Implanttihoito Hambaravi OÜ

RegistrisRegistrikood: 10042778

Implanttihoito Hambaravi OÜ: 2023. aasta müügitulu 149 830 €, puhaskasum -595 570 € (Ainult ettevõte). 0 töötajat, 2023 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 05.11.2026.

  • Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 04.11.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.
  • Aruanne 2024HilinenudÄriregisterAlus teadmata
  • Teated2 ohuteadet väljavõttesAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 04.11.2026
  • Müügitulu 2023149 830 €ÄriregisterAinult ettevõte
  • Töötajad 20230Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte

Koht võrdlusrühmas

EMTAK 86231, Harju maakond, 2023

Müügitulu 2023, ainult ettevõte, n = 204 esitatud aruannet

0100p25p50 (mediaan)p7558 882 €133 508 €333 071 €Implanttihoito Hambaravi OÜ149 830 €, p530100p25mediaanp7558 882 €133 508 €333 071 €Implanttihoito H…149 830 €, p53

marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100

Ettevõte võrdlusrühma suhtes näitajate kaupa, 2023 · Ainult ettevõte
NäitajaEttevõteMediaanProt­sen­tiil
Müügitulu149 830 €133 508 €p53 (n = 204)
Puhaskasum-595 570 €5 351 €p0 (n = 244)
Omakapital-305 064 €43 646 €p1 (n = 243)
Töötajaid02p25 (n = 244)

Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 05.11.2026.

Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.

Registriandmed ja kontaktid
Registrijärgne nimi
Implanttihoito Hambaravi OÜ
Registrikood
10042778
Staatus
registris (R)
Õiguslik vorm
Osaühing
Registreeritud
18.06.1996
Osakapital
5 560 €
KMKR
puudub
Aadress
Harju maakond · Tallinn, Kristiine linnaosa, Kotkapoja tn 2a-1

Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0

Varasemad nimed / õigusjärglus

Varasemad nimed: E.Eving Hambaravi OÜ · I.Paalma Hambaravi Osaühing · M.KALLE JA I.PAALMA HAMBARAVI OSAÜHING

Äriregister (avaandmed)

Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.

Aruannete katvus

Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-05

Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.

Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.

Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Aruannete katvus
MajandusaastaAndmete seis
2024Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-05
2025Meie andmetest ei leitud seisuga 2026-11-05
Äriregister · CC BY 4.0; Ärikrati arvutused2026-11-05

Implanttihoito Hambaravi OÜ on osaühing. 2023. aastal langes müügitulu 76,6 % ja oli 149 830 €, kasum oli -595 570 € (eelmisel aastal 8 325 €). Tegevusala on Hambaravi osutamine (86231). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 18.06.1996. Osakapital on 5 560 €. 2023. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): aasta keskmine töötajate arv 0. 2023. aasta IV kvartali maksud olid 277 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

Millised on ettevõtte näitajad (2023)?

Implanttihoito Hambaravi OÜ: müügitulu 149 830 € (periood: 2023; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#naitajadTõmmis

Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.

Võrdlusrühm: 86231 · Harju maakond · 2023 · n = 204

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Põhinäitajad
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
MüügituluMüügitulu: 2019 kuni 2023, min 2023 · 149 830 €, max 2019 · 1 855 417 €, viimane 2023 · 149 830 €2019 – 2023149 830 €-76,6 %p53 (n = 204)2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -76,6 %Koht: p53 (n = 204)2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
PuhaskasumPuhaskasum: 2019 kuni 2023, min 2023 · -595 570 €, max 2019 · 74 138 €, viimane 2023 · -595 570 €2019 – 2023-595 570 €—p0 (n = 244)2023 · marginaal -397,5 % (eelmisel aastal 1,3 %) · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p0 (n = 244)2023 · marginaal -397,5 % (eelmisel aastal 1,3 %) · muutus peidetud (väike baas või üle 500%); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
OmakapitalOmakapital: 2019 kuni 2023, min 2023 · -305 064 €, max 2022 · 290 506 €, viimane 2023 · -305 064 €2019 – 2023-305 064 €—p1 (n = 243)2023 · osakaal varadest -6 101 280 % (eelmisel aastal 54,8 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p1 (n = 243)2023 · osakaal varadest -6 101 280 % (eelmisel aastal 54,8 %); Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
TöötajaidTöötajaid: 2019 kuni 2023, min 2023 · 0, max 2021 · 25, viimane 2023 · 02019 – 20230—p25 (n = 244)2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Koht: p25 (n = 244)2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Käive MTA järgipuudub——2023 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262023 IV · allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksudRiiklikud maksud: 2022 I kuni 2023 IV, min 2023 IV · 277 €, max 2022 I · 26 862 €, viimane 2023 IV · 277 €2022 I – 2023 IV277 €——2023 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262023 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
TööjõumaksudTööjõumaksud: 2022 I kuni 2023 IV, min 2023 IV · 253 €, max 2022 I · 28 458 €, viimane 2023 IV · 253 €2022 I – 2023 IV253 €——2023 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 05.11.20262023 IV; Ainult ettevõteMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riigiabi saadudpuudub——riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKkontrollitud 05.11.2026riigiabi otsuseid ei oleRAR, RTKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Aruanne 2024esitamata——tähtaeg 30.06.2025 · viimane esitatud 2023 (puudub)RIKkontrollitud 05.11.2026tähtaeg 30.06.2025 · viimane esitatud 2023 (puudub)RIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.

Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.

Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 05.11.2026)?

Implanttihoito Hambaravi OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#seosedTõmmis

Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.

Omanikud ja osalused

Juriidilisest isikust omanikke ega osalusi ei ole.

RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.

Riigivara lepingud

Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.

Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0

Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.

Allikas: Riigi kinnisvararegister · CC0 1.0

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 05.11.2026)?

loendame ja viitame; hinnangut ei anna

Implanttihoito Hambaravi OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026. EMTA. Tõmmis: 05.11.2026.

#signaalidTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Avalikud signaalid
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Maksuvõla hetkeseisEi ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 04.11.2026.Kontrolli otse: EMTA ———EMTA04.11.2026EMTASeis: 04.11.2026
Võlaepisood (ajalugu)puudub——nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA04.11.2026nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTASeis: 04.11.2026
Aruanded2024 esitamata——493 päeva üle tähtajaRIKkontrollitud 05.11.2026493 päeva üle tähtajaRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Ametlikud teadaanded2 pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- või täitemenetlusteadet——Täitemenetlus; 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 05.11.2026Täitemenetlus; 5 aAmetlikud TeadaandedSeis: kontrollitud 05.11.2026
StaatusStaatuse muutusi: 1——staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKkontrollitud 05.11.2026staatuse ajalugu: 7 kirjetRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Koondsignaal (tuletatud)Mõõdukasvaata——Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt—Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt
KommertspantKommertspanti ei ole——pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 05.11.2026pandipidaja nimesid ei näidataRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgidallikas puudub——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud——ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)

Skoor (tuletatud) 20/100 tuletatud

Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.

Arvutatud 04.11.2026 10:15.

Metoodika versioon: 1.3.

Salvestatud komponentide panused

  1. Maksuvõlg · 0 punkti
  2. Finantsseis · 20 punkti
    Vaata salvestatud tõendit

    Salvestatud panus: 20 punkti.

  3. Juhtorgani vahetus · 0 punkti
  4. Maksejõuetuse teated · 0 punkti
  5. Loa kaotus · 0 punkti

Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.

Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.

metoodika

Arvutatud 04.11.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang

Tõmmis: Äriregister: 05.11.2026 07:45 · EMTA: 05.11.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 05.11.2026 07:45
Allikas: Äriregister · EMTA · Ametlikud TeadaandedViimase kättesaadava aruande aasta: 2023 (aastaaruandlus) · Aruanne on talletatud aruandlusoleku järgi hilinenud · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2023 Q4 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 05.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Koondsignaal arvutatud: 04.11.2026 · Arvutus ja andmeväljavõtte avaldamine ei tõenda allika värskust · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Ametlikud Teadaanded: Uusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026Vaata ettevõtte allikaidKõik allikad ja litsentsid

Millised on ettevõtte finantstulemused (2023)?

Implanttihoito Hambaravi OÜ: puhaskasum -595 570 € (periood: 2023; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 05.11.2026).

#finantsTõmmis

2023 · Ainult ettevõte: müügitulu 149 830 €, puhaskasum -595 570 €.

Aastaaruanded 2019–2023

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Finantsid
NäitajaVäärtusΔPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Müügitulu149 830 €-76,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -76,6 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-595 570 €—2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital-305 064 €-205 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -205 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad5 €-100 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -100 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid0-100 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -100 %2023; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu639 136 €-53,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -53,4 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum8 325 €-78,1 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -78,1 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital290 506 €+3 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +3 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad530 315 €-2,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -2,5 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid7-72 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -72 %2022; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu1 371 752 €-21 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -21 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum38 067 €+292,3 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +292,3 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital282 181 €+15,6 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +15,6 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad543 847 €-7,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -7,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid25+38,9 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +38,9 %2021; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu1 737 083 €-6,4 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -6,4 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum-19 792 €-126,7 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -126,7 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital244 114 €-7,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: -7,5 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad590 660 €+98,8 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +98,8 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid18+12,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.2026Δ: +12,5 %2020; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Müügitulu1 855 417 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Puhaskasum74 138 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Omakapital263 906 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Varad297 043 €—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajaid16—2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 05.11.20262019; Ainult ettevõteRIKSeis: kontrollitud 05.11.2026

Sama päring MCP-s

Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2023 (aastaaruandlus) · Aruanne on talletatud aruandlusoleku järgi hilinenud · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Kui palju makse ettevõte tasus (2023 IV)?

Implanttihoito Hambaravi OÜ: riiklikud maksud 277 € (periood: 2023 IV; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 05.11.2026).

