Estlander Grupp OÜ
RegistrisRegistrikood: 11427894
Estlander Grupp OÜ: 2025. aasta müügitulu 5 210 986 €, puhaskasum 97 197 € (Ainult ettevõte). 10 töötajat, 2025 aastakeskmine (Ainult ettevõte). Äriregister. Tõmmis: 31.10.2026.
- Maksuvõla hetkeseisNimekirjas ei oleEMTA. Vaatlus: 30.10.2026Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.
Ajalugu
Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 20.01.2026; viimati 08.04.2026; suurim võlg 37 453,31 €; nimekirjast väljas 09.04.2026. Avalikud signaalid - Aruanne 2025EsitatudÄriregisterAinult ettevõte
- TeatedOhuteateid ei oleAmetlikud Teadaanded. Vaatlus: 30.10.2026
- Müügitulu 20255 210 986 €ÄriregisterAinult ettevõte
- Töötajad 202510Äriregisteraastakeskmine; Ainult ettevõte
Koht võrdlusrühmas
EMTAK 41001, Harju maakond, 2025
Müügitulu 2025, ainult ettevõte, n = 2 310 esitatud aruannet
marker = ettevõte, riba = p25–p75, telg = protsentiil 0–100
| Näitaja | Ettevõte | Mediaan | Protsentiil |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 210 986 € | 67 860 € | p98 (n = 2 310) |
| Puhaskasum | 97 197 € | 724 € | p95 (n = 2 956) |
| Omakapital | 198 282 € | 16 782 € | p88 (n = 2 971) |
| Töötajaid | 10 | 1 | p96 (n = 2 966) |
Protsentiil arvutatakse igale näitajale eraldi, seega n erineb; alla 5 ettevõtte korral ei näidata; mediaanid ja kvartiilid täiseurodes (ümardatud). Allikas: Äriregister (majandusaasta aruanded), tõmmis 31.10.2026.
Mitte ametlik väljavõte; krediidihinnangut ei anta.
Registriandmed ja kontaktid
- Registrijärgne nimi
- Estlander Grupp OÜ
- Registrikood
- 11427894
- Staatus
- registris (R)
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Registreeritud
- 27.09.2007
- Osakapital
- 2 600 €
- KMKR
- EE101220572
- Põhitegevusala
- 41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Aadress
- Harju maakond · Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 105
- Veebileht
- estlander.ee
Allikas: Äriregister (avaandmed), CC BY 4.0
Varasemad nimed / õigusjärglus
Varasemad nimed: AA Profid OÜ · The Deal OÜ
- Jagunemine: seotud ettevõte · 19.02.2024: Estlander Haldus OÜ (16662708)
Äriregister (avaandmed)
Kehtivate juhatuse liikmete nimed laaditakse interaktiivses vaates.
Aruannete katvus
Majandusaasta aruanded on meie andmetest leitud seisuga 2026-10-31
Valim: R-staatusega OÜd, registreeritud enne 2023. aastat, majandusaasta lõpp 31.12. Kasutame püsivalt aastaid 2024 ja 2025, sõltumata finantsnäitajate võrdlusaastast. Tegevusala ja maakond on praegused põhiandmed.
Puudumine meie andmetest ei tõenda aruande esitamata jätmist. Iga ettevõte loetakse aastas üks kord, ka nullkäibe või puuduva käibega. Riikliku andmekatte täielikkus ei ole teada.
Allika väljavõtte lõppkuupäev: 2026-09-30
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Majandusaasta | Andmete seis |
|---|---|
| 2024 | Andmetest leitud |
| 2025 | Andmetest leitud |
Estlander Grupp OÜ on osaühing. 2025. aastal kasvas müügitulu 17,8 % ja ulatus 5 210 986 euroni, kasum kasvas 114 %. Tegevusala on Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (41001). Ettevõte asub Harju maakonnas. Registreeritud 27.09.2007. Osakapital on 2 600 €. 2025. aasta aruande näitajad (Ainult ettevõte): kasum 97 197 €, aasta keskmine töötajate arv 10. 2026. aasta III kvartali maksud olid 82 664 €. Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 20.01.2026; viimati 08.04.2026; suurim võlg 37 453,31 €; nimekirjast väljas 09.04.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026. Riigiabi ja toetuste kirjeid on 3. Tegevusloa kirjeid on 3 (sh ajalugu). Ühe võitjaga riigihangete võite on 18 (2024–2026); registreeritud lepingu/raamlepingu piirväärtus 15 277 961,55 €, mitte tegelikud maksed.
