024Q4 | Jagu C | EUR | 1 651 | 1 699 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2024Q4 | Jagu C | EUR | 1 878 | 1 982 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2024Q4 | Jagu C | EUR | 2 150 | 2 330 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2024Q4 | Jagu C | EUR | 2 538 | 2 814 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2024Q4 | Jagu C | EUR | 3 201 | 3 745 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2019 | Jagu C | % | 24,3 | 17,1 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2024Q3 | Jagu C | EUR | 820 | 735 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2024Q3 | Jagu C | EUR | 1 044 | 932 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2024Q3 | Jagu C | EUR | 1 226 | 1 145 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2024Q3 | Jagu C | EUR | 1 400 | 1 371 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2024Q3 | Jagu C | EUR | 1 589 | 1 620 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2024Q3 | Jagu C | EUR | 1 800 | 1 885 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2024Q3 | Jagu C | EUR | 2 059 | 2 200 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2024Q3 | Jagu C | EUR | 2 420 | 2 650 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2024Q3 | Jagu C | EUR | 3 049 | 3 500 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2018 | Jagu C | % | 26,9 | 18 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2024Q2 | Jagu C | EUR | 820 | 771 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2024Q2 | Jagu C | EUR | 1 040 | 954 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2024Q2 | Jagu C | EUR | 1 221 | 1 167 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2024Q2 | Jagu C | EUR | 1 400 | 1 400 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2024Q2 | Jagu C | EUR | 1 587 | 1 641 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2024Q2 | Jagu C | EUR | 1 800 | 1 909 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2024Q2 | Jagu C | EUR | 2 064 | 2 238 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2024Q2 | Jagu C | EUR | 2 442 | 2 713 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2024Q2 | Jagu C | EUR | 3 092 | 3 625 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2017 | Jagu C | % | 28 | 20,9 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2024Q1 | Jagu C | EUR | 776 | 730 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2024Q1 | Jagu C | EUR | 961 | 904 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2024Q1 | Jagu C | EUR | 1 132 | 1 104 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2024Q1 | Jagu C | EUR | 1 293 | 1 315 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2024Q1 | Jagu C | EUR | 1 465 | 1 553 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2024Q1 | Jagu C | EUR | 1 662 | 1 800 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2024Q1 | Jagu C | EUR | 1 908 | 2 100 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2024Q1 | Jagu C | EUR | 2 258 | 2 552 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2024Q1 | Jagu C | EUR | 2 900 | 3 417 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2016 | Jagu C | % | 29,5 | 20,9 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2023Q4 | Jagu C | EUR | 761 | 724 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2023Q4 | Jagu C | EUR | 1 000 | 901 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2023Q4 | Jagu C | EUR | 1 184 | 1 119 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2023Q4 | Jagu C | EUR | 1 355 | 1 336 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2023Q4 | Jagu C | EUR | 1 534 | 1 578 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2023Q4 | Jagu C | EUR | 1 738 | 1 840 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2023Q4 | Jagu C | EUR | 1 992 | 2 151 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2023Q4 | Jagu C | EUR | 2 341 | 2 594 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2023Q4 | Jagu C | EUR | 2 955 | 3 431 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2015 | Jagu C | % | 29,7 | 22,2 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2023Q3 | Jagu C | EUR | 737 | 668 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2023Q3 | Jagu C | EUR | 972 | 851 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2023Q3 | Jagu C | EUR | 1 149 | 1 061 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2023Q3 | Jagu C | EUR | 1 312 | 1 272 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2023Q3 | Jagu C | EUR | 1 487 | 1 500 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2023Q3 | Jagu C | EUR | 1 685 | 1 749 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2023Q3 | Jagu C | EUR | 1 922 | 2 028 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2023Q3 | Jagu C | EUR | 2 256 | 2 460 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2023Q3 | Jagu C | EUR | 2 839 | 3 238 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2014 | Jagu C | % | 29,1 | 23,5 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2023Q2 | Jagu C | EUR | 737 | 700 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2023Q2 | Jagu C | EUR | 966 | 873 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2023Q2 | Jagu C | EUR | 1 141 | 1 084 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2023Q2 | Jagu C | EUR | 1 306 | 1 298 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2023Q2 | Jagu C | EUR | 1 483 | 1 524 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2023Q2 | Jagu C | EUR | 1 682 | 1 775 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2023Q2 | Jagu C | EUR | 1 933 | 2 080 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2023Q2 | Jagu C | EUR | 2 295 | 2 537 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2023Q2 | Jagu C | EUR | 2 926 | 3 395 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2013 | Jagu C | % | 31,5 | 24,8 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2023Q1 | Jagu C | EUR | 693 | 659 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2023Q1 | Jagu C | EUR | 871 | 822 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2023Q1 | Jagu C | EUR | 1 033 | 1 010 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2023Q1 | Jagu C | EUR | 1 184 | 1 205 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2023Q1 | Jagu C | EUR | 1 342 | 1 424 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2023Q1 | Jagu C | EUR | 1 527 | 1 651 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2023Q1 | Jagu C | EUR | 1 760 | 1 933 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2023Q1 | Jagu C | EUR | 2 084 | 2 341 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2023Q1 | Jagu C | EUR | 2 666 | 3 136 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2012 | Jagu C | % | 31 | 24,6 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2022Q4 | Jagu C | EUR | 688 | 651 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2022Q4 | Jagu C | EUR | 914 | 818 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2022Q4 | Jagu C | EUR | 1 094 | 1 017 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2022Q4 | Jagu C | EUR | 1 254 | 1 219 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2022Q4 | Jagu C | EUR | 1 422 | 1 429 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2022Q4 | Jagu C | EUR | 1 615 | 1 656 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2022Q4 | Jagu C | EUR | 1 856 | 1 944 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2022Q4 | Jagu C | EUR | 2 180 | 2 350 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2022Q4 | Jagu C | EUR | 2 734 | 3 126 | PA111 |
| Sooline palgalõhe · oktoober (%) | 2011 | Jagu C | % | 29,8 | 22,9 | PA5335 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2022Q3 | Jagu C | EUR | 660 | 600 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2022Q3 | Jagu C | EUR | 879 | 769 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2022Q3 | Jagu C | EUR | 1 046 | 961 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2022Q3 | Jagu C | EUR | 1 200 | 1 157 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2022Q3 | Jagu C | EUR | 1 363 | 1 349 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2022Q3 | Jagu C | EUR | 1 548 | 1 557 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2022Q3 | Jagu C | EUR | 1 778 | 1 827 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2022Q3 | Jagu C | EUR | 2 091 | 2 209 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2022Q3 | Jagu C | EUR | 2 632 | 2 940 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2022Q2 | Jagu C | EUR | 654 | 609 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2022Q2 | Jagu C | EUR | 867 | 776 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2022Q2 | Jagu C | EUR | 1 036 | 966 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2022Q2 | Jagu C | EUR | 1 200 | 1 164 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2022Q2 | Jagu C | EUR | 1 358 | 1 354 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2022Q2 | Jagu C | EUR | 1 544 | 1 565 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2022Q2 | Jagu C | EUR | 1 778 | 1 845 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2022Q2 | Jagu C | EUR | 2 095 | 2 244 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2022Q2 | Jagu C | EUR | 2 627 | 3 000 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2022Q1 | Jagu C | EUR | 584 | 563 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2022Q1 | Jagu C | EUR | 753 | 708 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2022Q1 | Jagu C | EUR | 903 | 878 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2022Q1 | Jagu C | EUR | 1 045 | 1 053 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2022Q1 | Jagu C | EUR | 1 194 | 1 240 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2022Q1 | Jagu C | EUR | 1 363 | 1 440 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2022Q1 | Jagu C | EUR | 1 570 | 1 688 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2022Q1 | Jagu C | EUR | 1 873 | 2 052 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2022Q1 | Jagu C | EUR | 2 414 | 2 776 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2021Q4 | Jagu C | EUR | 586 | 560 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2021Q4 | Jagu C | EUR | 793 | 712 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2021Q4 | Jagu C | EUR | 958 | 895 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2021Q4 | Jagu C | EUR | 1 109 | 1 082 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2021Q4 | Jagu C | EUR | 1 265 | 1 270 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2021Q4 | Jagu C | EUR | 1 446 | 1 474 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2021Q4 | Jagu C | EUR | 1 656 | 1 724 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2021Q4 | Jagu C | EUR | 1 947 | 2 083 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2021Q4 | Jagu C | EUR | 2 457 | 2 767 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2021Q3 | Jagu C | EUR | 584 | 508 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2021Q3 | Jagu C | EUR | 766 | 658 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2021Q3 | Jagu C | EUR | 924 | 835 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2021Q3 | Jagu C | EUR | 1 071 | 1 011 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2021Q3 | Jagu C | EUR | 1 220 | 1 200 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2021Q3 | Jagu C | EUR | 1 392 | 1 393 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2021Q3 | Jagu C | EUR | 1 596 | 1 623 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2021Q3 | Jagu C | EUR | 1 876 | 1 968 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2021Q3 | Jagu C | EUR | 2 369 | 2 600 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2021Q2 | Jagu C | EUR | 564 | 472 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2021Q2 | Jagu C | EUR | 741 | 639 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2021Q2 | Jagu C | EUR | 907 | 812 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2021Q2 | Jagu C | EUR | 1 058 | 1 000 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2021Q2 | Jagu C | EUR | 1 210 | 1 199 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2021Q2 | Jagu C | EUR | 1 387 | 1 400 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2021Q2 | Jagu C | EUR | 1 595 | 1 651 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2021Q2 | Jagu C | EUR | 1 889 | 2 014 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2021Q2 | Jagu C | EUR | 2 400 | 2 707 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 1 | 2021Q1 | Jagu C | EUR | 557 | 532 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 2 | 2021Q1 | Jagu C | EUR | 703 | 654 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 3 | 2021Q1 | Jagu C | EUR | 847 | 808 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 4 | 2021Q1 | Jagu C | EUR | 981 | 978 | PA111 |
| Mediaanbrutokuupalk (D5) | 2021Q1 | Jagu C | EUR | 1 118 | 1 158 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 6 | 2021Q1 | Jagu C | EUR | 1 270 | 1 330 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 7 | 2021Q1 | Jagu C | EUR | 1 466 | 1 556 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 8 | 2021Q1 | Jagu C | EUR | 1 737 | 1 892 | PA111 |
| Brutokuupalga detsiil 9 | 2021Q1 | Jagu C | EUR | 2 217 | 2 521 | PA111 |
PA111 · PA103 · PA5335 · Allikas: Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt
Majandusnäitajad · Andmed olemas
Majanduse taust
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 370 695,3 tuhat € | 2024 | Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt | — | 2024Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt |
| Ettevõtete arv | 5 ettevõtet | 2024 | Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt | — | 2024Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt |
| Aasta keskmine töötajate arv | 1 172 inimest | 2024 | Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt | — | 2024Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt |
| Puhaskasum | 30 984,4 tuhat € | 2024 | Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt | — | 2024Statistikaamet, avaandmed, CC BY-SA 4.0; arvutused Ärikratt |
Statistikaameti tasand on 2-kohaline; arvud ei ole samal alusel.