#maksudTõmmis

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Maksuandmed kvartalite lõikes
NäitajaVäärtusΔKohtPeriood ja alusAllikasSeisVõrdlus ja allikad
Kvartalis deklareeritud käive (EMTA)puudub——2023 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262023 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Riiklikud maksud277 €——2023 IV; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262023 IV; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Tööjõumaksud253 €——2023 IV; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262023 IV; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)puudub——2023 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 05.11.20262023 IV; allikas ei ole seda esitanud; Ainult ettevõteEMTASeis: kontrollitud 05.11.2026
MTA avalikud maksuandmed
KvartalKvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€)Riiklikud maksud €Tööjõumaksud €Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik)
2023 IVpuudub · allikas ei ole seda esitanud277253puudub · allikas ei ole seda esitanud
2023 IIIpuudub · allikas ei ole seda esitanud5 1275 228puudub · allikas ei ole seda esitanud
2023 IIpuudub · allikas ei ole seda esitanud6 7867 2554
2023 Ipuudub · allikas ei ole seda esitanud10 63811 3405
2022 IVpuudub · allikas ei ole seda esitanud19 67520 4776
2022 IIIpuudub · allikas ei ole seda esitanud17 03618 3159
2022 IIpuudub · allikas ei ole seda esitanud17 68618 79611
2022 Ipuudub · allikas ei ole seda esitanud26 86228 45810

Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2023 Q4 (kvartaalsed maksuandmed) · Maksuperiood on viimasest lõppenud kvartalist üle ühe täiskvartali maas (kontrollitud: 05.11.2026) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 (igapäevane võlanimekiri) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 05.11.2026)?

Implanttihoito Hambaravi OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 0 (allikas: RAR, RTK; tõmmis: 05.11.2026).

#toetusedTõmmis

Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded

Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.

Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.

Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog

Keskkonnaandmed

Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.

Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.

Allikas: Keskkonnaamet, KOTKAS load, AvTS § 3¹ lg 9

Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 05.11.2026)?

Implanttihoito Hambaravi OÜ: hankevõite 0 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 05.11.2026).

#hankedTõmmis

Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.

Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 05.11.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid

Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 05.11.2026)?

Implanttihoito Hambaravi OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded; tõmmis: 05.11.2026).

#ajajoonTõmmis

2026

2017

  • Nimi muudetud: E.Eving Hambaravi OÜ → Implanttihoito Hambaravi OÜ
    register

2011

  • Osakapital muutus: 87000.0 EEK → 5 560 €
    register

2002

  • Nimi muudetud: I.Paalma Hambaravi Osaühing → E.Eving Hambaravi OÜ
    register

1998

  • Nimi muudetud: M.KALLE JA I.PAALMA HAMBARAVI OSAÜHING → I.Paalma Hambaravi Osaühing
    register

1996

  • Kantud äriregistrisse
    register
  • Osakapital muutus: puudub → 87000.0 EEK
    register
  • Nimi muudetud: puudub → M.KALLE JA I.PAALMA HAMBARAVI OSAÜHING
    register
  • Staatus muutus: puudub → registris
    register

Näidatud 10 / 19

19 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded

Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 05.11.2026)?

Implanttihoito Hambaravi OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 05.11.2026).

#allikadTõmmis
Vaata Markdownina

↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.

Plokk, allikas, litsents, periood, seis ja ametlik link
PlokkAllikasLitsentsOodatav sagedusAllika vaatlusTõmmisKontrollitudAmetlik kirje
ÄriregisterÄriregisterCC BY 4.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
MaksudEMTACC BY-SA 3.0kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiriMaksuvõlanimekirja vaatlus: 04.11.2026 · igapäevane võlanimekiri05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
ToetusedRTKCC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9.puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadMTRCC BY-SA 3.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
LoadKeskkonnaametAvTS § 3¹ lg 9puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
TeadaandedAmetlikud TeadaandedCC BY-SA 4.0igaöineUusima säilitatud teate avaldamine: 04.11.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigivaraRiigi kinnisvararegisterCC0 1.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
RiigihankedRiigihangete registerCC BY-SA 3.0igaöineAllika vaatluse kuupäev teadmata05.11.2026 07:4505.11.2026ava ↗
puudubRIK laevakinnistusraamatCC BY-SA 4.0puudubAllika vaatluse kuupäev teadmatapuudubpuudubava ↗
Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonidallikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole
Kuupäevad ja nende alus

Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.

Kiirklahvid

Kiirotsing/ Ctrl+K
Avaleht · Tegevusalad · Piirkonnadg h · g s · g r
Toetused · Hanked · Võrdle · Jälgimineg t · g k · g v · g j
Tabelis: liigu · ava · lisa võrdlusse · jälgijk · ↵ · c · w
Ettevõtte lehel: jaotised1–9
←→↑↓ · Home · End

Liigu andmepunktide vahel nooleklahvidega. Home ja End viivad esimese ja viimase punktini.

Sulge / tagasiesc