Millised on ettevõtte näitajad (2025)?
Estlander Grupp OÜ: müügitulu 5 210 986 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Majandusaasta aruande näitajad: Ainult ettevõte Maksuandmed käivad selle juriidilise isiku kohta.
Võrdlusrühm: 41001 · Harju maakond · 2025 · n = 2 310
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu2019 – 2025 | 5 210 986 € | +17,8 % | p98 (n = 2310) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +17,8 %p98 (n = 2310)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum2019 – 2025 | 97 197 € | +114 % | p95 (n = 2956) | 2025 · marginaal 1,9 % (eelmisel aastal 1 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +114 %p95 (n = 2956)2025 · marginaal 1,9 % (eelmisel aastal 1 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital2019 – 2025 | 198 282 € | — | p88 (n = 2971) | 2025 · osakaal varadest 19,8 % (eelmisel aastal 14,3 %); Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p88 (n = 2971)2025 · osakaal varadest 19,8 % (eelmisel aastal 14,3 %); Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid2019 – 2025 | 10 | — | p96 (n = 2966) | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | p96 (n = 2966)2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Käive MTA järgi2022 I – 2026 III | 1 858 942 € | — | — | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2025 IV · km-kohustuslane; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riiklikud maksud2022 I – 2026 III | 126 548 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Tööjõumaksud2022 I – 2026 III | 61 886 € | — | — | 2025 IV; Ainult ettevõte | MTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2025 IV; Ainult ettevõteMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riigiabi saadud | 945,31 € | — | — | 3 otsust · viimane 2026 | RAR | tõmmis 31.10.2026 | 3 otsust · viimane 2026RARtõmmis 31.10.2026 |
| Aruanne 2025 | esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | RIKkontrollitud 04.11.2026 |
EMTA: riiklikud maksud on tasutud maksud miinus tagastused; tööjõumaksud on tasutud tulu- ja sotsiaalmaks ning kogumispensioni- ja töötuskindlustusmaksed.
Protsentiil (p) näitab kohta sama tegevusala ja maakonna ettevõtete hulgas samal aastal; alla 5 ettevõtte korral ei näidata. Iga näitaja periood ja allikas on kaardil.
Milliste juriidiliste isikutega on ettevõte seotud (seisuga 31.10.2026)?
Estlander Grupp OÜ: omandiseosed on ainult juriidiliste isikute vahel; ühise juhatuse liikme seosed näitavad ettevõtteid, mitte isikuid (allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
Kuupäevastatud registrifaktid. Signaalide puudumine ei ole kinnitus kohustuste puudumisest.
Omanikud ja osalused
RIK osanikud · Kui omanik on eraisik, on rida peidus ja osaluste summa võib jääda alla 100 %.
Riigivara lepingud
Tasud on käibemaksuta; valuuta on teadmata. Igal tasul on oma periood. Tasusid ei liideta ega teisendata aastatasuks. Liigid ja staatused on allika väited; see ei ole üldine kinnisvara omandiregister.
Selle lehe read / kirjete koguarv: 0 / 0
Selles väljavõttes riigivara lepinguid ei ole.
Ühise juhatuse liikmega ettevõtted
Allikas: Äriregister · Riigi kinnisvararegister · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Riigi kinnisvararegister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised on ettevõtte signaalid (seisuga 31.10.2026)?
loendame ja viitame; hinnangut ei annaEstlander Grupp OÜ: Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026. Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 20.01.2026; viimati 08.04.2026; suurim võlg 37 453,31 €; nimekirjast väljas 09.04.2026. EMTA. Tõmmis: 31.10.2026.