Vabad ametikohad
Andmed
| Periood / kategooria | Vabad ametikohad (vabad ametikohad) |
|---|---|
| 2008Q1 | 3 874 |
| 2008Q2 | 3 096 |
| 2008Q3 | 3 528 |
| 2008Q4 | 1 527 |
| 2009Q1 | 480 |
| 2009Q2 | 363 |
| 2009Q3 | 483 |
| 2009Q4 | 384 |
| 2010Q1 | 497 |
| 2010Q2 | 784 |
| 2010Q3 | 719 |
| 2010Q4 | 778 |
| 2011Q1 | 968 |
| 2011Q2 | 1 230 |
| 2011Q3 | 1 234 |
| 2011Q4 | 910 |
| 2012Q1 | 1 240 |
| 2012Q2 | 1 367 |
| 2012Q3 | 1 257 |
| 2012Q4 | 1 087 |
| 2013Q1 | 1 322 |
| 2013Q2 | 1 670 |
| 2013Q3 | 1 684 |
| 2013Q4 | 1 482 |
| 2014Q1 | 1 500 |
| 2014Q2 | 1 409 |
| 2014Q3 | 1 589 |
| 2014Q4 | 1 353 |
| 2015Q1 | 1 383 |
| 2015Q2 | 1 531 |
| 2015Q3 | 1 372 |
| 2015Q4 | 1 047 |
| 2016Q1 | 1 393 |
| 2016Q2 | 1 458 |
| 2016Q3 | 1 611 |
| 2016Q4 | 1 434 |
| 2017Q1 | 1 949 |
| 2017Q2 | 2 712 |
| 2017Q3 | 2 778 |
| 2017Q4 | 2 195 |
| 2018Q1 | 1 526 |
| 2018Q2 | 1 813 |
| 2018Q3 | 1 791 |
| 2018Q4 | 1 747 |
| 2019Q1 | 1 451 |
| 2019Q2 | 1 585 |
| 2019Q3 | 1 407 |
| 2019Q4 | 1 257 |
| 2020Q1 | 1 244 |
| 2020Q2 | 1 015 |
| 2020Q3 | 1 202 |
| 2020Q4 | 1 186 |
| 2021Q1 | 1 243 |
| 2021Q2 | 1 290 |
| 2021Q3 | 1 578 |
| 2021Q4 | 1 638 |
| 2022Q1 | 1 530 |
| 2022Q2 | 1 705 |
| 2022Q3 | 1 502 |
| 2022Q4 | 1 087 |
| 2023Q1 | 1 372 |
| 2023Q2 | 1 275 |
| 2023Q3 | 1 119 |
| 2023Q4 | 934 |
| 2024Q1 | 985 |
| 2024Q2 | 1 209 |
| 2024Q3 | 1 066 |
| 2024Q4 | 878 |
| 2025Q1 | 874 |
| 2025Q2 | 1 049 |
| 2025Q3 | 1 032 |
| 2025Q4 | 892 |
| 2026Q1 | 800 |
| 2026Q2 | 968 |
Statistikaamet PAV011 · NACE Rev. 2 sektsioon (C) · kvartal · arv
Tehisintellekti kasutus
Andmed
| Periood / kategooria | Tehisintellekti kasutus (%) |
|---|---|
| 2025 | 21,2 |
| 2024 | 9,8 |
| 2023 | 3,1 |
| 2021 | 2,7 |
Statistikaamet IT149 · NACE Rev. 2 sektsioon (C) · aasta · % ettevõtetest · uuring: vähemalt 10 tööga hõivatud isikut; aasta alguse seis (IT149 märkus)
Pankrotistunud ettevõtted
Andmed
| Periood / kategooria | Pankrotistunud ettevõtted (ettevõtet) |
|---|---|
| 2021Q1 | 0 |
| 2021Q2 | 0 |
| 2021Q3 | 0 |
| 2021Q4 | 0 |
| 2022Q1 | 0 |
| 2022Q2 | 0 |
| 2022Q3 | 0 |
| 2022Q4 | 0 |
| 2023Q1 | 0 |
| 2023Q2 | 0 |
| 2023Q3 | 0 |
| 2023Q4 | 0 |
| 2024Q1 | 0 |
| 2024Q2 | 0 |
| 2024Q3 | 0 |
| 2024Q4 | 0 |
| 2025Q1 | 0 |
| 2025Q2 | 0 |
| 2025Q3 | 0 |
| 2025Q4 | 0 |
| 2026Q1 | 0 |
| 2026Q2 | 0 |
Statistikaamet ER033 · jaotis (C19) · kvartal · arv
Õigusaktid, mis seda ala puudutavad · Andmed olemas
Õigusaktid, mis seda ala puudutavad
tuletatudÕigusaktide loetelu ja väljavõtete katvus on puudulik.
Valdkonna õigusaktid (7)
Kõigile ettevõtetele (20 / 21)
MTR-is vaadeldud load ja teated · Andmed olemas
MTR-is vaadeldud load ja teated
MTR-is vaadeldud andmed, mitte õiguslike nõuete loetelu ega tõend kõigi nõuete täitmise kohta. Kirje olemasolu ei kinnita loa kehtivust: kaasatud on ka esitatud ja peatatud kirjed.