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksuvõla hetkeseis | Ei ole EMTA avalikus maksuvõlglaste nimekirjas (≥100 €) seisuga 30.10.2026.Kontrolli otse: EMTA | — | — | — | EMTA | 30.10.2026 | EMTA30.10.2026 |
| Võlaepisood (ajalugu) | Ajalugu: esmakordselt hiljemalt 11.03.2026 (varasemat ajalugu ei säilitata); Vanim võlg: 20.01.2026; viimati 08.04.2026; suurim võlg 37 453,31 €; nimekirjast väljas 09.04.2026. | — | — | Nimekirjast väljas 09.04.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine) | EMTA | 30.10.2026 | Nimekirjast väljas 09.04.2026; nimekirjast väljas pärast 3 järjestikust puudumist (EMTA ~11./~21. kõikumine)EMTA30.10.2026 |
| Aruanded | Aruanne 2025 esitatud | — | — | — | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | RIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Ametlikud teadaanded | Pankroti-, likvideerimis-, saneerimis- ega täitemenetlusteateid pole | — | — | 5 a | Ametlikud Teadaanded | kontrollitud 04.11.2026 | 5 aAmetlikud Teadaandedkontrollitud 04.11.2026 |
| Staatus | Staatuse muutusi: 1 | — | — | staatuse ajalugu: 6 kirjet | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | staatuse ajalugu: 6 kirjetRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Koondsignaal (tuletatud) | Madalvaata | — | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest. | Ärikratt | — | Aruande hilinemine punkte ei anna. Teadete valik ja ajavahemik erinevad skoori omadest.Ärikratt |
| Kommertspant | Kommertspanti ei ole | — | — | pandipidaja nimesid ei näidata | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | pandipidaja nimesid ei näidataRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Kohtulahendid · sanktsioonid · kaubamärgid | allikas puudub | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud | — | — | ettevõtte-tasemel seost pole veel avaldatud |
Koondsignaali komponendid (tuletatud, mitte ametlik hinnang)
Skoor (tuletatud) 0/100 tuletatud
Struktuuriandmete koondsignaal, mitte ametlik hinnang ega krediidireiting. Kirjeldab arvutamise ajal teada olnud andmeid; prognoosiperioodi ei ole määratud.
Arvutatud 30.10.2026 10:15.
Metoodika versioon: 1.3.
Salvestatud komponentide panused
- Maksuvõlg · 0 punkti
- Finantsseis · 0 punkti
- Juhtorgani vahetus · 0 punkti
- Maksejõuetuse teated · 0 punkti
- Loa kaotus · 0 punkti
Salvestatud 0 ei tõenda sündmuste puudumist ega allikate täielikkust. Üksikasjadeta jääb nulli põhjus teadmata.
Üksikkirje viide puudub. Sündmust ega dokumenti ei saa tuvastada.
metoodikaArvutatud 30.10.2026 10:15. Skoor ei ole krediidihinnang ega makseviivituse prognoos. metoodika · Skoor ei ole krediidihinnang
Tõmmis: Äriregister: 31.10.2026 07:45 · EMTA: 31.10.2026 07:45 · Ametlikud Teadaanded: 31.10.2026 07:45
Millised on ettevõtte finantstulemused (2025)?
Estlander Grupp OÜ: puhaskasum 97 197 € (periood: 2025; ainult ettevõte; allikas: Äriregister; tõmmis: 31.10.2026).
2025 · Ainult ettevõte: müügitulu 5 210 986 €, puhaskasum 97 197 €.
Aastaaruanded 2019–2025
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 210 986 € | +17,8 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +17,8 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 97 197 € | +114 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +114 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 198 282 € | +96,2 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +96,2 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 999 519 € | +41,6 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +41,6 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 10 | 0 % | 2025; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 0 %2025; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 4 423 885 € | +33 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +33 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 45 417 € | +14,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +14,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 101 084 € | +81,1 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +81,1 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 705 802 € | +2,9 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +2,9 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 10 | -44,4 % | 2024; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -44,4 %2024; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 3 325 599 € | -21 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -21 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 39 705 € | +367 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +367 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 55 825 € | +245,6 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +245,6 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 685 901 € | -14,1 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -14,1 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 18 | +20 % | 2023; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +20 %2023; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 4 207 531 € | +49,7 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +49,7 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 8 503 € | +121,9 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +121,9 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 16 152 € | -80 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -80 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 798 883 € | +84,4 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +84,4 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 15 | +87,5 % | 2022; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +87,5 %2022; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 2 810 313 € | +33,1 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +33,1 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | -38 769 € | +22 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +22 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 80 912 € | -32,4 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -32,4 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 433 315 € | +15,8 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +15,8 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | 0 % | 2021; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 0 %2021; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 2 111 817 € | +13,9 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | +13,9 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | -49 717 € | -146,5 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -146,5 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 119 681 € | -29,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -29,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 374 343 € | -13 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -13 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 8 | -33,3 % | 2020; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | -33,3 %2020; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Müügitulu | 1 854 877 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Puhaskasum | 106 953 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Omakapital | 169 398 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Varad | 430 404 € | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajaid | 12 | — | 2019; Ainult ettevõte | RIK | kontrollitud 04.11.2026 | 2019; Ainult ettevõteRIKkontrollitud 04.11.2026 |
Allikas: Äriregister · Viimase kättesaadava aruande aasta: 2025 (aastaaruandlus) · Äriregister: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Kui palju makse ettevõte tasus (2026 III)?
Estlander Grupp OÜ: riiklikud maksud 82 664 € (periood: 2026 III; ainult ettevõte; allikas: EMTA; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Näitaja | Väärtus | Δ | Koht | Periood ja alus | Allikas | Seis | Võrdlus ja allikad |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) | 1 733 671 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Riiklikud maksud | 82 664 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Tööjõumaksud | 62 529 € | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) | 10 | — | — | 2026 III; Ainult ettevõte | EMTA | kontrollitud 04.11.2026 | 2026 III; Ainult ettevõteEMTAkontrollitud 04.11.2026 |
| Kvartal | Kvartalis deklareeritud käive (EMTA) (€) | Riiklikud maksud € | Tööjõumaksud € | Töötajad (EMTA kvartal, juriidiline isik) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III | 1 733 671 | 82 664 | 62 529 | 10 |
| 2026 II | 3 036 904 | 156 555 | 58 530 | 10 |
| 2026 I | 2 105 902 | 123 629 | 59 581 | 10 |
| 2025 IV | 1 858 942 | 126 548 | 61 886 | 10 |
| 2025 III | 1 235 480 | 135 383 | 59 956 | 10 |
| 2025 II | 924 978 | 71 662 | 51 919 | 10 |
| 2025 I | 733 604 | 61 799 | 58 314 | 9 |
| 2024 IV | 1 495 665 | 115 101 | 53 345 | 9 |
| 2024 III | 1 487 335 | 118 945 | 46 490 | 9 |
| 2024 II | 813 789 | 83 302 | 52 819 | 9 |
Näidatud 10 / 19
Allikas: EMTA · Viimane kättesaadav maksukvartal: 2026 Q3 (kvartaalsed maksuandmed) · Ettevõtte maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 (igapäevane võlanimekiri) · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) · EMTA: Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Milline riigiabi on ettevõttele antud (seisuga 31.10.2026)?
Estlander Grupp OÜ: kuvatud riigiabi otsuseid ja projektitoetusi 3 (allikas: RAR; tõmmis: 31.10.2026).
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · Muu >> Muu · 21.10.2026
Summa €: 650
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:122826 | 2026-10-21 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:11427894 | 2007-09-27 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11427894 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · Muu >> Muu · 19.10.2026
Summa €: 213
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:122667 | 2026-10-19 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:11427894 | 2007-09-27 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11427894 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · Muu >> Muu · 05.03.2025
Summa €: 82,31
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; state_aid:75980 | 2025-03-05 | https://rar.fin.ee/rar/providedAidsByRecipientAndMeasureReviewPage.action; ariregister:11427894 | 2007-09-27 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11427894 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
Vaadeldud laevakinnistusraamatu kanded
Registris vaadeldud omaniku kanne ei pruugi näidata praegust omanikku. Praegune omand on kontrollimata. Eraldi redaktsioonid on eraldi kanded, mitte lisalaevad. Liik ja kasutus on allika sõnastuses.