Nimetaja: kõik praegu aktiivsed juriidilised isikud selles tegevusalas ja maakonnas, sõltumata aruandeaastast. n näitab eri ettevõtteid tegevusala ja valdkonna kohta, mitte lubade arvu; rühmad võivad kattuda. Puuduv valdkond ja tegevusala jäävad teadmata. Seostamata registrikoodiga kirjed jäävad välja; kirje puudumine ei tõenda loa puudumist. Kui n < 5, on arv ja osakaal peidetud.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| MTR-i tegevusala | MTR-i valdkond | Eri ettevõtteid | Tegevusala ettevõtteid | Vaadeldud osakaal | n |
|---|---|---|---|---|---|
| Elektritööd | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Surveseadmetööd | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Ehitamine | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Elektrienergia tootmine | Elektrienergia | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Gaasitööd | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Kütuse eksport | Vedelkütus | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Omanikujärelevalve | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Soojuse müük | Kaugküte | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Soojuse tootmine | Kaugküte | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Ühine sagedusluba | Sagedusload | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Ehitusuuringud | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Gaasitööd | Seadmetööd | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Hüdrogeoloogilised tööd | Keskkond | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Kütuse import | Vedelkütus | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Kütuse müük | Vedelkütus | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Masinatööd | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Otseliini või otseliinide kaudu elektrienergia edastamine | Elektrienergia | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Projekteerimine | Teadmata | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Raudtee kaubavedu | Raudtee | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Raudteeveeremi tehnohoole ja remont | Raudtee | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Vastavushindamisasutusena tegutsemine | Seadmetööd | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Veosevedu | Transport | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Võrguteenuse osutamine jaotusvõrgu kaudu | Elektrienergia | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) | Transport | Peidetud (n < 5) | 8 | Peidetud (n < 5) | Peidetud (n < 5) |
Õiguskalender · Andmed olemas
Õiguskalender
Valdkonna seosed on tuletatud pealkirjadest ja võivad olla puudulikud. Universaalsed muudatused on eraldi. Teave ei ole õigusnõu; kontrollige ametlikku allikat.
Valiku kuupäev: 30.10.2026
Vastu võetud tulevased muudatused
Avaldatud riiklike muudatuste ja redaktsioonide jõustumiskuupäevad. Iga link viitab konkreetsele RT redaktsioonile; katvus on puudulik.
Pealkirjast tuletatud valdkonnaseosed
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 01.01.2027Jõustumine | Tööstusheite seadusRT redaktsioon: 107012026026 |
| 01.01.2027Jõustumine | Tööstusheite seadusRT redaktsioon: 112052026045 |
| 01.04.2027Jõustumine | Elutähtsa teenuse kirjeldus ja toimepidevuse nõuded vedelkütusega varustamiselRT redaktsioon: 108052026004 |
| 01.07.2027Jõustumine | Tegevuse künnisvõimsused ja saasteainete heidete künniskogused, millest alates on käitise tegevuse jaoks nõutav õhusaastelubaRT redaktsioon: 115102026004 |
| 01.01.2028Jõustumine | Vedelkütuse seadusRT redaktsioon: 104072024011 |
| 01.01.2028Jõustumine | Vedelkütuse seadusRT redaktsioon: 107032023089 |
| 01.01.2028Jõustumine | Vedelkütuse seadusRT redaktsioon: 108072025049 |
| 01.01.2028Jõustumine | Vedelkütuse seadusRT redaktsioon: 108102024025 |
| 01.01.2028Jõustumine | Vedelkütuse seadusRT redaktsioon: 110072020086 |
| 01.01.2028Jõustumine | Vedelkütuse seadusRT redaktsioon: 118032026013 |
| 01.01.2028Jõustumine | Vedelkütuse seadusRT redaktsioon: 118052022019 |