Hetktõmmises pole avatud laevade vaadeldud kandeid.
Allikas: Registrite ja Infosüsteemide Keskus, laevakinnistusraamat · Litsents: CC BY-SA 4.0 · RIK Laev.xml, CC BY-SA 4.0 · Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) · Andmekataloog
Keskkonnaandmed
Kirje olemasolu allikas ja allika staatus ei kinnita loa kehtivust. Heiteallikad ja jäätmekäitluskohad on eraldi kirjetüübid. Kirjete arv ei näita keskkonnajalajälge ega saastekogust. Asukoht on teadmata.
Selles tõmmises keskkonnakirjed puuduvad.
Allikas: RTK · MTR · Keskkonnaamet · RTK: Allika vaatluse kuupäev teadmata · MTR: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Keskkonnaamet: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Millised hankevõidud on ettevõttel (seisuga 31.10.2026)?
Estlander Grupp OÜ: hankevõite 18 (allikas: Riigihangete register; tõmmis: 31.10.2026).
Võitis hanke. Ettevõte on võitnud riigihanke, 18 võitu.
Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Tasuta CSV sisaldab laaditud ridu. Järgmiste tulemuste kaasamiseks laadi neid juurde.
Saue vald, Saue linn, Tule tn 16 korterelamu terviklik rekonstrueerimise ehitustöövõtt (EIS) · 26.10.2026
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; dc2d6dd6-81f3-4a28-bd83-d42b56810336/RES-0000/11427894 | 2026-10-26 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/311332; ariregister:11427894 | 2007-09-27 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11427894 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; dc2d6dd6-81f3-4a28-bd83-d42b56810336/RES-0000/11427894 | 2026-10-26 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/311332 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2026-10-26 – 2026-10-26; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 966b1099-ee61-41f6-8a6c-b76b5fdcf385/dc2d6dd6-81f3-4a28-bd83-d42b56810336/RES-0000/TEN-0001/11427894 | 2026-10-26 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/311332 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
dc2d6dd6-81f3-4a28-bd83-d42b56810336/RES-0000/11427894 · 2026-10-26
ariregister:11427894 · 2007-09-27
dc2d6dd6-81f3-4a28-bd83-d42b56810336/RES-0000/11427894 · 2026-10-26
Rapla vald, Purku küla, Tõmmu korteriühistu · 08.10.2026
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 1e4f76f9-152c-4fb7-bf11-b95dde7bf44f/RES-0000/11427894 | 2026-10-08 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/307787; ariregister:11427894 | 2007-09-27 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11427894 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 1e4f76f9-152c-4fb7-bf11-b95dde7bf44f/RES-0000/11427894 | 2026-10-08 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/307787 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2026-10-08 – 2026-10-08; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 310e05e3-0396-4f0a-8553-c02dd745d536/1e4f76f9-152c-4fb7-bf11-b95dde7bf44f/RES-0000/TEN-0001/11427894 | 2026-10-08 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/307787 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
1e4f76f9-152c-4fb7-bf11-b95dde7bf44f/RES-0000/11427894 · 2026-10-08
ariregister:11427894 · 2007-09-27
1e4f76f9-152c-4fb7-bf11-b95dde7bf44f/RES-0000/11427894 · 2026-10-08
Paide linn, Pärnu tn 48 korterelamu ehitustöövõtt · 29.09.2026
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; e758dc07-a31d-48c8-80ef-de4ed22efdf1/RES-0000/11427894 | 2026-09-29 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/308727; ariregister:11427894 | 2007-09-27 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11427894 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; e758dc07-a31d-48c8-80ef-de4ed22efdf1/RES-0000/11427894 | 2026-09-29 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/308727 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2026-09-29 – 2026-09-29; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 2cf698c1-95ac-4ff6-ad18-1bd5cb1e725b/e758dc07-a31d-48c8-80ef-de4ed22efdf1/RES-0000/TEN-0001/11427894 | 2026-09-29 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/308727 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
e758dc07-a31d-48c8-80ef-de4ed22efdf1/RES-0000/11427894 · 2026-09-29
ariregister:11427894 · 2007-09-27
e758dc07-a31d-48c8-80ef-de4ed22efdf1/RES-0000/11427894 · 2026-09-29
Järva vald, Koigi küla, Pärna tn 2 korterelamu terviklik rekonstrueerimine ehitustöövõtt (EIS) · 17.08.2026
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; d126ba6c-0e63-46a6-846b-eba09654d56b/RES-0000/11427894 | 2026-08-17 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/310040; ariregister:11427894 | 2007-09-27 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11427894 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; d126ba6c-0e63-46a6-846b-eba09654d56b/RES-0000/11427894 | 2026-08-17 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/310040 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2026-08-17 – 2026-08-17; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 0675f4a6-0a5e-45a4-9f4e-d76ca36ebb8b/d126ba6c-0e63-46a6-846b-eba09654d56b/RES-0000/TEN-0001/11427894 | 2026-08-17 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/310040 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
d126ba6c-0e63-46a6-846b-eba09654d56b/RES-0000/11427894 · 2026-08-17
ariregister:11427894 · 2007-09-27
d126ba6c-0e63-46a6-846b-eba09654d56b/RES-0000/11427894 · 2026-08-17
Pärnu linn, Mai tn 5 korteriühistu terviklik rekonstrueerimine ehitustöövõtt (EIS) · 17.06.2026
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 483b6db8-c97b-4358-ade9-591d8ecdf050/RES-0000/11427894 | 2026-06-17 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/304794; ariregister:11427894 | 2007-09-27 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11427894 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 483b6db8-c97b-4358-ade9-591d8ecdf050/RES-0000/11427894 | 2026-06-17 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/304794 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2026-06-17 – 2026-06-17; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 6098d309-263d-44d6-8de3-6b5f0e754a98/483b6db8-c97b-4358-ade9-591d8ecdf050/RES-0000/TEN-0001/11427894 | 2026-06-17 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/304794 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
483b6db8-c97b-4358-ade9-591d8ecdf050/RES-0000/11427894 · 2026-06-17
ariregister:11427894 · 2007-09-27
483b6db8-c97b-4358-ade9-591d8ecdf050/RES-0000/11427894 · 2026-06-17
Paide linn, Pärnu tn 70 korteriühistu (80445822) · 03.04.2026
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; dee0cdcd-325a-434e-b43a-694a5190dde7/RES-0000/11427894 | 2026-04-03 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/297346; ariregister:11427894 | 2007-09-27 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11427894 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; dee0cdcd-325a-434e-b43a-694a5190dde7/RES-0000/11427894 | 2026-04-03 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/297346 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2026-04-03 – 2026-04-03; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 92b93710-892d-4815-bbd7-f83a5f50052e/dee0cdcd-325a-434e-b43a-694a5190dde7/RES-0000/TEN-0001/11427894 | 2026-04-03 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/297346 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Indikaator esineb; ; Nimekirja summa: 18726.65 EUR; Vaidlustatud summa: 0 EUR; Ajatatud summa: 18726.65 EUR; Ajatamise lõpp: 2026-04-30; Vanim võlg: 2026-01-20; dee0cdcd-325a-434e-b43a-694a5190dde7/RES-0000/11427894 | 2026-04-03 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/297346; emta:tax_debts:11427894:2026-04-03 | 2026-04-03 | https://www.emta.ee Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
dee0cdcd-325a-434e-b43a-694a5190dde7/RES-0000/11427894 · 2026-04-03
ariregister:11427894 · 2007-09-27
dee0cdcd-325a-434e-b43a-694a5190dde7/RES-0000/11427894 · 2026-04-03
dee0cdcd-325a-434e-b43a-694a5190dde7/RES-0000/11427894 · 2026-04-03
Järva maakond, Türi vald, Türi linn, Mehaanika 6 korteriühistu · 12.12.2025
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 983dcc02-be95-414d-b0b5-28b73794278b/RES-0000/11427894 | 2025-12-12 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/294172; ariregister:11427894 | 2007-09-27 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11427894 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 983dcc02-be95-414d-b0b5-28b73794278b/RES-0000/11427894 | 2025-12-12 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/294172 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2025-12-12 – 2025-12-12; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 8c4744ac-eb72-4099-b6bb-c2e7bfdc6ac4/983dcc02-be95-414d-b0b5-28b73794278b/RES-0000/TEN-0001/11427894 | 2025-12-12 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/294172 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