| 01.01.2028Jõustumine | Vedelkütuse seadusRT redaktsioon: 124032020008 |
| 01.01.2028Jõustumine | Vedelkütuse seadusRT redaktsioon: 130062023097 |
| 01.01.2030Jõustumine | Energiamajanduse korralduse seadusRT redaktsioon: 104072024006 |
| 01.01.2030Jõustumine | Energiamajanduse korralduse seadusRT redaktsioon: 110102024007 |
| 01.01.2030Jõustumine | Energiamajanduse korralduse seadusRT redaktsioon: 112052026029 |
| 01.01.2030Jõustumine | Energiamajanduse korralduse seadusRT redaktsioon: 118032026032 |
Universaalsed muudatused (tuletatud)
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Kuupäev | Dokument |
|---|---|
| 01.01.2027Jõustumine | Alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seadusRT redaktsioon: 102012025007 |
| 01.01.2027Jõustumine | KäibemaksuseadusRT redaktsioon: 102012025014 |
| 01.01.2027Jõustumine | SotsiaalmaksuseadusRT redaktsioon: 103062026051 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 103062026059 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 103122024007 |
| 01.01.2027Jõustumine | KäibemaksuseadusRT redaktsioon: 103122024018 |
| 01.01.2027Jõustumine | KäibemaksuseadusRT redaktsioon: 108072025017 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 108072025021 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 109012025033 |
| 01.01.2027Jõustumine | KäibemaksuseadusRT redaktsioon: 111122024010 |
| 01.01.2027Jõustumine | Alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seadusRT redaktsioon: 112072025005 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 112072025030 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 112122024032 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 114082024004 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 115042026009 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 118122025018 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 120122024007 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 127092024012 |
| 01.01.2027Jõustumine | TulumaksuseadusRT redaktsioon: 129042026005 |
| 01.01.2027Jõustumine | Alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seadusRT redaktsioon: 129042026014 |
Seaduseelnõud — ei ole seadused
Ainult menetluses olevad seaduseelnõud. Kuupäev tähendab eelseisvat muudatusettepanekute tähtaega, mitte eeldatavat jõustumist. Eelseisva tähtajata eelnõude arv on näidatud eraldi. Seosed vastu võetud seadustega on kontrollimata.
Selles andmeväljavõttes puuduvad vastavad kirjed.
ELi ülevõtmistähtajad
Üldine ELi taust, mitte väide kohaldumisest valdkonnale. Tuvastatud meetmed ei tõenda nõuetele vastavust ega ülevõtmist. Kehtivus on kontrollimata.
Üldine taust — kontrollitud valdkonnaseos puudub
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
Ametlikud pealkirjad on lähtekeeles; ingliskeelses vaates kuvatakse võimalusel ELi ingliskeelne pealkiri.
Riigi Teataja · CC BY-SA 4.0 · Allikas: Justiits- ja Digiministeerium, Riigi Teatajas avaldatud õigusaktid, CC BY-SA 4.0
Riigikogu · CC BY-SA 3.0 Estonia · Source: Riigikogu Kantselei, law bill metadata; title-derived links by Ärikratt, CC BY-SA 3.0 Estonia.
EUR-Lex · CC0 1.0 (metadata) · Source: European Union, EUR-Lex metadata (CC0); calendar selection by Ärikratt. Legal documents have separate reuse terms under the EUR-Lex legal notice (Commission policy: Decision 2011/833/EU).
Ametlik ettevõtlusstatistika suurusklassi järgi · Andmete olemasolu teadmata
Ametlik ettevõtlusstatistika suurusklassi järgi
Ametlik ettevõtlusstatistika: ettevõtted ja tööga hõivatud isikud, mitte see äriühing. Ühik ja üldkogum erinevad RIK-i juriidiliste isikute aruannetest. Tööga hõivatud isikute arv ei ole sama mis töötajate arv. See on laiema tegevusala taust, mitte ettevõtte protsentiil.
EM001 hõlmab Eesti mittefinantsettevõtteid (NACE Rev. 2); välja jäävad finants- ja kindlustustegevus (K), avalik haldus (O) ning liikmesorganisatsioonid (S94). Aktiivsete üksuste üldkogum muutus 2021. aastal. Maakonnafilter ei rakendu.
Selle aasta ja vastendatud tegevusala kohta puuduvad ametliku ettevõtlusstatistika vaatlused.