983dcc02-be95-414d-b0b5-28b73794278b/RES-0000/11427894 · 2025-12-12
ariregister:11427894 · 2007-09-27
983dcc02-be95-414d-b0b5-28b73794278b/RES-0000/11427894 · 2025-12-12
Paide linn, Tarbja küla, Jõe tn 3 korteriühistu (80494252) · 12.12.2025
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 693a5d85-d0b0-4967-8cdc-7fdd12e6f23b/RES-0000/11427894 | 2025-12-12 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/297866; ariregister:11427894 | 2007-09-27 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11427894 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 693a5d85-d0b0-4967-8cdc-7fdd12e6f23b/RES-0000/11427894 | 2025-12-12 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/297866 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2025-12-12 – 2025-12-12; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; ab61e955-6fc7-425e-8787-4553774dcefa/693a5d85-d0b0-4967-8cdc-7fdd12e6f23b/RES-0000/TEN-0001/11427894 | 2025-12-12 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/297866 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
693a5d85-d0b0-4967-8cdc-7fdd12e6f23b/RES-0000/11427894 · 2025-12-12
ariregister:11427894 · 2007-09-27
693a5d85-d0b0-4967-8cdc-7fdd12e6f23b/RES-0000/11427894 · 2025-12-12
Paide linn, Pärnu tn 9 korteriühistu · 28.10.2025
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; 00684352-6ac7-4d11-b0c7-a943d651a549/RES-0000/11427894 | 2025-10-28 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/290965; ariregister:11427894 | 2007-09-27 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11427894 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; 00684352-6ac7-4d11-b0c7-a943d651a549/RES-0000/11427894 | 2025-10-28 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/290965 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2025-10-28 – 2025-10-28; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; 64b275a7-4e40-44a5-9846-92ef04d4ee05/00684352-6ac7-4d11-b0c7-a943d651a549/RES-0000/TEN-0001/11427894 | 2025-10-28 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/290965 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
00684352-6ac7-4d11-b0c7-a943d651a549/RES-0000/11427894 · 2025-10-28
ariregister:11427894 · 2007-09-27
00684352-6ac7-4d11-b0c7-a943d651a549/RES-0000/11427894 · 2025-10-28
Türi vald, Särevere alevik, Mäe tn 10 korteriühistu · 02.10.2025
Asutatud vähem kui 90 päeva enne otsust: Reegel ei täitu; ; ; efce5ca5-2540-4dfe-9b86-61304975245c/RES-0000/11427894 | 2025-10-02 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/296155; ariregister:11427894 | 2007-09-27 | https://ariregister.rik.ee/est/company/11427894 Allikas märgib ühte pakkumust: Reegel ei täitu; ; ; efce5ca5-2540-4dfe-9b86-61304975245c/RES-0000/11427894 | 2025-10-02 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/296155 Korduvad kirjendatud menetlused: Reegel ei täitu; Eri menetlusi: 1; Säilitatud otsuste kuupäevad: 2025-10-02 – 2025-10-02; Sama juriidilisest isikust hankija ja tarnija; ühesed hanke kausta ID-d kõigis säilitatud kirjetes, sõltumata lehe filtritest.; ; a787e947-f7fa-4fd0-ba8d-25c691e41b90/efce5ca5-2540-4dfe-9b86-61304975245c/RES-0000/TEN-0001/11427894 | 2025-10-02 | https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement-ref/296155 EMTA nimekirjas otsuse kuupäeval: Teadmata; ; ; Indikaatorid on teabeks, mitte süüdistused ega tõendid rikkumise kohta. Metoodika ja piirangud: /et/info#award-context
efce5ca5-2540-4dfe-9b86-61304975245c/RES-0000/11427894 · 2025-10-02
ariregister:11427894 · 2007-09-27
efce5ca5-2540-4dfe-9b86-61304975245c/RES-0000/11427894 · 2025-10-02
Näidatud 10 / 18
Allikas: Riigihangete register · Riigihangete register: Allika vaatluse kuupäev teadmata · Allika hankimise kuupäev teadmata · Andmeväljavõte avaldatud: 31.10.2026 · Vaata ettevõtte allikaid · Kõik allikad ja litsentsid
Mis on ettevõtte ajaloos muutunud (seisuga 31.10.2026)?
Estlander Grupp OÜ: ajajoon näitab sündmuste ajalugu, mitte praeguse seisundi hinnangut (allikas: Äriregister, EMTA, Ametlikud Teadaanded, RAR; tõmmis: 31.10.2026).
2026
Aruanded, maksud ja toetused (2)
- Riigiabi otsus: Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · Muu >> Muu, 650 €
- Riigiabi otsus: Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · Muu >> Muu, 213 €
2024
- Jagunemine: seotud ettevõte Estlander Haldus OÜ (16662708)
2012
- Osakapital muutus: 40000.0 EEK → 2 600 €
2009
- Nimi muudetud: AA Profid OÜ → Estlander Grupp OÜ
2007
- Nimi muudetud: The Deal OÜ → AA Profid OÜ
- Kantud äriregistrisse
- Osakapital muutus: puudub → 40000.0 EEK
- Nimi muudetud: puudub → The Deal OÜ
- Staatus muutus: puudub → registris
Näidatud 10 / 30
30 sündmust · uuemad ees · Allikad: RIK, MTA, RTK, Ametlikud Teadaanded
Millistest allikatest andmed pärinevad (seisuga 31.10.2026)?
Estlander Grupp OÜ: kuvatud allikakirjeid 9 (allikas: Äriregister, EMTA, RTK, MTR, Keskkonnaamet, Ametlikud Teadaanded, Riigi kinnisvararegister, Riigihangete register, RIK laevakinnistusraamat; tõmmis: 31.10.2026).
↔ Kõigi veergude nägemiseks keri tabelit horisontaalselt.
| Plokk | Allikas | Litsents | Oodatav sagedus | Allika vaatlus | Tõmmis | Kontrollitud | Ametlik kirje |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Äriregister | Äriregister | CC BY 4.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Maksud | EMTA | CC BY-SA 3.0 | kvartaalsed maksuandmed / igapäevane võlanimekiri | Maksuvõlanimekirja vaatlus: 30.10.2026 · igapäevane võlanimekiri · Vanem kui oodatav igapäevane vaatlus (kontrollitud: 04.11.2026) | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Toetused | RTK | CC BY-SA 3.0 (Euroopa Liidu struktuuritoetus). RAR: AvTS § 3¹ lg 9. | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Load | MTR | CC BY-SA 3.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Load | Keskkonnaamet | AvTS § 3¹ lg 9 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Teadaanded | Ametlikud Teadaanded | CC BY-SA 4.0 | igaöine | Uusima säilitatud teate avaldamine: 30.10.2026 · Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Riigivara | Riigi kinnisvararegister | CC0 1.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| Riigihanked | Riigihangete register | CC BY-SA 3.0 | igaöine | Allika vaatluse kuupäev teadmata | 31.10.2026 07:45 | 04.11.2026 | ava ↗ |
| puudub | RIK laevakinnistusraamat | CC BY-SA 4.0 | puudub | Allika vaatluse kuupäev teadmata | puudub | puudub | ava ↗ |
| Kohtulahendid, kaubamärgid, sanktsioonid | allikas puudub — ettevõtte-tasemel seost ei ole veel avaldatud; ei tähenda, et kirjeid pole | ||||||
Kuupäevad ja nende alus
Allika vaatlus on allika enda seisukuupäev; viimase teate avaldamine ei tõenda allika vaatlust. Tõmmis on andmeväljavõtte avaldamise aeg. Kontrollitud on allika kättesaadavuse kontroll. Puuduvat aega ei tuletata teistest kelladest.